Reklama

Honění

Abe (Pá, 18. 9. 2020 - 21:09)

Ve skutečnosti to bylo takto. Rozvedená, potřebná, stárnoucí krasavice a kolegyně, po mně jako po mladém jela. Stále se mne dotýkala, flirtovala a obtěžovala. Věděl jsem, že je to intrikánka, která by z případného vztahu chtěla těžit. Jednou mne vlákala do své kanceláře, v domnění, že jsme sami. Požádal jsem předem jinou kolegyni, aby byla nepozorovaným svědkem. Uklízečka se k tomu připletla náhodou. Koketa, se přede mnou svlékla, roztáhla nohy a vyzvala mne k souloži. Řekl jsem, že než abych se s ní spustil, že se raději sám vyhoním, což jsem také udělal. Strašně se naštvala, pravila, že mi to přijde draho. Utřela mé sperma kalhotkami, které použila jako předmět doličný, při podání udání, že byla mnou znásilněna. Záhy přišla vyšetřovací komise vytvořena ze tří žen. Jedna z nich byla moje bývalá učitelka, další byla z místa bydliště a předsedala moje nadřízená. Všechny mne dobře znaly a věděly, že jsem onanista. K tomu očitá výpověď dvou nezávislých svědkyň. Rekonstrukce proběhla, ale bez obnažování a masturbace. Jen v náznacích. Nakonec žalobkyně přiznala, že mne chtěla zneužít a vydírat. Byla okamžitě přeřazena na jiné pracoviště a já zůstal. Se svědkyněmi, které zaujal můj pohlavní orgán, jsem poté navázal nezávazný sexuální vztah, ale to už je jiná kapitola.

O_o (Út, 22. 9. 2020 - 16:09)

Zajímavé a to udání za znásilnění bylo řešeno ůřední cestou?Nebo jen interní firemní šetření?Ta skladba komise a popsané ůkony včetně použitého důkazu(koketa asi moc nevynikala inteligencí) je hodně neobvyklá a dost výstřední :).

Abe (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Nebylo řešeno policií, ale jako stížnost zaměstnavateli. Vzhledem k tomu, že stěžovatelka byla známá firma, u které to nebyl první případ, byla i komise složena z žen , které ke mě měly osobní vztah. Jestli byl důkaz kalhotky, semeno bylo již zatvrdlé, ale to je moc nezajímalo. Podstatné byly nezávislé výpovědi obou svědkyň, které potvrdily mojí verzi, že jsem se jí ani nedotkl. Obě přesně popsaly mého ptáka, délku úkonu i výstřik semene. Její nahotu, polohu, výzvy i vyhrůžky. Rekonstrukce už byla jenom zábava. Nabídl jsem sice že to udělám in natura, ale bylo to odmítnuto, že toho již není třeba. Jinak nadržené ženy, při vší úctě, moc vysokou inteligencí neoplývají, zrovna tak jako muži, kterým stojí.

Ha!!!!!! (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Koukám, že jsi pomalu zralej, abych tě pozval k nám do Berouna.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 04:09)

Tohle je záležitost čtyřicet let stará. Nechme jí spát. dnes je vše jinak.

Tina (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Svému muži ráda honím ve sprše je to paráda když stříká a nemusíme dávat pozor ať nic nezašpiníme a ještě měříme podle obkladaček délku střiku , prozatím metr šedesát pět centimetrů nejdál.

Filip (Po, 27. 7. 2020 - 23:07)

A nebo se vystříkat do ručníku a nechat zaschnout pak to je jak smírkový papír.

Vítěslav (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Honím si ptáka už od 12 s výstřikem semene teď mi je 14 a včera mě viděla sestřenice jak si ho mastím v kůlně. Byla velice milá ani mě nevyplašila je ji 16 a už má i sexuální zkušenosti . Já jsem ho schoval do trenek a ona říká jen ho dodělej ať vidím jestli ti to už slimpe. Tak jsem se udělal a výstřik byl tak metr v několika rázech hmm tak to byla krásná stříkačka a zase odešla.Doufám že to nebylo naposled co jsme se viděli je tady u tety na prázdninách.

Petr (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Honění je fajn , ale musí to mít smysl. Dodré je mít pauzy , aby dotyčný-ná měla měla pocit dráždivého, nebo mučivého efektu- vzrušení.

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Honění je fajn , zvlášť když ti někdo vyhoní .

David (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Je nám s bratrancem patnact a v loni o prázdninách u babičky na vysočině jsme si v kůlně honili péra a soutěžili komu dál dostříkne. Až nás jednou načapala sousedova dcera přímo když jsme si jich honili, schovat se už nešlo tak jsme stáli proti mí s nahoněnými péry.Mlčky přišla k nám a do ruky nám vzala oba šuliny a vyhonila nám jich až do výstřiku. Pak ty prázdnimy byly hodně veselé. doufám že letos se to taky povede už jsme si psali a domluvili se zase u babičky

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

Mám dvě nadržený kámošky které se přede mnou udělají.Je nám 17 let.

Petr (Čt, 11. 6. 2020 - 15:06)

Honím si péro od desíti let ve třinácti mi začalo stříkat semeno a teď když mi je už šestnáct tak ho nechávám honit děvčatům které chtějí vidět pořádný penis 22 x 5.5 stopořený v klidu 17 cm. Výstřik mám tak ve třech rázech jeden metr pak už jen tak půl metru až úplně dokape.

Ty (Út, 9. 6. 2020 - 17:06)

budeš asi pořádný dement,co?

Jája (So, 6. 6. 2020 - 00:06)

Je mi třináct let a dneska jsem se poprvé honil před mámou. Pořád jsem to tajil, nacházela moje sperma a dělala jako že nic. Styděl jsem se že mi pták stojí, schovával ho, onanoval jsem skrytě a nenápadně. Dnes mne přistihla. Byl jsem úplně nahý, protože měla být v práci, ale vrátila se moc brzy. Místo aby mi vynadala, tak se usmála a řekla klidně pokračuj, nemusíš se skrývat, ráda se podívám. Sedla si proti mně a já jí nastříkal semeno do obličeje. Olízala si jej a vůbec se nezlobila.

Jája (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

Je mi třináct let a dneska jsem se poprvé honil před mámou. Pořád jsem to tajil, nacházela moje sperma a dělala jako že nic. Styděl jsem se že mi pták stojí, schovával ho, onanoval jsem skrytě a nenápadně. Dnes mne přistihla. Byl jsem úplně nahý, protože měla být v práci, ale vrátila se moc brzy. Místo aby mi vynadala, tak se usmála a řekla klidně pokračuj, nemusíš se skrývat, ráda se podívám. Sedla si proti mně a já jí nastříkal semeno do obličeje. Olízala si jej a vůbec se nezlobila.

Jája (Út, 22. 9. 2020 - 17:09)

Je mi třináct let a dneska jsem se poprvé honil před mámou. Pořád jsem to tajil, nacházela moje sperma a dělala jako že nic. Styděl jsem se že mi pták stojí, schovával ho, onanoval jsem skrytě a nenápadně. Dnes mne přistihla. Byl jsem úplně nahý, protože měla být v práci, ale vrátila se moc brzy. Místo aby mi vynadala, tak se usmála a řekla klidně pokračuj, nemusíš se skrývat, ráda se podívám. Sedla si proti mně a já jí nastříkal semeno do obličeje. Olízala si jej a vůbec se nezlobila.

Oliver (Pá, 25. 9. 2020 - 07:09)

Nechtěl bys honit před klukem?

Z (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

Z

Tonda (Čt, 4. 6. 2020 - 07:06)

Ptáka jsem si honil každý den od 11 let .Ted když mi je 24 už je to o něčem jiném krásně mí stříká a i dost daleko v několika rázech. Jednou mě viděla nechtíc moje sestřenice když jsem si honil ptáka nevěděl jsem že je u nás . Přišel jsem ze školy a v pokojíku jsem se svékl do naha a na posteli v leže začal honit , ona potichu přišla a za hlavou stála dívala se na mě jak si honím, Když jsem začal stříkat tak i ze zvukovým projevem .Střiky jsem měl až na krk ten první až za hlavu a to už sestřenice nevydržela a říká to byla paráda Toníku já na sebe hodil deku ale ona si ku mě sedla na postel a rukou mi zajela pod ní a ještě mi ho pohonila sice už nic nevyteklo ale bylo to fajn. Pak jsme se dělali občas dobře oba ji tenkrát bylo 16 ,já jsem ji prstil a ona mi ho honila a kouřila ale k sexu nedošlo i když jsem ji pár krát přejel po pipině žaludem až se udělala do vnitř mě nepustila.

Reklama

Přidat komentář