Reklama

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

Návštěvník (Po, 29. 3. 2021 - 18:03)

Příchozí z Afriky ale vše zachrání.

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Co to tady meleš? Proč prasata a čuňata? Kdy by dodržoval ty kraviny z příruček? Co lidstvo existuje, tak se vždy šukalo hlava nehlava, v Řecku a v Římě paničku protahovali i otroci, ženská s ženskou bylo běžné, chlapy ho strčili taky do kdejaké ženské a i do zadku jiného chlapa. Dnes se vše odsuzuje a mělo by se něco dodržovat? Pěkná blbost. Sex minimálně ve třech, ale spíš ve více lidech je něco jiného a nádherného. A odskočit si za nějakou beru jako normální věc. To jen moralisti se z toho mohou pominout. Nejsme roboti, zatím, potom už bude vše v pr...i.

BOX (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Pokud jste volní užívejte si života.Pokud jste ve svazku manželském tak dodržujte manželský slib.Pokud je žena nevěrná doporučil bych jí Arabské státy ať si uzije.
Pokud je nevěrný muž doporučuju kastraci.A to vše proto aby trpěli

Zdena (Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

To je pěkná blbost. Manželský svazek není slib otroctví, nevolnictví a vlastnictví. Nevěra je nesmysl a nemá mi kdo co určovat. Sex je pro potěšení a rozhodně se oba nehodláme nijak omezovat.

BOX (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Dala jsi manželský slib?Jo já zapomněl že tvůj slepičí mozeček to už neví. Ty prostě patřis krém co jí máj MOTOROVOU

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 17:03)

Moje řeč, taky do toho buším i mimo manželství co to jde a manželka taky. Víme to o sobě, ale užíváme si bez výčitek. Manželka chodí domů naplněná a já do ní hned rád zasunu a přidám. Není nad spokojené, pohodové a volné manželství.

Martina (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

Zánět.

Roman (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

Myslíš si, že kdyby to bylo opačně a manžel by z nějakého důvodu dočasně nemohl, že by ti povolil mít sex s někým jiným?

Martina (Pá, 25. 9. 2020 - 08:09)

Ano, stalo se a ne jednou a neměl s tím problém.

Roman (Pá, 25. 9. 2020 - 08:09)

Máš štěstí na tolerantního partnera. Nemá problém, když máš sex s někým jiným, ale sám sex s jinou nechce, když ty nemůžeš. Vztahy nejsou jenom o sexu. Pokud je založený i na jiných hodnotách a proto některým párům nevadí, když má partner sex s někým jiným.

Martina (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

I když vše vypadá, že se točí kolem sexu a jakékoliv odskočení si s někým jiným je bráno jako nevěra, tak tomu ale není. Je to jen sex a nic jiného. Šukala jsem si v lázních a když to bylo možné i na firemním večírku. Není na tom nic strašného.

Roman (Pá, 25. 9. 2020 - 17:09)

Souhlasím. Není na tom nic strašného. Je to třeba brát jako každou jinou volnočasovou aktivitu a příjemnou záležitost. Taky si rád zašukám, když se vyskytne příležitost.

Martina (So, 19. 9. 2020 - 15:09)

Já když jsem nemohla, tak jsem manželovi na rovinu řekla, že mu ho budu do vyléčení jen honit a kouřit, ale jestli chce víc, tak ať si dojde na privát. Tak tři měsíce přečkal, ale nikam nešel. Fakt by mě nevadilo, kdyby šel, on to ovšem bral jinak.

Roman (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

To bylo od tebe hezké a chápavé gesto. Málo žen by svému muži řeklo, že může jít na privát. Co jsi měla za nemoc?

F (So, 19. 9. 2020 - 10:09)

Ale musí být hezké, sledovat tu svoji holku, jak si poradí třeba s tím kamarádem.

Ondřej (Pá, 18. 9. 2020 - 15:09)

Nevěru nijak neřeším, dáváme té mojí zabrat dva, ať si to holka užije.

Tak (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

pokud ji máš jen na sex,tak o nic nejde.Vztah se však takto udržovat nedá.

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 00:09)

U lidí do čtyřiceti let ve vztahu převažuje sex , pokud není je po vztahu .

Ondřej (So, 19. 9. 2020 - 09:09)

Právě proto, že ji moc miluju a nechci ji opustit a ona tvrdí to samé, tak jí dopřávám pořádnou porci sexu. Není nad pořádně uspokojenou a utahanou ženskou. Potom jí nic nechybí a nemá nějaké touhy po někom jiném.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

To je nápad. Ženských je jako much, a každá by chtěla chlapa jenom pro sebe...

Reklama

Přidat komentář