Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Po, 21. 9. 2020 - 15:09)

Klárko moc hezký, nemohu si odpustit, že bych tě chtěl u toho plotu vidět čůrat, ale vím, že se kvůli tomu neurazíš. Měl jsem být celý týden na Slovensku, ale mám po ptákách a tam by byla možnost mít seznámeni s holkou. No tak mně čeká zase večer se vzpomínkami na tebe . Já si čtu i daleko dozadu tvé čůrací momentky . I Miška a Markétka do uměly dávat s nabuzením, kde je jim konec... Zítra ti budu držet palce v té autoškole, ale tam nikde venku nečůrej. Tam budou mít určitě WC a když to umíš z výšky a nesedat si přímo, tak o nic nejde.

Pozorovatel (Po, 21. 9. 2020 - 13:09)

Dost se tomu věnují,protože jsem v ID a mám čas. Měl jsem dvě linie a byl si téměř jistý že jsem našel Libora. První linie mně zavedla do Prahy,sledoval jsem dotyčného v jeho práci mezi 9 - 14,30 hodin,kdy měl seminární výuku. Mezi tím ale zde přibylo 24 komentářů, které on nemohl v žádném případě napsat . Ve druhém případě mně nit zavedla do Liberce ale finální osobou je žena v domácnosti středního věku. Ta by na to teoreticky čas mít měla.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 13:09)

no ty woe, taky dobrej magor. Když už to sem píšeš a takhle tady kecáme, můžeš nám svůj výzkum nějak přiblížit? Proč, to jsi napsal, vyplnění volného času. Ale metodika atd?

Pozorovatel (Po, 21. 9. 2020 - 13:09)

To by bylo na několik stránek. Zajímá mne to a mám blízko k informacím. Jen pro dokreslení,ty osoby a obsazení, co uvedl ráno, ty jsou správně.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

V jakém slova smyslu správné? Vždyť ani nevíš kdo to psal. Mohl to být kdokoli z nás. A dej si pozor ať tě někdo neobviní ze stalkingu.

Pozorovatel (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

Správně ,že jsou ty co píše a ty co nejsou jeho. To je ošéfováno. Poznám co je jeho a co ne. To je o těch možnostech si věci ověřit. Nepátrám po identitě ostatních. Tady Libor sdělil informace jak ve skutečnosti jsou.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

aha, nic jsi nepochopil. Není co si ověřovat, chápeš?

Pozorovatel (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

Aha,tak to jo, no comment

3 (Po, 21. 9. 2020 - 15:09)

Souhlasím s Návšetníkem anonymem. Ty jsi fakt nepochopil, co Libor psal, pokud to teda nebyl někdo jiný, protože tady není nikdo fikaně registrovaný. Libor nepsal, že ty osoby existují, ale osoby a obsazení tuším. Navíc vzpomeň, jak kdysi psal,že ta Klára je dnes už dávno dospělá žena a v této povídce dává Nikole podruhe život. Takže matka, chápeš? Ale celé to může být fikce protože Libor se nikdy nevyjadřuje jasně.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 13:09)

Klára asi bude brzy někde venku čůrat od vlaku.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

Jestli ji Libor nevyzvedne a nepojedou někam ven. To by mu udělala pak někde s ním.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 12:09)

Má pravdu, předsedo, má pravdu.

Matlák (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Já mám pnutí jak holka tam dávala čůrání jak v parku tam dal kluk ji dolů silinonky já když pujde holka čuriníá dát já moc uhonim vyteklý počkám na ni holku

Pozorovatel (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Všimli jste si? Většinou Návštěvník nadhodí informaci, ale na další otázky dotyčné osoby už neraguje viz.například půlnoční Martina nebo dnes 8:43 a další. Jsou to jen nástřely, provokace bez argumentů.

Lucka (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Všimla jsem si toho ,souhlas.

Tom (Po, 21. 9. 2020 - 08:09)

Kdy jste se holky některá vás počůrala když už jste nebyla malá?

Klára (Po, 21. 9. 2020 - 06:09)

Dnes se mi vůbec nechtělo vstávat do školy,ale musím. Kéž by nás ten bacil zase nechal doma. Ozvu se tedy později. Niki už je taky vzhůru, obě jsme už krásně vyčůraný a já trochu mám i ranní zkrášlení obličeje a i nožky jsem si nalakovala bezbarvým lakem stejně jako nehty na rukou. Nejradši bych ještě ležela s Liborem.

Žaneta (Po, 21. 9. 2020 - 12:09)

Ahojky. Já si stejně myslím, že školy zase zavřou na nějaký čas. Pozdravuju. Mám volno, jsem s pejskem venku kolem lesa a půjdu něco pojíst. Docela ti začínám rozumět, že někdy uděláš čúrání venku. Já jsem ho taky před chvilkou udělala.

Martina (Po, 21. 9. 2020 - 08:09)

Klárko já taky musím do práce a nechce se mi. Buď šťastná. I kdybys nebyla jako opravdová, nechci abys byla nešťastná. Já se o tebe trochu bojím a nevím proč.

Mike (Po, 21. 9. 2020 - 07:09)

Dobré ráno. Komu by se chtělo v pondělí vstávat, že? Taky jdu za povinnostmi. Tak hezký den i s kouzelným čůráním někde do trávy..

Reklama

Přidat komentář