Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Barbora (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Jak jste zvládli v tom být tak dlouho? Já v tom byla víc než hodinu a už mi to připadalo jako věčnost. I když pravda, kdybych musela, asi bych v tom taky zvládla být déle, ale tolik hodin určitě ne. Musím přiznat, i když teda docela nerada, že od chvíle, kdy jsem tady napsala svůj příspěvek, se k tomu zážitku v myšlenkách pořád vracím.

Kikina (Pá, 18. 9. 2020 - 18:09)

Báro to je o zvyku. Jinak musím dodatečně říct že tvoje pokakávací storka úplně super :0) já tu teď dlouho nebyla a konečně se tu objevilo něco ke čtení. Zjevně ty myšlenky na to máš v sobě. Třeba se někdy odvážís zrealizovat další akci. Odvahu evidentně máš.

Barbora (So, 19. 9. 2020 - 22:09)

To je asi pravda. Jinak díky, i když hrdá na to rozhodně nejsem. Je pravda, že na to opravdu občas myslím, jak jsem už psala, někdy nebylo úplně nepříjemné o sobě slyšet, že jsem měla v gatích. Ale musím uznat, že možná opravdu někdy zase něco zkusím.

Kikina (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

To už je na tobě. Na tohle musí být chuť a nálada. To nejde dělat jaksi z povinnosti. Že na to nejsi pyšná to chápu i vzhledem k tomu za jakých okolností to proběhlo. Ale zase věřím že ten pocit těsně před tím než ses to odhodlala pustit do kalhot musel být velmi vzrušující ta představa že uděláš něco zakázaného co by se v tom věku už opravdu dělat nemělo. Že ses pak za to styděla je logický. My dvě jsme vrstevnice já jsem o rok starší a zhruba někdy v době kdy jsi provedla ten úlet jsem se já začínala pokakávat a taky jsem bojovala s těmi předsudky ve stylu tohle přeci už nemůžu dělat. Když jsem měla neplánovaně v šestnácti plný gatě před mámou potom co jsem to neodhadla a nepovedlo se mi to udržet do stanovený doby tak to byl taky brutální trapas ale časem jsem to přestala řešit. Líbí se mi to? Líbí. Je to moje soukromá věc? Ano. Škodím tím někomu? Ne. Tak o co jde. Pokud máš možnost tak bych to tentokrát na tvém místě vyzkoušela potají v soukromí bez svědků bez ostudy a uvidíš sama jestli tě to bere nebo ne. Maximálně si řekneš co blbnu stáhneš ze sebe to oblečení a sprcha to spraví a žádná katastrofa. To že už jsi to jednou schválně udělala ještě neznamená automaticky že se ti to musí líbit. Přeci jenom byla jsi v pubertě byl to od tebe i takový akt vzdoru teď už to asi bereš jinak. Záleží i na tom jak ses cítila když jsi kakala do kalhotek pokud to bylo pro tebe pocitově příjemné a až pak převládla ta ostuda tak se ti to může zalíbit. Výsledek takového experimentu holt nelze zaručit dopředu.

Barbora (Pá, 25. 9. 2020 - 17:09)

Přesně jak píšeš, to, že je to něco zakázaného, bylo právě to přitažlivé. Jasně že jsem z toho byla i nervózní, hlavně když mi došlo, že už to nevezmu zpátky ani to neutajím. Prostě se mi naplnily kalhotky a už byla ostuda na světě, ale nebylo to nijak nepříjemné. Tedy kromě té očisty a toho čekání v plných gaťkách. A kupodivu i u toho, když to sestřenka někomu prozradila, jsem měla takové příjemné mrazení. Ale samozřejmě že stud převládl. Jsem čím dál víc rozhodnutá, že to znovu vyzkouším, ale tentokrát beze svědků.

Kaira (Po, 21. 9. 2020 - 11:09)

Zkusím se pohladit.

Kikina (Po, 14. 9. 2020 - 23:09)

Hele už se na to vykakejte trapky. Pravý scatter tu má registraci, tak proč by psal pod anonymním nickem? Už to pochopte gumy :0)

Scatter (Po, 14. 9. 2020 - 23:09)

Až budeš mít ty registraci, budeme se bavit na rovinu,kobliho. Jenže to by se k tvému společenskému postavení jaksi nehodilo....

Kikina (Út, 15. 9. 2020 - 00:09)

:0) no já jdu do kolen. Teď jsi mi dal takový odjeb že jsem se z toho normálně pokakala :0)

Scatter (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

Miluji tě Martino!

Kikina (Ne, 13. 9. 2020 - 10:09)

Já mám rekord 18 hodin :0)

Martina (Ne, 13. 9. 2020 - 12:09)

Já 29hodin

Prdný (Ne, 13. 9. 2020 - 07:09)

Mám chuť se zase pokálet, už se mně začíná chtít. Půjdu ven a až se mně bude chtít hodně tak to pustím do kalhot a budu v tom ještě chvíli chodit venku. Myslím že tak dvě až tři hodiny se budu procházet s plnými kalhotami. Jak dlouho v tom zůstáváte vy když se pokakáte?

pavel (Ne, 13. 9. 2020 - 09:09)

Já se v tom většinou vyspím , a ráno se umeju , odpoledne po práci zase opět do plenek .

Posralson (Pá, 11. 9. 2020 - 23:09)

Taky nejradši kadim do slipu nebo do dámských body kalhotek, tam se hodně vejde.

honza s (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

kakal do kalhot co nosís boxerky terenky nebo slipy?

Kakal Dokalhot (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Nosím slipy nebo boxerky.

Barbora (Pá, 11. 9. 2020 - 18:09)

Tu moji ,,nehodu" nevzala mamka zrovna s nadšením a samozřejmě si neodpustila připomínku, že v mém věku je to ostuda. Je fakt, že když se to dozvěděla zrovna mamka, tak u ní jsem se opravdu jen styděla, tam mi nebylo moc příjemné, že to ví a dlouho mi trochu připadalo, že se za mě stydí. Ale je pravda, že těžko by byl nějaký rodič hrdý na to, že se jeho 15ti letá dcera pokadila do kalhot. Ale zase si alespoň na chvíli uvědomila, že taky nejsem dokonalá.

Kakal Dokalhot (Čt, 10. 9. 2020 - 22:09)

Ahoj, jmenuji se Kakal Dokalhot a také se pokakávám, líbí se mně to, je to zajímavější než jít na záchod.

Scatter (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Škoda, že jsem včera doma nebyl a nevím o tom Lucko :), stejně tak ani ten předchozí příspěvek jsem nepsal.

Reklama

Přidat komentář