0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně (anonym)
Odpověď na To se skutečně máte Petro s
jsi to vyjádřil jen naopak. ... transvertismus,fetišismus,cross-dressing,underdressing,...a další, to jsou průšvihy týhle doby. Soustředění se na blbiny místo podstatných problémů.
20. Září 2020 - 13:49
asexuál (anonym)
Tak už jste se konečně bando pseudoochránců tradičních hodnot vyzuřili ( mudrc má proto jadrnější výrazivo posr..li)? Děkuji za vaše představení, myslím,že pro každého nestranného pozorovatele to byla dostatečná ukázka šíře vaší inteligence a vychování. Na zdorovje,rebjata,privet načalnikovi GRU.
20. Září 2020 - 17:33
Petra (anonym)
Odpověď na Tak už jste se konečně bando
Opět odpověď o ničem. Jako vždy. Jen podsouvání, zlost, netolerance.
20. Září 2020 - 17:44
Obrázek uživatele kenipap
kenipap
Prosím Vás přetočte si kalendář na rok 2020. V dnešní době si může oblékat co chce a nikdo mu do toho nemá co kecat. Jo a chovejte se k druhým, tak jak chcete, aby se oni chovali k vám..
20. Září 2020 - 20:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prosím Vás přetočte si
Tady nejde o kalendář, ale o to, že každý má právo vyslovit svůj názor. A když se nelíbí či přímo ekluje ta daná věc, tak to musí ten co to nosí tolerovat a nezuřit tady. To je vše. Už si to pochopil?
20. Září 2020 - 22:41
Zdenek (anonym)
Miluju puncochace nosim puncochace ale co zeny
8. Listopad 2020 - 7:41
kenipap
Odpověď na Miluju puncochace nosim
A co ženy? Oni se tě taky neptají, jestli si mohou obléct chlapské věci. Prostě choď v tom co ti je příjemné a cítíš se v tom dobře. ¨
12. Listopad 2020 - 10:48
Lara (anonym)
Ale houby, punčocháče jsou i pánské. Jen jak je nosit, pod pánské kalhoty jsou málokdy odpovídající mrazy.Takže je návrháři navrhují s pánskou sukní nebo určitým typem delších volnějších kraťasů.
12. Listopad 2020 - 11:15
kenipap
Odpověď na Ale houby, punčocháče jsou i
Nevím si rady. Jak poznám pánské punčocháče od dámských, když nemají obal?
13. Listopad 2020 - 11:15
Návštěvník (anonym)
Ty jsi viděl punčocháče bez obalu?Pokud vím tak všechno oblečení má obal a je řádně označeno pro jaké pohlavi je určeno.
13. Listopad 2020 - 12:16
kenipap
Odpověď na Ty jsi viděl punčocháče bez
Viděl. třeba po vyprání
13. Listopad 2020 - 13:38
Návštěvník (anonym)
Tak co už se nosí se nemůže očekávat že bude v popisu,po rozbalení je to na každém z nás.Ale nový výrobek je vždy označen.
13. Listopad 2020 - 14:43
N. (anonym)
Odpověď na Nevím si rady. Jak poznám
Bez označení nekupuj. Pokud chceš na sport nebo záhřátí a ty nevydržíš když je i pod kahotami minus dvacet: https://www.evona.cz/panske-puncochace-roko.........https://www.puncochyeshop.cz/34-panske-puncochace
13. Listopad 2020 - 15:57
kenipap
Podle mě je výroba nejen punčoch jeden velký podvod. Např. vyrobí se kupa stejného oblečení. Část jde do obalu pro ženy jako dámské oblečení a pro muže s patřičným navýšením ceny.
14. Listopad 2020 - 16:56
Magistr Kelly (anonym)
Ze začátku mi nechávala manželka na donošení svoje punčocháče, které se jen trochu zatrhly. Později když jsem měl v zimě velkou spotřebu, tak mi je začala i kupovat. Nosím jen v zimě pod kalhoty, je to rozhodně lepší jak spodky nebo tepláky, hlavně proto že se pohybuju převážně venku po stavbách. Když ale zásoba dojde, tak už jsem si je občas koupil i sám. Kupuju ty nejlevnější, někdy přežijou i tři praní. V dnešní době na těch levnějších krabičkách vůbec nejsou dodatky, že jsou jen dámské. Většinou jsou tam jen nápisy Punčochové kalhoty nebo silonkové kalhoty se zesílenou špičkou nebo sedem. Takže výrobci začali chápat, že i chlapi, kteří nechcou celou zimu promrzat, dokážou si poradit a začínají si zvykat i prodavačky.
15. Listopad 2020 - 20:09
kenipap
Odpověď na Ze začátku mi nechávala
Nejsou náhodou punčocháče hlavně v zimě, jako prevence proti žilní trombóze?
16. Listopad 2020 - 6:25
Linda (anonym)
Odpověď na Podle mě je výroba nejen
Nemáš pravdu, pánské punčocháče, hlavně ty dražší mají často speciální pánský střih, větší klín a větší přední část, která je dělaná pro pánský rozkrok, takovou kapsičku pro pánské přirození. Jiná věc je, jestli to vyvažuje o tolik vyšší cenu. Podle mě, ne. Zprvu jsem manželovi kupovala jenom pánské punčocháče, protože dámské odmítal nosit. Ale po nějaké době jsem mu párkrát tajně koupila dámské, hlavně kvůli ceně. Nic nenamítal a teď už ochotně nosí dámské. Jen mu moc neukazuji krabičku. A samozřejmě mu nekupuji nějaké s vysokým leskem, se vzorem nebo v pastelových barvách.
16. Listopad 2020 - 14:05
Liba, (anonym)
Odpověď na ...Přesně tak, nechlastat!Já
...Přesně tak, nechlastat!Já si svoje vypila, kocovin zažila, tisíckrát si říkala, že už nikdy!Když jsem málem umřela díky alkoholu, šla jsem do léčebny, nyní chodím na AA, a nepiju ani Ň víc než 5 let, je mně dobře.Závislá na alkoholu budu ovšem do smrti.
16. Listopad 2020 - 17:01
Magistr Kelly (anonym)
Speciální zdravotní kompresní punčochy určené pro ty co mají žilní problémy se nosí celoročně, ne jen v zimě a někdo je musí nosit prakticky celý život. Moje kamarádka má po dětech památku včetně operace křečáků a těchto speciálních punčoch, včetně léků na ředění krve se už bohužel nezbaví. Sám jsem si zkusil jednu punčochu natáhnout a není to žádný festival. Ano normální silonky mají lehce stahovací efekt a tím pádem přispívají k tomu aby se snižovalo riziko vzniku cévních problémů ale jen nepatrně, protože tahle záležitost je víceméně dědičná. Klasické punčocháče 20 DEN mi už více jak 15 let pomáhají překonat velmi příjemně zimní období, protože dřív jsem pod kalhoty nosil spodky nebo tepláky. Venku to ještě šlo, ale pokud během dne musíte mimo venkovních prostor absolvovat ještě nějakou poradu v přetopené kanceláři, nebo šmejdit odpoledne po obchodech, tak to bylo fakt na chcípnutí. Silonky jsou super, venku zahřejí, vevnitř ani nevnímáte, že je máte a dá se s něma přežít i návštěva kina nebo divadla. Takže tak.
16. Listopad 2020 - 22:11
Pepa (anonym)
Odpověď na Nejsou náhodou punčocháče
Žilní problémy se projevují hlavně při vyšší teplotě, tak nosit kompresní punčochy má větší význam v létě. Bohužel nosit k. p. II. stupně při 30°C není nic moc příjemného. Naopak v zimě tyto punčochy plní obě funkce - zdravotní i tepelnou.
17. Listopad 2020 - 12:32

Stránky

Přidat komentář