Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

JiříS (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Ahoj Mončo.
Pěkný večer. Pěkně si užíváš. Také radši se počůrám do plenky občas i pokadim ale občas. A když už tak si užívám přes noc a nebo když přes den tak také alespoň 5h v ní. Přeji pěkný den ať se daří.

Honzik (Ne, 20. 9. 2020 - 02:09)

Miluju se počůrat je to příjemný a moc mě to vzrušuje užívám si to.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 02:09)

Dry nites rad se vnich cítím a čůrat je prijemny

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 03:09)

Plinku si užívám mezi nohy dupačky a bodyčko čuram to je přijemny hladím si plinku vzrušuje mė když mokrá a mám ji v kalhotech kdyż jsem venku.

Tom 32 (So, 19. 9. 2020 - 17:09)

Hledám holku co ji taky vzrušuje když se počůrá do abdl plenky piš na [email protected]

Kuba (St, 16. 9. 2020 - 19:09)

Najde se tu nějaká holka, která by chtěla kluka co nosí plenky?

Michal (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Ahojky, také nosím plenky a rád poznám stejně zaměřené :) Není lehké s touto zálibou žít a proto hledám někoho normálního a rozumného co to má podobně. Jsem z Brna a je mi 29, štíhlá postava.
Můžeš mi napsat tady: [email protected]
S pozdravem Miška

xxx (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Tož to máš pravdu že by to ten problém s kradením nicku vyřešilo ale zase si vezmi kolik lidí by se chtělo registrovat. No a hlavně tady se o to asi už nikdo ani nestará jen to nechává běžet no každopádně je dost jiných stránek tzv s touhle tématikou a na každé se najde takový blb který tam je jen aby prudil a kompenzoval si malé přirození nebo jiné problémy

JiříS (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Právě přesně tak všude se někdo najde kdo hold nás odsuzuje . Je to škoda že to tu vypadá tak dost neudržovaně. Snad se někdo najde kdo tomu dá nový život této stránce.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 14:09)

Evidentně tady mé příspěvky nejsou vítány a nechci být zdrojem posměšků někoho, kdo mé pocity nikdy nepochopí. Díky všem za podporu, když jsem se k realizaci odhodlala poprvé, myslím, že příště už to půjde lépe, ale to už si raději nechám pro sebe a vrátím se zde zase do role pouhého čtenáře.

Vája (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

Škoda že končíš, trochu jsem se ve tvých příspěvcích poznávala. Ve vyšším věku už to není jednoduché žít s touhle zálibou a případná ostuda už je o něčem jiném než u dětí a puberťáků.

Kuba (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Ahoj, mě je 20 a také nosím plenky už od 18 a zatím to nikdo neví, nezjistil ani nepoznal.
Takže za mě je to jen o tom se toho nebát a zkusit to žiju jen jednou, tak ať stojí za to

Zorka (So, 12. 9. 2020 - 14:09)

V dospělosti je ta ostuda horší v tom, že to není klasický výsměch, ale pomluvy za zády jsou mnohem horší a vydrží poměrně dlouho. Na druhou stranu, člověk už má relativně více soukromí a umí lépe plánovat.

Vája (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Hlavně je neštěstí, že má dneska každý mobil a tak případná ostuda nemusí zůstat jen v hlavách těch, kdo jí viděli, ale může si žít na internetu jakkoliv dlouho a vidět to může kdokoliv.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 14:09)

Zase někdo píše za mne

JiříS (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

To by se chtělo zaregistrovat.
Chtěl jsem ale nevím proč nejde ani na jeden email nic nepřijde. A na email co jsem jim napsal také neodpovídají tak nevím s kým kde jak s nimi to vyřešit.

Zmatená (Ne, 6. 9. 2020 - 09:09)

Začíná v tom být poněkud bordel.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 08:09)

Nevím ,kdo se za mne vydává, opět jsem napsala až v tento okamžik. Dobrá. Jsem Kluk, jsmenuji se Mirek a jsem z Mladé Vožice příspěvky si kompenzuji své představy. Tak a je to venku.

Zasněná (So, 5. 9. 2020 - 14:09)

Díky za podporu, máte pravdu, budu to ignorovat. Jinak už jsem se opravdu přemluvila k malému pokusu a snad poprvé od puberty jsem dorazila domů s poněkud mokrýma kalhotama. Teda dalo to docela práci přesvědčit tělo, že to opravdu může pustit do oblečení. Ze začátku to skoro vůbec nešlo a pak jsem musela několikrát ucvrnknout, abych měla skutečně mokro v kalhotách. Samozřejmě si pramínky našly cestu hlavně nohavicemi, takže jsem si nakonec sedla na lavičku, aby to trochu odnesly kalhoty i na zadku. Ještě že už začíná byt brzy tma. Asi bych to ve svém věku neměla tak brát, ale doufám, že k tomu zase najdu odvahu a zkusím to. Jen je opravdu škoda, že jsem s tím nezačala dřív.

Zasněná (So, 5. 9. 2020 - 21:09)

Zase někdo píše za mně takový hlouposti. Zmeěnim si nick. Tohle je debilní.

Reklama

Přidat komentář