Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 00:10)

Taky ráda nosím PlinkY na veřejnosti mě to vzrušuje.

Zub (St, 7. 10. 2020 - 06:10)

To si musíš koupit silné pleny. Třeba od Abeny kalhotky M4. Do nich si něco vlož, třeba menší ručník, obleč se a můžeš vyrazit ven. Zaručuju ti, že si toho všimne dost lidí. Většinou se, ale budou jen šklebit. Je, ale možné, že se ozve nějaké dítě a zavolá hele on má pleny jako mimino. Je to vše na tobě. Já spíš naopak do obchodu když si plenu vezmu, tak se jí snažím schovávat co nejvíc. Když jdu, ale do lesa tak to je mi jedno. To je zcela zřetelné, že pleny mám. Kort, když se do nich pěkně počůrám, protože tím plenka nabyde objemu a je ještě více vidět. Hlavně vepředu udělá pěknou bouli. Pokud bys chtěl poradit víc, tak napiš na [email protected].

Zitule (St, 30. 9. 2020 - 17:09)

Jsem ráda, že nejsem sama, kdo záviděl někomu podobnou věc. Je to sice na hlavu, ale na základce se taky jedna holka počůrávala, i když jen v první třídě a když přijeli ze školy v přírodě, kam jsem nejela, tak si o ní všichni vykládali, že se tam v noci počůrávala a já jsem jí to normálně záviděla a chtěla jsem, aby si tak povídali o mě. Dodnes si na to vzpomínám a nechápu, kde se to ve mě už v tom věku vzalo. Přitom ten posměch je na tom vlastně to nejhorší a ve mě dodneška hlodá takový červíček pokaždé, když si přečtu nějaký podobný článek nebo když o takových ,,nehodách" slyším. Vždycky si představím, že bych byla na jejich místě. Možná bych i riskla udělat si nějakou menší ostudu, to by mě asi vyléčilo, ale zatím mě nic vhodného nenapadlo.

Daniela (So, 3. 10. 2020 - 12:10)

Dobře si to rozmysli a pokud plánuješ nějakou ostudu, raději hodně malou, ať ti to na dlouho neznepříjemní život.

Zitule (Ne, 4. 10. 2020 - 11:10)

Chápu že to pro tebe musel být šok když tam ta tvoje bývala spolužačka stála, ale když to vezmeš zpětně nebylo to tak trochu vzrušující? Mě by se právě líbilo, kdyby se mi stala nehoda do kalhot právě před tou mou spolužačkou.
A neboj, vymyslím něco menšího.

Petr (St, 30. 9. 2020 - 06:09)

Ahoj Danielo, tak to je fakt blbá náhoda. Používáš je také? Mohu tě jen ujistit, že sice se lidé za to stydí, ale fakt je to opravdu lepší, než brát drogy nebo se jen opíjet. Vždyť toto je tak neškodné. A proč jsi raději nevyklopila, že tě ty plenky prostě lákají a říkala jsi že máš v noci problémy?

Daniela (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

Teď už si je samozřejmě objednávám z netu, jenže mě tak lákalo to vyzkoušet, někomu to prostě říct. Ale nechtěla jsem té prodavače říct, že mě lákají plenky, to by byl ještě větší trapas.

Eva (Po, 28. 9. 2020 - 13:09)

Ahoj, Nějaký holky? bebo lépe někdo kdo to zná u holek? Má takovou,...?

Eva (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Nikdo?

Kuba (Pá, 25. 9. 2020 - 09:09)

Ahoj Evo s čím potřebuješ poradit?

Ahoj (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

Občas se počůrám či pokakám na veřejnosti do kalhot. Nedávno jsem potkala jednu paní z podobně starou holkou a zeptala se mně jestly nepotřebuji plenku. Tak jsem řekla tedy ano tak mě vzala na trávu a celou mě přebalí la když jsem byla turch pokaděná. Tak jsem byla tokové malé batole.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 00:09)

nechápu proč dětem bráníte v jejich touhách a přání.

Eva (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Ahoj, Nějaký holky? bebo lépe někdo kdo to zná u holek? Má takovou,...?

Pepik (Ne, 20. 9. 2020 - 02:09)

čůrat a kadit je velmi pekne

Monča (So, 19. 9. 2020 - 22:09)

Ahoj. Já nosím plenky ze záliby od sedmnácti i je používám. Napřed jsem si je příležitostně brala občas tajně, protože doma to nesměl nikdo vědět. Co bydlím sama a teď je mi 25 to nemusím řešit. Preferuji počůrávani, líbí se mi se pořádně napít a pak to postupně pouštět do plenky. Nedělám to pravda úplně často, ale sem tam se i pokadim, občas dostanu chuť i na to. Naposledy jsem měla v plence obojí včera. Pěkně jsem se počůrala a pokadila a užila jsem si v tom celý večer.

Kuba (St, 23. 9. 2020 - 19:09)

Ahoj Mončo, jak tak čtu tak koukám že jsme na tom dost podobně. Tak klidně napiš na [email protected] a můžeme si klidně popovídat soukromě.

JiříS (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Ahoj Mončo.
Pěkný večer. Pěkně si užíváš. Také radši se počůrám do plenky občas i pokadim ale občas. A když už tak si užívám přes noc a nebo když přes den tak také alespoň 5h v ní. Přeji pěkný den ať se daří.

Honzik (Ne, 20. 9. 2020 - 02:09)

Miluju se počůrat je to příjemný a moc mě to vzrušuje užívám si to.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 02:09)

Dry nites rad se vnich cítím a čůrat je prijemny

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 03:09)

Plinku si užívám mezi nohy dupačky a bodyčko čuram to je přijemny hladím si plinku vzrušuje mė když mokrá a mám ji v kalhotech kdyż jsem venku.

Reklama

Přidat komentář