Reklama

Milenec a manžel

Iva (Po, 10. 10. 2005 - 15:10)

Ahoj lidi. Díky za názory. Možná jsem to dost dobře nevysvětlila. Někdo mě považuje za sobeckou a citově nevyspělou. To může, ale já si to o sobě nemyslím. Je mi 37. Když jsem byla mladší, také jsem si myslela, že nevěra je hnusný podraz. Myslela jsem si, že se s manželem rozvedu kdyby byl nevěrný. Myslela jsem si o sobě, že bych něco takového nemohla udělat a když, tak jen s celým tím rozvodovým cirkusem. Jenže časem jsem pochopila, že manželství musí být založeno spíše na kamarádství a vzájemné pomoci ve věcech co se týkají každodenních společných starostí, vychovávání dětí a podobně. Jsem docela komunikativní a spousta kamarádek se mi svěřuje. A z těch příběhů jsem si pomalu udělala jiný obrázek o manželském soužití, než jsem měla jako mladá holka. Pochopila jsem, že střídání různých manželů nic neřeší a že se to stále dokola dostává do stále stejných kolejí. Po druhém, třetím rozvodu máte tu samou situaci jen s větším a větším balíkem majetkových problémů a problémů s minulými vztahy. Stále do toho zatahujete víc lidí. Na druhou stranu ale vím, že nedokážu žít už navždy bez těch krásných chvilek zamilovanosti. Prostě jsem pochopila, že žena občas musí mít milence, ale nesmí si tím zničit současný manželský život. Stejným způsobem vnímám i vztah manžela ke mě. Jednou jsme se o tom s manželem bavili. Jen tak, v náznacích, samozřejmě jsem mu neřekla o nevěře. Bavili jsme se o potřebě zamilovanosti a o nutném konci vztahu ve stereotypu. Docela dost jsme se shodli v názorech. Nějak mezi řádky z toho rozhovoru vyplynulo, že budeme v těchto věcech respektovat soukromí toho druhého a že o případných úletech nemá zájem ten druhý cokoli vědět. Takže když manžel chce jet sám na víkend, nedělám mu problémy. Když já chci jet sama na dovolenou, manželproti tomu nic nemá. Není to ale tak, že bychom si důvěřovali a že bychom po sebě navzájem vyžadovali slib věrnosti. Prostě jsme se dohodli, že soukromí druhého v situacích, kdy nejsme spolu je tabu. Když jsme spolu, užíváme si společné chvíle a neužíráme se přemýšlením o možných prohřešcích druhého. Připouštím, že manžel možná také má milenku. Ale nemyslím na to. Prostě se tím neužírám a nechávám to plavat. Když někam jede sám na několik dní, nevyžaduji po něm slib věrnosti, neprohledávám mu po návratu věci. Jen jsem po jeho návratu ráda, že je zase doma a užívám si chvil kdy jsme spolu. On má k tomu asi také podobný přístup. Také se mě nikdy neptá co jsem kde dělala a také po mě nechce žádné sliby že budu věrná. Myslím dokonce, že díky tomuto přístupu se méně hádáme a vice si prožíváme společné chvíle, i když to není o sexu, ale spíše o kamarádství. Můj milenec je příjemý chlap, sex s ním je vzrušující, ale je to z velké části o fyzických pocitech a také o tom že u něj vzbuzuji čistou sexuální touhu. Nejsem pro něj kamarádky, on chce moje tělo, chce se se mnou milovat, touží po tom a to ráda vnímám. S dlouhodobým partnerem to prostě nemůže být takové. Zároveň ale vím, že můj milenec je pro mne jako partner neperspektivní, vůbec neuvažuji o tom, že bych s ním žila. Jak správně některé píšete, ten můj úlet při prvním sexu s milencem byla fakt pěkná blbost. Sama nevím co jsem dělala. Jen mi to ještě pár dní docházelo co se stalo. Nevěděla jsem, jestli mám milence nenávidět, nebo jestli mi to co udělal imponuje. Prostě jsem ženská. A nakonec mě ta moje iracionalita baví. Také někdo psal, že je to co píšu jako z textu do ženského časopisu. Možná by se to tam hodilo. Je to tím, že ráda píšu a při psaní vše znovu prožívám. Napsal jsem tady na toto fórum, protože mám chuť se anonymě podělit o něco co nemůžu vyprávět ani svým kamarádkám. Tak své příběhy a pocity píšu na zdejší stránky. Píšu si také deníček a ráda píšu básničky. Tak mě teď napadá, že kdyby manžel můj deníček našel, tak bez ohledu na naší vzájemnou toleranci ho vezme a na místě mě s ním umlátí. Ale to je život. Lepší, než umřít nudou.

Rob (Po, 10. 10. 2005 - 14:10)

ale když ono je to tak vzrušující....

Kačenka (Po, 10. 10. 2005 - 14:10)

Ivo, pokud tohle myslíš vážně, pak je mi tvého manžela opravdu líto, jak ho taháš za nos! Proti tvojí nevěře nic nenamítám, i když už jí neschvaluji, protože s tím mám své zkušenost a vím, že je to nejhorší řešení. Ale to že píšeš, že nebereš antikoncepci a ještě to děláš s milencem bez ochrany (kondomu), o tom můžu pouze říct, že opravdu nevím čím přemýšlíš a to jsem o hodně mladší než ty!!!Teda kdybych se od manželky dozvěděla, že to dělá s cizím chlápkem bez ochrany, třeba s ním čeká dítě a chce to hodit na mě, tak se z ní pozvracím a vykopu jí s rozeběhem, nejen že na mě přenáší cizí zodpovědnost, ale ještě cizí nemoci!Když už chceš být nevěrná, tak dodržuj základní zásady nevěry: vždycky ochrana, pokaždé se osprchovat, nic netahat domů a vždy být po vůli svému manželovi, když už si užívám jinde!Je vidět že vůbec nepřemýšlíš a opravdu myslíš jenom na sebe!

mario (Po, 10. 10. 2005 - 14:10)

a pro ivcu, ty jsi opravdu pipina a kurvicka k tomu, pokud sem pises pravdu. nic vic.

mario (Po, 10. 10. 2005 - 14:10)

pro vsechny, co se radi bavi neverou a uzivaji si s nekym jinym: vite co, reknete to proste tomu svymu protejsku, jako ze si obcas chodite zasukat s nekym jinym, protoze uz vas to s nim nebavi jako driv ( coz je tedy urcite moc opravnene ) a pokud mu to nebude vadit, tak hura do toho. ale jinak se na to vyserte, nebo se se soucasnym partnerem rozejdete. budte ferovi, nevera je v podstate svinstvo.

Odra (Po, 10. 10. 2005 - 10:10)

ale tady ji nikdo nekamenuje za neveru, ale za to jakej je zhyckanej sobecnej nezodpovednej spratek.

Adéla (Po, 10. 10. 2005 - 10:10)

Iva:Musím s tebou téměř ve všem souhlasit. Píšu tedy téměř ve všem. V čem tě docela nechápu, je právě ta situace, že si začínáš mimomanželský vztah a takhle lehkovážně riskuješ otěhotnění. To že se nehody stávají, to chápu, ale rozhodně bych to neřešila tak, že bych to hodila na manžela. Jinak jsem ve stejné situaci jako ty. Tedy právě touhle dobou před rokem jsem byla. Začalo to jako nevinný flirt. Ležela jsem doma s chřipkou a začali jsme si s kamarádem psát. Musím říct, že díky těm SMS-kám jsme se za ten týden o sobě hodně dozvěděli. I to co by jsme si do očí takhle na počátku zcela jistě neřekli. A kamarádské zprávy začali jiskřit a tak se stalo, že jsme se dali dohromady. Je pravda, že do postele jsme se dostali téměř po půl roce skvělého kamarádství. Ten další půlrok si připadám jako v ráji. Ale stalo se to co jsem nikdy nechtěla. Zamilovala jsem se takovým šíleným způsobem, že mám pocit, že po tom roce mimomanželského vztahu bych dokázala spálit mosty a jít. To jen tak na okraj, když jsi psala, že by jsi od manžela nikdy neodešla. Já si myslela to samé. A teď jsem v situaci, kdy nevím jak dál. Od manžela a dětí odejít nechci, ale také si neumím představit, že bych vztah s přítelem měla ukončit. A ještě k těm tvým nervům ,když jsi čekala zda jsi neotěhotněla. Já teď řeším něco obdobného. Již týden jsem nedostala menstruaci a jen čekám co bude. Antikoncepci beru, ale zrovna tenhle měsíc jsem přecházela na jinou. Tak se utěšuju, že to bude jen tím. Mimo jiné přítel by to prý bral hned, abych byla těhotná. Alespoň bych se prý rozhoupala a konečně se nějak rozhodla. Již několikrát mě řekl ať si ho vezmu. Kdybych byla svobodná, tak to neřeším, ale bohužel nejsem a rozumu mám taky dost, abych neudělala nějakou hloupost.Markéta:Markéto, jen jsem ti chtěla říct, že přítel byl též můj kolega v práci. A když něco tak moc chceš, tak ani tohle ti v tom nezabrání. Musím říct, že zpočátku to bylo super. Já se dokonce každý den těšila do práce. Viděli jsme se spolu téměř víc jak s manželem doma. Zlom nastal ve chvíli, kdy se o nás dozvěděla jeho manželka. Spolu jsou stále, ale je to vztah plný lží a vymýšlení. Nakonec byl donucen změnit zaměstnání a řekla bych, že to stejně nic nevyřešilo. Přestože jsme si dali pauzu. Nevolali si, nepsali ani se neviděli, tak mu manželka už nevěřila. Na jednu stranu ji docela dobře chápu, ale buď mu chce odpustit a zapomenout a nebo ten vztah ukončit. Jenže ona to ukončit nechce, ale stále mu to připomíná. Mysleli jsme si, že když odešel a přestaneme se stýkat, že to přejde a oba se vrátíme ke svým partnerům a bude zase vše jak má být. Jenže jsme se po čase sešli a první co bylo, že jsme se vrhli do náruče a skončili v posteli. Prostě původně zamýšlený lehký flirt se zvrtnul do těžké zamilovanosti. Takže bacha na to.A to mi je 32 let a myslela jsem si, že mě se něco takového nemůže nikdy stát. Připadám si jako totální puběrťačka. Ale jsem po dlouhé době stereotypního manželství opravdu šťastná.Ivo to že tě tady spousta lidí kamenuje, z toho si nic nedělej. Všichni jsme si říkali, já nikdy, mě se tohle stát nemůže, ale ejhle, on se zčista jasna objeví někdo jiný a zdravý rozum jde stranou. Takže pro vás pro všechny. Nikdy neříkej nikdy.

Tom (Ne, 9. 10. 2005 - 22:10)

Jo Jano, ale pokud si vzpomínám, tak jsi Ivu v téhle diskusi nenapadla a názor na tyhle věci (na to, že nejsi vdaná) máš podivuhodně realistický, to co píšeš, pod to bych se mohl podepsat.Robe: Nepřijde mi to ujetý, jde o uspokojení potřeb, v hospodě se holt jen najíš, amnželství by mělo dávat o mnoho víc. Navíc v hospodě ti jako protislužba slouží peníze, v manželství kromě nich platíš ještě svým časem, city (sem si doplň cokoli podle sebe). Ale v zásadě je to zas "jen" výměnný obchod. A obchod je o tom, že jsou obě strany spokojené. Pokud ne, není to obchod, ale lichva, zlodějina, šmelina... Nevidím jediný důvod, proč nenechávat na mobilu i po 20ti letech zamilovaný smsky, když ta zamilovanost přetrvává - a ta skutečně, podporována a živena oběma stranami přetrvat může.

Marketa (Ne, 9. 10. 2005 - 22:10)

Ahoj Ivo - pod prvni cast tveho 'vysvetleni' bych se mohla podepsat. Taky mam super manzela, rozumime si ve spouste veci, ale jsme spolu pres pet let, sex je spis stereotyp, ackoli se oba snazime - a zrovna ted mam v praci kolegu, se kterym to tak prijemne jiskri, az si rikam, ze by stal za hrich (uprimne si myslim, ze se toho nakonec budeme oba bat a nepujdeme do toho - on je zenaty a ma dve deti - ale ten flirt je prijemny). Akorat si myslim, ze bych si fakt davala pozor a to nahaneni manzela pro pripad, ze bys byla tehotna ... uuuuh to je hruza, ackoli si umim predstavit, jak ti bylo (ja bych to asi typicky resila postinorem, jak uz tady nekdo psal). A k tvemu dotazu - ne, asi bych to nedelala s obema v jeden den. Kde jsi ten clanek cetla? Taky vychazeji clanky o tom, jak jsou muzi polygamni a zeny monogamni (hmmm ...), tak to byl mozna takovy nejaky podobny - akorat na druhou stranu.

Rob (Ne, 9. 10. 2005 - 21:10)

no srovnávat obědy v hospodě s manželstvím mě připadá hodně ujeté, ale hodně. Nechci nijak moralizovat, protože mě to nijak nebolí, ale zajímalo by mě, kolik má Iva roků, protože mi připadá jako nedospělé děcko. Představa, že po 20 letech manželství píši zamilované sms, nechávám zkazy mě přijde dost absurdní. Tím samozřejmě nepopírám určitou formu zájmu o manželku - občas kytka, večere, nějaký dárek. Ale v zaměstnání opravdu mám jiné starosti než někoho nahánět. Ať si dělá každý co chce, ale mě to připadá celé nějaké ujeté, nemohu si pomoct.

Jana (Ne, 9. 10. 2005 - 20:10)

Cau Tome mas pravdu, sice o manzelstvi vim prdlajs protoze jsem jeste svobodna(25) ale popravde mi svatba a cela ta vec prijde jako velky neuprimny divadlo. Pokud se budeme mit radi zadnou svatbu nepotrebujeme.Stejne tak nehodlam slibovat vernost az do smrti..aby me pak nekdo mlatil kuli nevere? Jediny co mu muzu slibit je ze mu budu verna pokud se ke me bude chovat tak jak se chova nyni a bude nam to klapat. Jestli za 20 let bude mit 40 kg nahoře, bude cumet akorat na bednu a chodit do hospody(jako to dela jeho fotr) a doma peskovat ze nema vařeno jak je zvyklej z domova tak koncim a nehodlam pak řesit naky rozvodovy papiry apod.

Tom (Ne, 9. 10. 2005 - 19:10)

Co se do Ivky navážíte? Nezažili jste, tak mlčte. A Martine, proč si myslíš, že jsi lepší? Popsala to poměrně přesně, co se taky může odehrávat ve vztahu. Podle mě je naprosto legitimní hledat ve vztahu to, co hledala Ivka. A když to nenašla, zařídila si to jinak. Nevěra je naprosto logickým vyústěním. Třeba by s jiným mužským dopadla jinak. To je stejný, jako když začnu chodit do hospody na obědy. Pokud se vaří dobře super, když se po čase zhorší, jdu jinam. Přece nebudu jíst sračky jen proto, že jsem to kdysi jednou slíbil. Ano, sliby se mají plnit, jenže se nemá slibovat něco, co se splnit nedá a manželský slib je přesně taková kravina. 90% lidí netuší, do čeho jde - a těch 10% jsou ti, co se berou podruhý, potřetí apod. Možná je to cynycký, ale i to je život.

lenka (Ne, 9. 10. 2005 - 19:10)

No,já bych jí odsuzovala jenom kvuli tý nezodpovědnosti,ale né pro nevěru.Chápu její pocity.Taky mám doma manžela,se kterým se někdy milujeme jenom jednou do měsíce.Já myslím snad obden na to,že si najdu milence na sex,ale nemám odvahu.To nemůže pochopit nikdo,kdo nebyl v té situaci.

Martin (Ne, 9. 10. 2005 - 17:10)

O takovou ženskou bych si ani kolo neopřel!!! Doufám, že takových je co nejméně.

Klára (Ne, 9. 10. 2005 - 16:10)

Sandra: Souhlas, snad až na tu poslední větu. Vyřídit si něco s ženou lze i jinak než bitím.Mimochodem, taky mi to připadá jak vymyšlené, nějaký blbeček je zvědavý na reakce.

Sandra (Ne, 9. 10. 2005 - 16:10)

Boze Ivo, ty jsi fakt krava. Promin, ale jinak se to nazvat neda. Sobec je jeste prilis slabe oznaceni. Nejde o to, ze podvadis manzela, ze chces zamilovanost a tak sis ji zaridila, ale tvuj pribeh je jak vymysleny uryvek nudne redaktorky z Zena a zivot, ktery se snazi predstirat skutecny pribeh. Jestli je todle teda pravda, tak uz chapu, proc chlapi rikaji o zenach, ze jsou devky a slepice...ty jsi totiz presnej priklad. Kdyz uz sukas mimo manzelskou postel, tak snad mas pouzivat antikoncepci a nespolehat na chlapa a kdyz uz jsi tak zamilovana, ze na to nemyslis, tak "po maleru" mas letet do lekarny a koupit postinor a ne svadet manzela, abys byla kryta, kdybys nahodou prinesla kukacku. Nekdy se fakt nedivim muzum, kdyz zeny mlati, nektere si to skutecne zaslouzi.

remy (Pá, 19. 6. 2020 - 21:06)

Když jste s manželem i více než 10.let i 50.let neznamená to mu šukat z milencem jedním druhým třetím zkrátka bez ochrany zadarmo a to ještě sama mu vleze do postele ? Jdu si koupit cigarety do obchůdku co mají Vietnamci 100m jenže uplyne hodina a manželka nikde ,skočí do auta a jede ženu hledat ta nikde není ani v krámě nikde ? Telefon vypnutý .Podezření lítost pochopení situace čekání !! Po 4.hodinách přijde opilá žena vlasy rozcuchané a i oblek jako by nedotažen oblíkán v opilosti .Proč to děláš ? Co je ti hajzle potom kde já jsu a ským mrdám špehuješ mám to nahlásit na policii ,že mě špehuješ ? Ty kurvo máš taky děvky tak drž hubu .Já nikoho nemám a z domu neutíkám ale ty to máš kurvo již zajeté co tak jít k lékaři víš ,že máš pohlavní nemoc chlamidie a ta se přenáší pouze pohlavním stykem ? Nikam kurvo nepudu a stebou chrápat nemusím hajzle !! Já jsem u lékaře byl dostal jsem antibiotika a ty máš taky přijít !! Nikam ty hajzle nejdu a ted jdu chrápat !! Však pán bůh tě vidí a brzy si tě povolá k soudu božímu až v bolestech zemřeš !! Tak se také skutečně stalo manželka je po smrti !!

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 00:09)

Je lepší se v mládí umrdat k smrti , než ve stáří v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy .

Andula (So, 19. 9. 2020 - 15:09)

Pravda a proto jsem svedla bratra mého přítele a pěkně mě při mých 21 narozeninách ošukal. Stejně jsme byli už všichni celkem dobře rozjetí, tak proč by ne. Svému příteli jsem nastrčila moji nejlepší kamarádku a řekla jí, že si ho může půjčit a zašukat si s ním, protože se chci nechat ošukat od jeho bráchy. Moc jsem po tom toužila. Nakonec bylo stejně vše jedno a každý to dělal s každou. Pokud vím, tak nikdo nešel spát s tou svojí a byla docela zajímavá probuzení. Každý radši ovšem ani nehlesl na to co bylo. Tak jsem si řekla a do nich a na rovinu se zeptala jak se jim akce líbila a že by se mohla zopakovat. Ti koukali a každý se bál něco říct. Až můj přítel s kamarádkou je rozmluvili a přiznali konečně, že akce se sexem byla perfektní a mohla by se zopakovat. Jasně, že se už nikdy nic nezopakovalo a to jsem už mezi tím měla další narozeniny, protože po rozchodu bylo asi "veselo" a dokonce se dva páry rozešly. Nemůžu je nazvat jinak než hlupáky, však o nic nešlo jen o sex. A tak jen já s kamarádkou a přítel s jeho bráchou se nijak neomezujeme.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

:-)))))

Reklama

Přidat komentář