Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Hanka (Pá, 18. 9. 2020 - 23:09)

Když si korkáče poprvé obuješ a vyzkoušíš, tak si se zamiluješ a nosíš je nebo ti nic neřeknou.

Rapid (Pá, 18. 9. 2020 - 23:09)

Hanko, vy patříte do které kategorie?
P.S. Váš výčet doplním ještě o jednu skupinu - Lidé, co jim propadli na první pohled, ještě před obutím :-)

Hanka (Pá, 18. 9. 2020 - 23:09)

Do první obula, vyzkoušela a byla jsem jejich, pak už jen další a další.

Rapid (So, 19. 9. 2020 - 00:09)

Kolik párů jste "odrovnala"?

Hanka (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Dříve praskaky jako na běžícím pásu. Koupila jsem nové špatně šlápla na schody a byly přelomené, při chůzi ze schodů zase pořád ulamovaly paty. V případě namočení se postupně sama rozpadly. Po tomto období jednoho výrobce se to zlepšilo, nové kupuji tak jednou za dva roky sice bych nemusela, ale ráda si je kupuji.

Rapid (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Lámavost a drolení bylo typické pro Protetiky, to je pravda... Kordan a Rapidy byly v tomto odolnější. Kolik párů jste už vynosila? A s tím kupováním nových.. Zcela to chápu.

Hanka (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Nepočítám to možná 30 - 40, nosím je i v práci a tam se opotřebovanost výrazně zvyšuje. Nové jsou vždy malým potěšením.

Rapid (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Tak tomu se říká věrnost. Máte můj obdiv, přitom se věrnosti vůbec nedivím. Ani tomu potěšení z nových. Ty "dvouleté" ale vyhazujete? Asi trochu předčasně, I když po dvou letech je opravdu nejvyšší čas udělat si radost. Který výrobce vede váš žebříček spokojenosti?

Zuza (Pá, 18. 9. 2020 - 20:09)

Po několika letech jsem si chtěla v obchodě koupit nové korkáče, ani v jedné zdravotnické prodejně v našem okolí je neměly. Po dotazu je ani neprodávají. Budu je muset tedy objednat přes internet a v této diskuzi, která mi vyskočila pod slovem korkáče vidím, že dovedete i dobře poradit. Tak určitě dám na některé vaše poznatky.

Rapid (Pá, 18. 9. 2020 - 21:09)

Nechce mi to vzít adresy

Ivan (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Zdravím příznivce korkáčů. Zavítal jsem na tyto stránky a jsem mile překvapen množstvím vás, kteří je i dnes nosíte. Patřím taky mezi obdivovatele a příznivce této dost kontraverzní obuvi. Někdo ji zatracuje jako nevkusnou, jiní zase milují. Patřím do té druhé skupiny a dřeváky mě očarovaly už na škole, kde jsem je nosil v jednu chvíli, snad jako jediný kluk. Narážky co to nosíš za holčičí pantofle byly snad na denním pořádku. Na střední je nosilo poměrně dost děvčat a celkem tři kluci. Bylo vždy příjemné setkání s těmi co jsme je nosily a vždy se po sobě po očku podívaly, prostě jsme o sobě věděly, jak holky tak kluci. Bylo to myslím takové naše pouto. V té době jsem si začal dřeváky přestříkávat na bílo, protože jsem bílé nemohl nikde sehnat. Neskutečně jsem obdivoval bíle dřeváky, které nosily děvčata a chtěl jsem je také mít. Pak časem už nebyl problém sehnat korkáče jakékoliv barvy. Já jsem zatížen na bílé, přijdou mi opravdu nejhezčí na ženách, jak je nosící naboso, tak potom nejlépe v černých punčochách, prostě nádherně září a vyniknou. I dnes se setkávám s názorem co to nosím za pantofle, ale korkáče jsou moje slabost a jsem rád, že je můžu nosit doma a také v práci. Už od školy jsem si k nim našel velmi silné pouto, pro jejich z mého pohledu pěkný neopakovatelný vzhled, pocit a pohodu , ikdyž v nich chodíte celý den. Vystřídal jsem jich už celkem dost a poslední mám Vanimary, ale ty úplně obyčejné nízké. Tady čtu o Vanimarech vysokých na klínu s vylepšenou stélkou, kterou zde hodně vychvalujete. Tak jsem po nich silně zatoužil a říkám si, že to bude po čase příjemná změna na kterou se nesmírně těším.

Jana (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

Podle tvých slov určitě stará korkáčová škola a naprosto chápu slabost pro bílé. Doma také někdo v korkáčích?

Rapid (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

Zkusím znovu poslat do éteru, máte někdo zkušenosti s korkáči Bochtex? Co na ně říkáte?

Mára (Čt, 17. 9. 2020 - 16:09)

Vážení, ty korkáče jsou opravdu tak příjemné na chození jak zde popisujete a to ženy tak i muži? Díval jsem se na to Dozodo a na doma bych o tom možná uvažoval, bude to asi i zdravotní obuv. Nikdy jsem je neměl.

Hanka (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Opravdu dobré a hrozně příjemné. Musíš uvěřit kdo je nosí já už hodně dlouho. Jak se říká zkusit se má všechno. V žádném případě ti nohám nějak neublíží, spíš určitě naopak.

Nona (Čt, 17. 9. 2020 - 16:09)

Tak to jsme dva:) Já taky chci jen na doma a už mi těch info jde hlava kolem. A myslím, že na doa i pro může, konečně stejně v něčem podobném chodíme, i když tady u těch značek je to nějak zdravotně vychytané.

Mára (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

Už jsi si vybrala? Poraď mi co bude nejlepší pro muže. Vůbec se v tom neorientuji, ale asi to chci zkusit.

Pavlina (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Ještě se chci zeptat, jestli si ty Vanimary a Protetiky velikostně odpovídají. Ptám se proto, že ty Protetiky mám asi o číslo menší než ostatní boty a sedí mi a ty Vanimaty nemám bohužel možnost vyzkoušet.

Katka (Čt, 17. 9. 2020 - 15:09)

Boty, tenisky, staré Protetiky i Vanimary vše číslo 37.

Pete (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

Nevim, jak Jana, ale ja bezne nosim vel 43, ale korkace Vanimary mam 39,a jsou mi presne, jak maji byt.

Reklama

Přidat komentář