Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

POZOR POZOR DÍ… (Pá, 18. 9. 2020 - 16:09)

Ahoj Jsem Leila...s přítelem jsme rozjeli před časem poměrně velký blog,jenž je bez skromnosti jako jediný největší v ČR. Je v něm hoooodně čtění o pissingu wettingu jsou tam naše nesmyšlené perverzní a erotické povídky spousta fotek i videi naších i cizích ..... hledám touto cestou nějakou milou holčinu kterou tyto praktiky vzrušují a třeba by nám pomohla přispět do blogu.Třeba nějakým videjkem jak se počůra do jeansů,kalhotek, ve vaně či v posteli. Zatím teprve navazujeme spolupráce po ČR s erotickými weby,ale už ted máme 3 000 čtenářů měsíčně. Zatím tedy nemůžeme nijak ocenit takové video fin.ale myslím,že pro fanynku by bylo fajn být součástí.
Jsme prostě amatéři které baví počůrávání se na všechny způsoby.Akorát tím nějakým krátkým počůravacím videme bych začala,protože potřebuji odlišit opravdu slečnu od chlapa,cose za ni jen vydává a nemá na to koule říct,LÍBÍ SE MI PISS... Takže je to na tobě :) Jo a každé video na našem blogu je bez obličeje a pod přezdívkou,chráníme soukromí,přeci jen je to delikátní věc :o

NEJVĚTŠÍ A JEDINÝ BLOG V ČR/SK NA TOTO TÉMA https://mokrekratky.blogspot.com/ obrovský obsah který roste díky mě i partnera

Pokud chce nějaká holka 15 -35 let spolupracovat s námi a utvářet něco ,co mnohé vzrušuje at tu nechá email...

Zaujatá (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Škoda že to sami i nenatáčíte, kdyby byla takhle zaručena diskrétnost, možná bych do toho i šla. Pořád lepší než to točit sama, když to pak stejně stojí většinou za prd.

James (Čt, 3. 12. 2020 - 22:12)

Jestli máš zájem o natáčení a třeba si tím chceš přivydělat tak napiš na email [email protected]

Leila (Po, 12. 10. 2020 - 09:10)

Ahoj díky za doplnění, pokud bys chtěla můžeme se domluvit seriozněji třeba po emailu .
Většinou jsme oba na mailu našeho blogu [email protected] nebo na amaterech jsem jako leilawet a tám chodím jen já :)

Nikola 15 (Čt, 17. 9. 2020 - 22:09)

Má tu někdo úplně zvlášť kalhoty na počurání já jo

Barthez (Po, 21. 9. 2020 - 21:09)

Na noc nosím plenky a přes den je vše v pohodě. Není to jednoduché, zdravi ale neovlivníme, těžko najít holku, která pro to má pochopení.

Eva (Pá, 18. 9. 2020 - 07:09)

Nemám, počůrám se do těch, které mám zrovna na sobě, prostě neřeším. To je nějaká hloupost, přestrojovat se, ne? S přítelem oba tento problém nijak neřešíme, příjdu, sednu si mu na klín a pustím to a opačně on mě taky počůrá když má chuť a neřeší co mám zrovna na sobě a mě je to také jedno.

Barthez (Po, 21. 9. 2020 - 22:09)

Gratuluji, je fajn mít vedle sebe člověka který chápe :)

Pulec (Čt, 17. 9. 2020 - 23:09)

Juj

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 20:09)

Moje kamarádka se počůrala když vyšla ze školy a počůrala se

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

Moje kamarádka se počůrala když vyšla ze školy a počůrala se

Nikola 15 (Po, 14. 9. 2020 - 19:09)

Dneska jsem šla bez pliny z nákupu oblečení a na náměstí jsem to pustila do kalhot ale vůbec jsem nepotřebovala na malou. Vubec v tom nevidím ostudu jenom na mě všichni ty lidi koukali velice zajimavim pohledem ale jinak dobrý alespoň doma nikdo nebyl tak jsem to v pohodě vyprala

Iva (Út, 15. 9. 2020 - 14:09)

Skvělé, aspoň někdo normální bez těch blbých předsudků.

Pitr (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

Ty to máš jinak. Děláš to schválně a ráda. Většinou, když se to někomu stane tak je to nehoda za kterou se stydí. Zvlášť, když je přitom někdo vidí. Ty jsi viděla někoho jak se počůral?

Nikola 15 (Po, 14. 9. 2020 - 21:09)

Jojo

Pitr (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Nejtěžší vydržet to bývá, když už jsi kousek od dlouho zadržované a vytoužené úlevy... Odkud jsi se vracela?

Martina (Po, 14. 9. 2020 - 12:09)

Od kámošky a nedošla jsem si tam a asi jsem byla trochu nastydlá a ostuda se stala.

Pitr (Po, 14. 9. 2020 - 18:09)

Myslím si, že se to stalo nebo stane více lidem než si myslíme. Při různých příležitostech. Nevidím to jako ostudu. Ostuda by to byla, kdyby jel někdo s tebou ve výtahu. Doma se ti to povedlo utajit?

Martina (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Počůrala jsem sr ve výtahu. Nemohla jsem to vydržet do 9 patra a držela se rukou na kundičce ale teklo to a ten tlak byl veliký, pustila jsem to všechno výtah poslala do suterénu a mám mokrý silonky,kalhotky,boty i nohy až dolů. Jdu domů hned do koupelny .

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 05:06)

Jojo

Reklama

Přidat komentář