Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

.. (Pá, 18. 9. 2020 - 07:09)

A kdo ti zde momentálně chybí nebo proč myslíš že už je diskuze v prdeli?

no (Pá, 18. 9. 2020 - 10:09)

Miluna taky nic nového nepíše, pořád jen nadává na covid a v tomhle je těžké něco psát. Jsme v tom všichni, každý dělá, co umí. Andy už se taky vyčerpala, nejde povzbuzovat někoho, kdo jde stále víc do extrému. Vlastně není o čem diskutovat

MOHU (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

se mýlit, ale tak nějak se mě jeví, že Čumil + Kača jsou jeden člověk.

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 08:09)

Kača a Aleš jsou hedna osoba. Kača sem pise asi půl roku. Ji srvoril Ales aby tady byla nová osoba.

hmm (Pá, 18. 9. 2020 - 10:09)

humorná konspirace tohleto :)

Jj (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

Přesně, takovej Jekyll a Hyde. A to je podstata problému, který se zde stal Ono nikdo nemá zájem bojovat, taky proč.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 18:09)

Kdo?

Ale to nebyly (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

dva, tři kritické příspěvky. Tady se to za poslední měsíce hromadilo. A co je to za diskuzi, když se nedá polovina příspěvků číst? S takovou diskuzí se dá jít jen do háje a taky tam už je.

Že? (Čt, 17. 9. 2020 - 18:09)

Nehledě na to, co to má znamenat kritické příspěvky. Kritizovat může tak Babiše, ne tady diskutující. Přitom tady ty rozpory začaly až před necelým rokem.A diskutující to zvládali, dělali si z toho srandu třeba z jeho agresivních výpadů proti starším vzniklo označení Puchny x Duchny. Prostě sranda a zase se chvíli jelo než zas dorazil a začal prudit a vyčítat a útočit, i anonymně.

Ivoš (So, 19. 9. 2020 - 06:09)

Čtu diskusi od začátku a anonymní nadávající tu byli vždy. Milče nadávaj pořád, Bianka, Pilsnerka i Káča by taky mohly vypravovat. Ale přestály to a přispívaj. Ten Čumil byl taky senior, žádný rozbroje nedělal, jenom se mu nelíbila jedna anketní otázka, kde se vytahovala Milči minulost. Povídky chválil. Proč mám pocit, že někoho sejří, když se na Dr. sejdou lidi a normálně komunikujou? Pekaříci museli kvůli anonymům taky skončit.

No, (So, 19. 9. 2020 - 07:09)

to bude tím, že ty které jmenuješ sem píší pár měsíců. Kromě Pilsnerky ale ta se moc neorientuje, i když napsala pár zajímavých příspěvků.Vytahovat Milči minulost není problém, je veřejně přístupná

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 21:09)

Anonymní..radši. Tak nejenom, že mistní nepíšou, ale ještě si to tady vzala na paškál ta zlá babizna

a to (St, 16. 9. 2020 - 21:09)

je jako kdo?

Pils (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Zdravím všechny, Čumil se mi nevybavuje, jen nějaké rozbroje kvůli povídkám, které byly výborné. Ale že bych kvůli tomu nepsala, to ne. Ty stálí přispěvatelé mi tu taky chybí. Hlavně ti, co se nějak jmenují a nemění to. V těch se vyznám, ostatní mi splývají. Milu, korona nekorona, žít se musí. :)

ty střevo (St, 16. 9. 2020 - 21:09)

jdeš sem jednou za týden, přečteš poslední dva příspěvky a děláš chytrou.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 22:09)

Pils, je skvělá ženskâ, tak ji neurážej........a odtáhni

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 22:09)

Odtáni...ze všech diskusí......

co (Pá, 18. 9. 2020 - 10:09)

si to dovoluješ? Koho vyhazuješ, už i anonymy?

No, (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

ty jsi byla vždycky mimo.

:(( (St, 16. 9. 2020 - 15:09)

Jj, ten Čumil tu byl asi dvakrát. Pokaždé psal tak, že dělal rozbroje mezi lidma, starejma mladejma hlavně. Kritizoval prudil a milostivě dovoloval kdo může psát, dobře si to pamatuju. Poprve se na něj vykašlali, podruhe se vykašlali na psaní sem. A on zase zmizel jak pára nad hrncem, nedokázal v dalších dnech napsat nic zajímavého. Jen tady tady všechny naštval kromě té své kamarádky, která sem píše jen něco přes půl roku.

Reklama

Přidat komentář