Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

Klárko bylo čůrání?

69 (Čt, 17. 9. 2020 - 11:09)

Pissofilie je neškodná sexuální úchylka osob se zájmem o močení .. P.Weiss

!!!!!!!!! (Čt, 17. 9. 2020 - 11:09)

Otec Šebek: „A komu tím prospějete, co? Druhé straně?”

Natalie (Čt, 17. 9. 2020 - 11:09)

Jen jsem napsala svůj názor. Nezávisle na nikom a ničem.

Matlák (Čt, 17. 9. 2020 - 10:09)

Holky dáte mi curiní? Mám pnutí jako když by holky dali čuriníá nejsou pockam jestli

Jimmy (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

Ikdybychom připustili psaní textu starším mužem, pak můj předchozí náhled se nemění. Pouze bych konstatoval zvýšenou schopnost fabulace a to je vše. Z vašeho vyjádření vnímám vaši nepříjemnou osobní zkušenost s touto problematikou a tím pádem určitou předpojatost.

Kluk (St, 16. 9. 2020 - 23:09)

Já tě Klárko chci,já tě musím mít. Prostě to tak musí být.

Žaneta (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Hele, nech Klárku být. Tohle opravdu smysl nemá. Jsi umanutý a ona ti už opakovaně vše vysvětlila. Myslím ,že nemá na tebe negativní názor a chápe tě, tak si to u ní nepokaž.

Mc plod (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Teda to je počtení ! Super holky!

Žaneta (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Klárko to bude ok. Klidnou noc a myslím na vás všechny.

Todd (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Klárko dobrou noc a taky díky za krásný věci od tebe!

Klára (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Jetě budu spinkat u Nikoly,protože si to přála a příští týden začneme bydlet na novém domečku jestli bude mamča vpořádku. Libor je tady taky s námi. Opravdu dnes to máme hektický a budeme ještě chvilku s mamčou ty věci probírat. Vytáhla jsem Niku ven a opravdu se to snad uklidní. Tyhle roztržky jsou ve škole obč a já to prožívala tyky. Jsme hodně citlivé,ale už si nenecháme ubližovat. Tak a o čůrání zítra i o tom dalším.

Žaneta (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Klárko myslím na vás jak je. Snad dobře a ségra to dnes dá vpohodě. Příjemný den!

Klára (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Niku jsme uklidnily a zašly jsme za tou problematickou holkou a snad to bude dobrý. Více zítra. Jsme plný dojmů.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

„Prděním ve škole se nestanu učeným.”

Pozorovatel (St, 16. 9. 2020 - 15:09)

Vy jste Klárou úplně posedlí. Je fakt že to umí dobře podat . Matlák by z toho měl taky vyteklý ,kde je jeho konec? Dnes absentuje nebo že by si uhonil vyteklý u čůracích videí holkama jak mu tady někdo nedávno doporučil ?

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Souhlasím, podat to umí skvěle!

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

No to pedofilové umějí.

Jimmy (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Paní kolegyně. Pokud chcete učinit takovýto holovětný závěr , nastudujte si prosím pojem ,co je a co není pedofilie a pedofilní. viz. J. Blanchard, Smis a další. Z hlediska odborného ,byť je tato osa diskuse s drobnými markanty,které mohou navozovat dojem nedospělosti, tak toto se projevuje spíše u parafilních projevů. Tím chci říci,že od doby,když jsem byl požádán cca před rokem o svůj vhled na toto psaní a s odstupem času nyní, mohu rámcově konstatovat,že zde nejsou žádné prvky závadného jednání a je to velmi propracovaně sofistikovaný příběh s lehkým sexuálním podtextem na úrovni osob těsně před naplněním plnoletosti. To ale v žádném případě nevylučuje.zda pisatel nebo pisatelé nejsou hraniční osobnosti a netrpí nějakou jinou blíže nespecifikovanou generalizovanou anomálií. Sama mi dáte určitě za oravdu,že jen z tohoto pohledu nelze učinit jednoznačný závěr. Nicméně pokud jste zkušená v oboru a nejste zaujatá současnou společenskou objednávkou honu na jedince se zvýšeným zájmem na nedospělé mužské či ženské subjekty, budete se mnou souhlasit, že zde v textu nic takového prakticky není.

No (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

Dobrá práce Jimmy. Souhlasím a obdivuju jak jsi vypíchl podstatu.

Reklama

Přidat komentář