Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Peter (St, 23. 9. 2020 - 08:09)

Máte pravdu. Ale moja ma pred šiestimi rokmi uzamkla do pásu cudnosti. Takže žiadne honenie, žiaden sex, žiadna milenka. Tak načo sú mi semenníky?

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Ta o Karkulce by nebyla? No tvl. pas cudnost už šest let. Co ty lidi nenapadne vymyslet si za ptakovinu :-)

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 16:09)

Na hormony. Abys vypadal a choval se jako chlap.

Peter (Čt, 24. 9. 2020 - 07:09)

Ako sa mám chovať ako chlap, keď semenníky sú funkčné, no penis je permanentne uzamknutý v páse cudnosti?

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 10:09)

Když tu dominantní děvku nemůžeš opustit , tak se nech vykastrovat a budeš mít klid .

Peter (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

V tom je ten problém, kto by ma vykastroval. Opustiť ju nechcem.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 23:09)

Podvaž si kulky a vyřeší se to samo.

Pavel1 (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

Najdi si jinou normalni zenskou nebo to ses taky takova baba

Lubomir (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Skúšal niekto z Vás lieky Androcur? Tie po dlhšom užívaní spôsobia chemickú, reverznú kastráciu. Ak by som mal podstúpiť kastráciu, tak najprv s týmto liekom a počas neho, ak by mi niekto po uspaní mňa silne podviazal semenníky a tým by ich poškodil a dielo kastrácie by museli dokončiť lekári.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

Ano , zpackanou kastrací se můžeš dopracovat k odborné . Také řešení .

Lubomir (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

Už len nájsť niekoho kto by tú spackanú kastráciu urobil

Kamila (Po, 14. 9. 2020 - 23:09)

No myslím, že záleží na tom jak silně ti je zmáčkne. Pokud máš bolest ještě druhý den, měl by jsi se poradit s lékařem.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 00:09)

Nebo si nechat udělat co ti manželka radí a nebude mít co mačkat .

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 23:09)

Bylo mi 60 let , manželka se mnou nechce mít sex , spíme odděleně . Když se s ní chci pomazlit , sahnout ji na prsa a tak..., tak mi říká že bych se měl nechat vykastrovat abych měl pokoj od choutek . Většinou to pokračuje tak že mě chytne za varlata a promačkne mi je .Směje se se slovy - stojí ti ta bolest za to , že jsi si šáhnul ? Múže mi někdo odpovědět jestli je mačkání varlat nebezpečné ?

Jarda (Út, 15. 9. 2020 - 10:09)

Záleží na tobě jestli se necháš vykastrovat. Já sem byl natom stejně žena odmítala sex už po 40. Měl sem pár milenek a došlo i na honění. Žena jednou přišla stím že mě vykouří a jak klečela tak pořád mačkala koule a řekla dáme je pryč a budeš mít klid. Pár měsíců sem se bránil ale v 47sem řek jo. Žena pár dnů počkala a pak přijela nějaká žena středních let vzali mě do postele stáhla země kalhoty manželka si sedla na hrudník a privazali mě nohy abych sebou necukal, pak sem cejtil jen jehlu a poté bezbolestné ríznuti a podvazani a jemné štipnuti a bylo to. Žena se otočila a začali mě obě kouřit. A od té doby seto změnilo žena občas podrží a je spokojená že neotravunu a nebeham jinam a já vlastně taky

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Čau Jardo , manželka by chtěla abych se nechal vykastrovat , abych ji prý neotravoval , že jsem si s ní užil hodnĕ když jsme dělali deti , a že žádný další nechce a že nebude brát žádnou antikoncepci .Spíme odděleně , bojí se že se nechá přemluvit k souloži a že otĕhotní . Jedině že bych se nechal vykastrovat že bych se s ní mohl znovu mazlit a spát .Hrozně po ní toužím , říká že je to i dúkaz lásky , když si kvůli ní nechám udělat takovoudle věc .Říká mi dokavad je budeš mít mezi nohama tak si ho do mě nestrčíš. Bojím se bolesti při kastraci , nechceš mi napsat kontakt na ženu která vykastrovala Tebe ?

Honza (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Ahoj jestli chceš poradit abejt neplodny a na, kastraci nikoho nemáš. Tak si pichni nebo ta ti žena pichne do kulek čistý alkohol, lich, první dávka bolí ale druhá, třetí už je v poho. Kulky setí po pár měsíců scvrknou a jako bys je neměl. Neplodny si ne hnet ale měsíc dva.

Jana (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Ahoj funguje ten alkohol pichnutí do vajec nebo né bude pak neplodný

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 00:09)

Alkohol , nebo kalcium a jako plemeník skončí .

Peter (St, 23. 9. 2020 - 07:09)

Chcel by som to zažiť, ak by mi niekto taký roztok vpichol do semenníkov, čo sa bude diať.

Reklama

Přidat komentář