Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pája (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Uvědom si,že se to da hodit zpět. Na mobilu je to na nic,ale na PC v pohodě.Tak nepiš blbosti.Jeho příspěvky byly milující,hlavně Milču.A to se tobě nehodí.Proč asi?

Ale (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

prdlajs. O Milunu nešlo. Ty diskuze šly mimo ní. A povídkách a anketách ani nemluvím, to bylo super.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Kravina, psal v pohodě, Taky si ho pamatuju. Ty jsi ta pinda, co všude dělá rozbroje?

Pája (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Přesně.Je to ona,už ji mám načtenou.

Ne, (St, 16. 9. 2020 - 19:09)

já jsem ten pinda, co sem psal před pěti a více lety a teď jen pečlivě četl. A ti lidi mi tady chybí, jejich rozhovory hlavně a sranda. Jestli tomu říkáš rozbroje, tak jo.

Jedna z vás (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Skutečně můžeš poděkovat Čumilovi, ten to zde rozhasil a pak přešla postupně nálada psát.

Ne (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Jo, já vim a ani se nedivím. Přetekla trpělivost.

Jeden z Marsu (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

to víš že jo. :)))

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

To byl nějaký zaprděný dědek důchodce, co jim tady záviděl, že jsou vpohodě i když jim už dávno není dvacet.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

To byl nějaký zaprděný dědek důchodce, co jim tady záviděl, že jsou vpohodě i když jim už dávno není dvacet.

Andrea (St, 16. 9. 2020 - 14:09)

Milu,kdepak se touláš?Nikdo sem moc nechodí, škoda,asi podzimní práce na zahrádkách a výlety do přírody.Milu, chodíš do práce? Kluka nech ať se ráno postará, svačinu taky zvládne.Mam někdy pocit, že řešíš věci, které nemusíš a věci, které by jsi řešit měla neřešíš.Tak já mažu na noční, mějte se

Fernando (Po, 14. 9. 2020 - 23:09)

Jak to, že se tady neslaví?? 11.září Denis, 12.září Mia - ahoj Mio! V televizi bylo, že lidi nemají aspoň měsíc pořádat oslavy; ještě nám zakážou slejzat se tady na Doktorce :)

? (St, 16. 9. 2020 - 10:09)

Koukm, že ti na tu blbost nikdo nenapsal. Ani se nedivím.

no nenapsal (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

sem už se nikdo nehrne, proč sem ještě psát? Nevidím důvod.

pozorovatel (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

Jo,jo dopadlo to všechno špatně.Milča žije už jen ve strachu a tak ani nemá náladu na nic jinýho.Celej svět rozjebanej.Pěkně nám to ta Čína zařídila.Zničila Ekonomiku a plno životů.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

Fernando nepochopil nebo se holek taky nezastal. Roky tady táhly diskuzi, až je tady začali napadat. A Povídky bavily. Všechno je pryč kvůli zahořklýmu strejdovi Čumilovi a spol.Asi jsou na FB a tak.

Fernando (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Když někdo napíše dva tři kritické příspěvky, tak přece neuteču z diskuse. To už jsem psal kdysi Seniorkám na netu, Pekárně U zlaté mámy - nečtěte to, nereagujte, bavte se dál mezi sebou jakoby nic. Vždyť co bylo na jiných tématech napsáno sprosťáren i nadávek, hlavně od anonymů! Tady možná narazili i Povídkáři, když některé anketní otázky byly označeny jako přehnané. Zdravím Pilsnerku :)

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 14:09)

Strašnej žvást,Čumil psal normálně,lze dohledat.Ale na někoho se to svýst musí.Zkrátka Milča nepíše,což je škoda,ostatních místních taky,ale snad se v zimě tady sejdou.Chyběj mi.Jsou to převážně inteligentní lidi a miluju jejich toleranci. Mie dodatečně přeju vše nejlepší k svátku,hlavně to zdraví.Vaše čtoucí Pája

bianka (Po, 14. 9. 2020 - 08:09)

Milu, tam jich bylo více nakažených, dospělých i dětí. Vnučka nakažená nabyla, dělali jí test. Bohužel je taková doba, nějak se s tím musíme smířit a dávat pozor, hlavně dodržovat ty tři R. RUCE, ROUŠKA, ROZESTUP. I když člověk nikdy neví, že. Tak vyrážím zase za sluníčkem, doporučuji všem, dokud na nás nepadne ten podzimní čas.

Miluna (Po, 14. 9. 2020 - 10:09)

To měla vnučka štěstí.Mě prostě vytáčí do toho děti pouštět.Mělo by to být zavřený preventivně a ne čekat až když je pozdě.Kvuli tomu to pak někdo odnese na životě ale to už bude pozdě.Naplňuje se přesně všechno co sem tady celý jaro a léto psala.Kluk je teď doma,je nachcípanej a zbytečně přichází o odborný předměty.Kdyby se mohl připojit na výuku z domova,tak by o to nepřicházel.A to ukrajinec z jeho třídy šel dneska na testy.A hnusný jak se blíží podzim,přitom teď s tim sluníčkem je to tak krásný.škoda:'(

Reklama

Přidat komentář