373 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Milada (anonym)
10 cm hloubka pochvy je normální. Pokud si roztáhneš malé a velké pysky a měříš od otvoru do vagíny, je to v normě. Jsou v tom individuální rozdíly, tak jako u mužú v délkách penisú. Užívej si to.
4. Leden 2018 - 8:31
Vinca (anonym)
Buď ráda. Kdyby ti tam vklouznul a zmizel jak v kanále tak by to bylo horší jak ho vylovit a běžet na gyndu s vrnícím robertkem ve vnitř by asi nebylo to pravé ořechové. A ty dnešní baterie mají docela výdrž a vzpomeňte si na toho králíčka no hergot jak se jmenoval?
4. Leden 2018 - 14:14
:-) (anonym)
Buď ráda. Kdyby ti tam...Azurit? :-D
4. Leden 2018 - 14:21
Vinca (anonym)
Jó jó To je von!
4. Leden 2018 - 17:03
Ale piču (anonym)
Jó jó To je von!Králíček se může jmenovat jedině Jácíček. A jinak to byla reklama na baterie Duracel kde králíček bubnoval a bubnoval kurevsky dlouho . Azurita okopčila fa. přes prací prostředky po soudních tahanicích uvedla do reklam Azurit kuličku. Příde stará roztřesená babička do sexshopu a ptá se "prosím vás mmmáte ttty robertky?" Prodavač odpoví "jistě paní, jak zde vidíte celé dvě vitríny" . A babička " AAA prrrossimm vaaas uumiiitee too vyypnooout?
4. Leden 2018 - 17:28
Kačka (anonym)
Poraďte mi prosím ! Včera...Moje sestřenice masturbuje s vybratorem od 11ti !
5. Leden 2018 - 18:04
kacko (anonym)
Moje sestřenice masturbuje s...a ty? a sestrenka si to delala do zadku nebo se odpanila?kolik ji je ted?
5. Leden 2018 - 18:08
Bhz (anonym)
Buď ráda. Kdyby ti tam...Duracel
4. Únor 2018 - 22:40
Vex (anonym)
Vibrátor používejte co nejdřív, o panenskou blánu, která se ne a ne pořádně protrhnout NIKDO nestojí.
9. Únor 2018 - 18:45
Linda (anonym)
můj přítel musí až do 21let nosit pás cudnosti a abych mu neutekla za jiným tak mě dělá vibrátorem a jazykem, musím uznat že už je docela šikovný a to mu je teprve 17.
9. Únor 2018 - 18:54
Iva (anonym)
můj přítel musí až do...muzu se zeptat, proc musi ten kluk nosit pas cudnosti? A on to fakt nosi neustale? To mu nikdo nesundava? A proc to musi mit do 21 let? To vydrzi v tom byt?
17. Březen 2018 - 19:05
JAK JSEM PROSOU (anonym)
Já svojí mladé také nasazuji pásy cudnosti a pak jdu jí ještě nasadit parohy s Mojímírou z sousední ulice,z kterou seznám ze základní školy a zahýbám s ní,pak si tu svou odepnu a ještě jednou si užiju. Tak to prostě dnes chodí.Pak si mne velmi váží a stará se o mme,že si vážím tolik její ctnosti. Jenže já jsem jednou přišel pomalu domů a pojal podezření,tak jsem nainstaloval kameru u počítače na wifi a nechal počítač běžet s tím,že se nepokazí. A já zjistil,že ona si ten pás cudnosti umí šperhákem z husího brku odemknout a provozuje tam takový hotýlek s červenými záclonamu a jako její klienti tam chodí v přestrojení v ženských šatech za kamarádky...
17. Březen 2018 - 19:14
Základní škola (anonym)
Já svojí mladé také...bude asi jediné vzdělání, které jsi vypotil
17. Březen 2018 - 19:21
JAK JSEM PROSOU (anonym)
To k sobě patří jako babička a defibrilátor.
17. Březen 2018 - 20:44
Denisa (anonym)
No nic proti ale ja pouzivam vibrator uz od 13ti a tet je mi 17 a panna furt jsem
16. Prosinec 2019 - 20:57
Marcela (anonym)
Odpověď na No nic proti ale ja pouzivam
Já taky používám vibrator asi od 13 let. Nejdříve jsem si ho "půjčovala" od mamky a později jsem si koupila vlastní.Dnes mi je 28 let.
16. Prosinec 2019 - 21:37
Marcela (anonym)
Odpověď na No nic proti ale ja pouzivam
Já taky používám vibrator asi od 13 let. Nejdříve jsem si ho "půjčovala" od mamky a později jsem si koupila vlastní.Dnes mi je 28 let.
16. Prosinec 2019 - 21:38
Linda (anonym)
no to je rada :D já jsem si objednala ve 14 a jedině přes internet, protože se stydím. Kupuju na www.e-kondomy.cz, to je taková osvědčená klasika bych řekla
24. Duben 2020 - 23:26
Návštěvník (anonym)
Taky jsem u 15ti leté dcery našla vibrátor , i tanga a pouta , no a co, ať si dělá co chce , jen se bojím až mi zavolá že nemůžou od těch pout najít klíče.
24. Duben 2020 - 23:32
Monca (anonym)
Ja jsem dceri ke 13 koupila robertek.Ale nez jsem ji ho dala,prislo mi blby aby poprve oto prisla umelakem.Tak jsem ji strcila kamarada do postele,aby ji to udelal.Pak dostala robertek.
20. Květen 2020 - 4:19
Z (anonym)
Odpověď na Ja jsem dceri ke 13 koupila
Z
20. Květen 2020 - 5:41
Abe (anonym)
Odpověď na Ja jsem dceri ke 13 koupila
A co jí potěšilo víc? Kamarád nebo náhražka? Máma požívala vibrátor často, až do úplného bezvědomí, často jsem jej z ní vytahoval, ale s milenci se chlubila. Robertka asi moc nemilovala.
21. Květen 2020 - 0:48
Monca (anonym)
Odpověď na A co jí potěšilo víc? Kamarád
Urcite byla spokojena s pravym ptakem mezi nohama.Ten strika,ale umelak ne.Ten jsem ji koupila za prve aby mela svuj vlastni a hlavne aby si tam nestrkala jine veci.Jako tusky.fiksi a jine veci se kterim by se treba poranila.
21. Květen 2020 - 12:46
Marta (anonym)
Přistihla jsem svou čtrnáctiletou dceru jak v posteli masturbuje z vibrátorem .To co měla v pipině jsem čuměla. Takového toho co představuje mužský penis s žaludem a po obvodu znazorňující žíly na penisu Měla ho tam celý jen čouhal ten černý knoflík za který ho držela. Dcera o mě nevěděla že se na ni dívám měla zavřené oči a užívala si to.Zavřela jsem dveře a nechala ji v klidu se dodělat Šla jsem do kuchyně udělat snídani ona pak přišla a divila se že jsem doma přehodila jsem si sněnu s kamarádkou co potřebovala ranní. A nebyla jsi u mě před chvíli v pokoji ? Ne zatloukala jsem. Osprchovala se posnídala a šla na výšlap s kamarády.Jak odešla tak jsem v pokojiku jí našla toho vibrouše tak jsem ho posuvnicí změřila průměr 6cm. a délka 20cm. a to do ní vešlo hmm tak to je síla ve čtrnáci a taková díra. Asi ho taky někdy zkusím ale nevím jestli mi tam vklouzne jako jí.
26. Srpen 2020 - 8:02
Marcela (anonym)
Odpověď na Přistihla jsem svou
Urcite ho pouziva uz delsi dobu.Kdyz ho tam strci celiho.Ja jsem v jejim veku p1ouzivala okurku,mrkev.Ze zacatku mi hluboko nezajizdela,ale postupem casu kdyz jsem si to delala,tak si kundicka pekne roztahla a pak jsem si tam strkala cuketu nebo lilek.Az v 17 jsem si koupila robertek velikost 25 cm a tloustka 7,5 cm.A musim rist ze mi tam zajel celej.Mamka ho nasla a dost se divyla ze neco takoveho se mi tam vejde.Mamka ma svuj vlastni ale daleko mensi nez co mam ja.Miluju kdyz mam poradniho macka v sobe,nes nakou vetvicku.Treba dcera bude take na poradni ptaky.Dneska kluci maj poradni macky mezi nohama.Sama mam jednoho a ma ho 28cm.
26. Srpen 2020 - 8:44
LIliana (anonym)
Já jsem se taky ve 13ti odpanila robertkem .Máma to věděla a byla ráda že to není nějaký kluk který by mi ji třeba netrhnul nějakým mackem. Teď mám uměláka jako manželův penis 21 x 5 a uplně stačí.Když manžel už je vystříkany a zvadne mu a já ještě nemám dost tak mě s ním dorazí.
16. Září 2020 - 17:41
LIliana (anonym)
Já jsem se taky ve 13ti odpanila robertkem .Máma to věděla a byla ráda že to není nějaký kluk který by mi ji třeba netrhnul nějakým mackem. Teď mám uměláka jako manželův penis 21 x 5 a uplně stačí.Když manžel už je vystříkany a zvadne mu a já ještě nemám dost tak mě s ním dorazí.
16. Září 2020 - 17:42
Návštěvník (anonym)
Je vidět jak zde všichni podsouvají své výmysly. Normální holka se odpaní svými prsty a nepotřebuje k tomu žádný robertek. To samé je když matka odpaňuje dceru, holky se většinou stydí a matky o tom ani neví. Je to prostě blbost zdejších úchyláků
16. Září 2020 - 17:51
Z (anonym)
Odpověď na Přistihla jsem svou
Z
16. Září 2020 - 18:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je vidět jak zde všichni
Nemusí to být pravda. Až mě překvapilo, jak nevlastní dcera v dospívání mluvila otevřeně o svých menstruačních problémech i přede mnou. A kdy o "to" přišla, jsem se taky dověděl. A to až ve 20, se současným manželem. Nebylo to žádné tabu a přesto si počkala až na toho pravého. Ale nebylo to až po svatbě.
16. Září 2020 - 18:58

Stránky

Přidat komentář