Reklama

Dcera a vibrátor

Pepa (Po, 21. 9. 2020 - 13:09)

Ahoj holky, chtěl jsem se vás zeptat, jestli raději onanujete před močením nebo po vymočení? A nebo je vám to jedno?

Mirka (Po, 21. 9. 2020 - 10:09)

Proč zakazovat sexualní uspokojení dceři? Myslím, že to dělají všichni i když mají partnera. Ví o čem to je, sama jsem pár let bez muže a vibrátorů mám pár v ložnici. Když je dcera objevila, otevřeně jsme si řekly o co jde. Po čase mě dcera sama požádala o nákup vibrátoru. Společně jsme ho vybraly a objednaly i s lubrikantem. Dcera je spokojená a zatím chlapce nemá. Sama tvrdí, že se sexem počká, až najde pravou lásku. Floutků co by chtěli by se našlo dost.

Lenka (Po, 21. 9. 2020 - 10:09)

Máš suprový přístup. Myslím, že onie a vybrátory jsou, již naprosto běžná věc, tak proč to odepírat dětem. Já sama jsem to dělala v raném mládí a u nás tato otázka byla tabu. Tak jsem musela potajnu. Proto jsem se rozhodla pro jiný přístup k dceři a myslím, že se nám otrvřenost vzájemně vyplácí.

Eva (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

Nedávno jsem převlikala postel moji patnactileté dceři a pod polštářem vibrátor ale jaký . Vytvarovaný jak mužský penis s obrovským žaludem čest centimetrů průměru a 25 dlouhý .Tak to jestli do ní vleze tak už je řádně rozjetá. Večer šla na trénink ta jsem si ho zkusila ,dostala jsem ho s pořádnou dávkou lubrikantu do sebe ale že bych si to užila to ne. Ještě ráno jsem citila na okraji pipiny jemnou bolest .

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 12:09)

Dcera a vibrátor je lepší než dcera a defibrilátor.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Je vidět jak zde všichni podsouvají své výmysly. Normální holka se odpaní svými prsty a nepotřebuje k tomu žádný robertek. To samé je když matka odpaňuje dceru, holky se většinou stydí a matky o tom ani neví. Je to prostě blbost zdejších úchyláků

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Nemusí to být pravda. Až mě překvapilo, jak nevlastní dcera v dospívání mluvila otevřeně o svých menstruačních problémech i přede mnou. A kdy o "to" přišla, jsem se taky dověděl. A to až ve 20, se současným manželem. Nebylo to žádné tabu a přesto si počkala až na toho pravého. Ale nebylo to až po svatbě.

LIliana (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Já jsem se taky ve 13ti odpanila robertkem .Máma to věděla a byla ráda že to není nějaký kluk který by mi ji třeba netrhnul nějakým mackem. Teď mám uměláka jako manželův penis 21 x 5 a uplně stačí.Když manžel už je vystříkany a zvadne mu a já ještě nemám dost tak mě s ním dorazí.

LIliana (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Já jsem se taky ve 13ti odpanila robertkem .Máma to věděla a byla ráda že to není nějaký kluk který by mi ji třeba netrhnul nějakým mackem. Teď mám uměláka jako manželův penis 21 x 5 a uplně stačí.Když manžel už je vystříkany a zvadne mu a já ještě nemám dost tak mě s ním dorazí.

Marta (St, 26. 8. 2020 - 08:08)

Přistihla jsem svou čtrnáctiletou dceru jak v posteli masturbuje z vibrátorem .To co měla v pipině jsem čuměla. Takového toho co představuje mužský penis s žaludem a po obvodu znazorňující žíly na penisu Měla ho tam celý jen čouhal ten černý knoflík za který ho držela. Dcera o mě nevěděla že se na ni dívám měla zavřené oči a užívala si to.Zavřela jsem dveře a nechala ji v klidu se dodělat Šla jsem do kuchyně udělat snídani ona pak přišla a divila se že jsem doma přehodila jsem si sněnu s kamarádkou co potřebovala ranní. A nebyla jsi u mě před chvíli v pokoji ? Ne zatloukala jsem. Osprchovala se posnídala a šla na výšlap s kamarády.Jak odešla tak jsem v pokojiku jí našla toho vibrouše tak jsem ho posuvnicí změřila průměr 6cm. a délka 20cm. a to do ní vešlo hmm tak to je síla ve čtrnáci a taková díra. Asi ho taky někdy zkusím ale nevím jestli mi tam vklouzne jako jí.

Xy (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

A kdepak na vibrátor vzala peníze, ve 14 letech ? Není to nic levného. Nebo dělá někde kurvu ?

Leoš (Čt, 17. 9. 2020 - 14:09)

Proč by na něj neměla mít peníze? Proč by měla děla kurvu? Takové kecy vymyslí jen honič a blb. A i kdyby měla někomu podržet, tak je to její věc a co je na tom špatného? Většinou každý to máme rád, tak o co jde? Já nikoho zásadně neodsuzuji, je to každého rozhodnutí co bude dělat. Znám dvě a jsou to naprosto pohodové holky, nikdy jsem je nepotřeboval využít, mám svoji ženu, ale v pohodě pokecáme o všem možném. Ony jak mají tu vyšší klientelu, tak mají dost velký přehled co je kde nového. Nikdy by mě nenapadlo je nějak pomlouvat a vyhýbat se jim.

(Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

Hloupý příspěvek od tebe. Já, ve svých 14, 15 letech jsem měl od rodičů našetřenou i slušnou částku. Tu kurvu sis mohl odpustit.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Pokud by se nechala ojíždět za prachy , tak je pořízení vibrátoru nošením dříví do lesa .

Hanka (Čt, 17. 9. 2020 - 07:09)

Tak moc drahé to zase není. A záleží, jak velké má kapesné. Já jsem na něj dceři peníze dala. Sexuální hrátky jsou úplně přirozená běžná věc, nechápu, proč se odsuzují a zakazují a střílení a násilí ne, to je v pohodě. Lepší je, když si holka pohraje, než aby někde něco vyváděla.

Z (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Z

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 19:09)

Nějak to zetkování flákáš a nestíháš. Zpoždění 2 týdny. Styď se.

Marcela (St, 26. 8. 2020 - 08:08)

Urcite ho pouziva uz delsi dobu.Kdyz ho tam strci celiho.Ja jsem v jejim veku p1ouzivala okurku,mrkev.Ze zacatku mi hluboko nezajizdela,ale postupem casu kdyz jsem si to delala,tak si kundicka pekne roztahla a pak jsem si tam strkala cuketu nebo lilek.Az v 17 jsem si koupila robertek velikost 25 cm a tloustka 7,5 cm.A musim rist ze mi tam zajel celej.Mamka ho nasla a dost se divyla ze neco takoveho se mi tam vejde.Mamka ma svuj vlastni ale daleko mensi nez co mam ja.Miluju kdyz mam poradniho macka v sobe,nes nakou vetvicku.Treba dcera bude take na poradni ptaky.Dneska kluci maj poradni macky mezi nohama.Sama mam jednoho a ma ho 28cm.

Monca (St, 20. 5. 2020 - 04:05)

Ja jsem dceri ke 13 koupila robertek.Ale nez jsem ji ho dala,prislo mi blby aby poprve oto prisla umelakem.Tak jsem ji strcila kamarada do postele,aby ji to udelal.Pak dostala robertek.

Abe (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

A co jí potěšilo víc? Kamarád nebo náhražka? Máma požívala vibrátor často, až do úplného bezvědomí, často jsem jej z ní vytahoval, ale s milenci se chlubila. Robertka asi moc nemilovala.

Reklama

Přidat komentář