Reklama

líbí se ženám když ho partnerovi HONÍ RUKOU?

Nevar (Po, 19. 6. 2006 - 20:06)

Jednou jsem se seznámil s rozvedenou holkou a ta uměla fígl,při přerušované souloži čapla rukou stříkající penis a jemnými stahy napodobila vaginu. A ono to fungovalo,to byla slast.Pak jsem se nikdy nesetkal s tak šikovnou dámou.Jednu jsem to učil, ale dlouho ji to nebavilo i když to dělala dobře.To je právě to co některé ženy podceňují a pak se diví že jim chlapy lítají za jinými.

pepa (Po, 19. 6. 2006 - 18:06)

Já jsem nyní o víkendu poprosil manželku dva dny po sobě, aby mě ho vyhonila a včera jsem si vyslechl - "no doufám, že to teď nebudeš chtít každý den! Pokud se uděláš za 5 minut, tak to ještě zvládnu, ale 20 minut ti ho honit, to mě opravdu fyzicky vyčerpává!" Taky bych pořeboval v práci nějakou ochotnou duši.....

Suzanne (Po, 19. 6. 2006 - 18:06)

Mě hrozně vzrušuje když si ho honí sám akorát že můj drahý to přede moc provozovat nechce :-))) Vždycky má lepší nápad :-)))
Upřímně řečeno si myslím že mu to neumím dobře udělat rukou-nebaví mě to protože mě vždycky za chvíli už ruka bolí a radši mu to dělám třeba pusou... Budu se ještě učit :-)

Nevar (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Rukou,ale ne vlastní se dá udělat orgasmus silnější než do vaginy nebo úst.To už jsem věděl na škole a vždy jsem se toho dožadoval od přítelkyně nebo kámošky.Některé ženy to rády dělají a těm co to neznají, maji co závidět a dohánět!V práci se vždy najde nějaká ochotná duše,která mě ho vyhoní,jen je dobré vědět kde a kdy.

petra (Ne, 18. 6. 2006 - 14:06)

Pro Simona: Jak si to uhod?:-))

Simon (Ne, 18. 6. 2006 - 09:06)

Já mám zase stříkací pistolku....
postříkám s ní každou holku....
Kdo ho má většího... milenec?

Petra (Ne, 18. 6. 2006 - 08:06)

Mám manžela a milence,který je naším rodinným přítelem a rukou jim to dělám moc ráda. Někdy je u toho taky docela sranda, hlavně když jim je honím zároveň a oni soutěží, kdo vydrží dýl, v tu chvíli to ale vlastně dělám "rukou" jen jednomu, druhému spíš jen "prsty", protože je téměř o půlku menší :-)), ale i tak je to supr a baví mě to. :-)

ada (Ne, 18. 6. 2006 - 02:06)

Muj ptak je dlouhy 56 cm a tak si hi honim vidlemi ,ma nejaka eroticka zajem ?

Fremer (St, 7. 6. 2006 - 06:06)

Tak to smekam chlape.

Michal (Út, 6. 6. 2006 - 18:06)

Moji holku fascinuje moje erekce a ejakulace.
Kdyz ma mesicky a nemuzeme mit vaginalni sex, tak si nekdy rekne, abych se pred ni vyhonil, nebo mne vyhoni ona.

pro Jiřinku (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Ty máš ale zážitků, chlape!!

Jiřina (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Jsme manželé po padestáce a na dovolené jsme se seznámili s podobnou sympatickou dvojicí. Dobře jsme si rozuměli a po společné návštěvě sauny došlo i na erotické hrátky. Poprvé v životě jsem si vyzkoušela držet v každé ruce jednoho ptáka a vyhonit si je oba až k výstřiku..Byl to úžasný zážitek a málem jsem se přitom udělala aniž by na mě ještě někdo sáhnul...Vlastně jsem výstřik nikdy předtím neviděla, protože manžel se předtím vždycky udělal ve mně (nebo do úst)..

Vanda (Pá, 17. 2. 2006 - 23:02)

To Nel: Já, ty, on, ona ,ono, MY!! ... (3 tř. ZŠ)

Korektor (St, 3. 3. 2021 - 07:03)

To: Vanda. Bohužel se vždy najde jedinec který je absolutně zbytečná forma života a jeho jediným smyslem života je prudit ostatní

nel (Pá, 17. 2. 2006 - 20:02)

Čáryfuck je asi intligent.

Čáryfuck (Út, 14. 2. 2006 - 10:02)

To nel: jsi kráva, jako ty ostatní!!!

Pavel (Út, 14. 2. 2006 - 03:02)

pro Janu a Nel jste skvělé!!! Vašim partnerům lze jen závidět....

nel (Po, 13. 2. 2006 - 18:02)

To jsem rada Jani ze jsi me v tom nenechala.Uz jsem si myslela ze to tak delame jen mi.

Perri (St, 16. 9. 2020 - 10:09)

Jen mi? Co ta češtin ? My a jen my! Y

janička (Út, 7. 2. 2006 - 22:02)

miluju kdyz svyho milacka muzu mazlit rukou! take to silene oddaluju (sice ne hodinu az dve, ale vic jak pul hodiny urcite) a strasne se mi libi jak mi cely "na krajicku uz temer udelany" stena v naruci! a na konci kdyz uz se rozhodnu ukoncit jeho "trapeni" poradne rozjedu frekvenci a to by jste videli ty orgasmy...nadhera:)ja i partner to stavime co se tyce velikosti libida jeste krapet vyse nez oralek.kdo to flaka a pise "hlavne kdyz to netrva moc dlouho" ma chudak asi dost skromny sexualni zivot.papa j.

Reklama

Přidat komentář