Reklama

Chodíte nazí doma?

Nikola (Po, 1. 4. 2019 - 14:04)

A ještě dotaz, jestli to taky některá tak máte. Přítel mě přemluvil, abych si do bazénu vzala na sebe těsné džíny, co nosím a bílé tričko. A byl z toho celý odvázaný a potom jsme měli nádherný sex. Asi už tam polezu pokaždé v džínách a bílém tričku, po této zkušenosti.

Ivona (Po, 1. 4. 2019 - 10:04)

Chodíme tak oba večer, spíme nazí a ráno, přes den občas. Když tak si vezmeme jen tričko. Loni jsem měla dovolenou a byla jsem jen v tričku a dole nic a zazvonil týpek s balíčkem a nějak jsem zapomněla, jak jsem a hurá pro něj. Tak ten koukal, no už bylo pozdě něco dělat. A když přijel za tři dny znova, tak už jsem byla oblečená, a on jen nahodil úsměv. Asi chyba ode mě, měla jsem jít úplně nahá, schválně, co by dělal. Před návštěvou asi ne, ale před kamarádkama a kamarády chodíme normálně nazí. V bazénu se koupeme normálně nazí. To sousedi asi čumí.

Nikola (Po, 1. 4. 2019 - 12:04)

Taky bych chodila nahá, ale mám problém, že nesnesu holá záda a tak musím mít tričko a to i při sexu. Tak chodím jen v tričku a dole nic a nebo max. tanga. Podprsenku nenosím vůbec po přemlouvání přítelem. V tričku jdu i do bazénu, jinak na sobě nic nemám. Když máme návštěvu, tak nosím džínové kraťásky na ostro a to taky i když jdeme do bazénu.

i (Út, 5. 2. 2019 - 09:02)

Protože spíme nazí tak obyčejně snídani dělám nahá a oblékám se s miláčkem až když jdeme do práce.

Jana (Po, 1. 4. 2019 - 07:04)

Nemáme s tím problém když přijdu domů obyčejně jdu do naha a tak vydržím klidně do večera manžílek taky. Je to pro nás pohodlné.Když někdo přijde tak na sebe hodím tričko a je to v pohodě. Občas u nás někdo ze známých přespí tak to musim v tom tričku vydržet celé odpoledne. Večer teda spím nahatá tak jako tak to musí návštěva zkousnout

tak (Pá, 5. 10. 2018 - 11:10)

možná trenky byste sy mohli oblíct, aby se vám při sezení doma neskřípl bimbas. i když vy vlastně jen chodíte

Návštěvník (Pá, 5. 10. 2018 - 10:10)

co je na tom chodit doma nazí mi doma taky chodime nahy a co

i (Čt, 4. 10. 2018 - 10:10)

Když jme byli začátkem...Letos v lednu jsme byli v Peci pod Sněžkou na týden lyžovat a večer jsme chodili na hodinku do bazénu se prohřát celkem tři páry a pokaždé nahatí. Bylo to v pohodě.

kikina (Po, 1. 10. 2018 - 18:10)

Sakra, a mě zase nic :-(

Alena (Po, 1. 10. 2018 - 12:10)

Když jme byli začátkem...Nám se stala taky v hotelovém bazénu s uklízečkou jedna taková příhoda. Byli jsme tam celou dobu sami a tak jsme si u toho trochu hráli a tak jsem tak nějak skončila v ve sprše v kleče a penisem v puse a najednou se tam objevila uklízečka .že jde vytírat.No docela trapas. Uklízečka před námi a já s penisem v puse.

Pepa (Po, 1. 10. 2018 - 10:10)

Doma ani ne,jen nějaké...Když jme byli začátkem září o víkendu na 3 dny na horách tak součástí pobytu byl i vstup do takového menšího bazénu s saunou. Když jsme si šli večer zaplavat tak se tam objevila uklízečka asi si myslela, že tam už nikdo není. Strašně se začala omlouvat, že nevěděla že tam jsme.Tak jme ji s přítelkyní řekli,žE nám to určitě nevadí a jestli ji naše nahota nevadí ať klidně uklidí.

Petr (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

No mi jsme to meli neco podobneho. Byli jsme na dovolene svatebni ceste na pokoji ja si odskocil na wc a zena byla na posteli oba nazi vzdy na pokoji. No vten moment sem neslysel ze prisla pokojska proste sem vesel a ted zjistil ze tam je tak sem pozdravil a prosel dal ona je koukla ja se usmal ona taky. No mel sem erekci vtu chvili pak se hned stratila. No podvou dnech nas tam prekvapila jina a to zrovna vtom nejlepsim vesla do loznice omluvila se a hned utekla. Nic jsme neresili ani jednou byloto zpeztreni. Ta druha uklizecka byla hezka kdyby se pridala nic bych nerek, ale zema by nechtela asi. No i tak to bylo dobry spis nas to jeste vic vzrusilo ze nas nekdo videl.

Pavel (Ne, 30. 9. 2018 - 20:09)

Já když teď přijdu z...Doma ani ne,jen nějaké přejití z koupelny apod., ale na dovolené to přímo láká. Všude teplo, přijdu od moře sundám plavky a nic si neobléknu.Jdu ven vezmu kratasy na ostro a po příchodu jdou dolu.Potom klidně vejdu takto i na balkon a přemýšlel jsem pokud by někdo zaťukal na pokoj, třeba uklízečka, asi bych šel otevřít nahatý a připadalo by mi to normální - to víte dovolená a teplo dělá svoje...

Lukáš (St, 22. 8. 2018 - 09:08)

Já když teď přijdu z venku tak má všechno spocene tak stejně musím do naha a dát sprchu.

petr (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

Chodím doma úplně nahý , ale já bydlím naštěstí sám . Když přijdu z hospody , hned do naha a abych už nemusel vstávat , tak nasadím plenu , z pohodlnosti i kolik toho vypiju.

Volfian (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

V tomhle vedru jenom v trenkách :)

ne (Út, 3. 10. 2017 - 22:10)

ne

Libor (Út, 3. 10. 2017 - 20:10)

by to bylo brzo? Ve 13 už mu...A nebo mu to vůbec nepřišlo divný

Honza (Út, 3. 10. 2017 - 20:10)

Vůbec netopím a to mám...Takže máš fusekle, ale jinak seš nahatá? Holý kozy, holá veverka i holá zadnice?

Honza (Út, 3. 10. 2017 - 20:10)

Ve 13 ještě né ,to je brzo.Neni to brzo. Cikán udělá fakana i dřív než ve třinácti. A předpokládám, že ho udělá s postavenym ptákem.

Reklama

Přidat komentář