Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Co by se dělo , podváže ti kulky a do každé píchne nejméně pět mililitrů kalcia , nebo alkoholu . Někdo to prožívá a fňuká , někdo to dá .

Peter (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Sú pri tom veľmi veľké bolesti po vpichnutí?

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Jak u koho , ono totiž záleží na tom jak ti to píchne . Pokud to píchne někdo , kdo umí zacházet s injekční stříkačkou , tak v pohodě .

Jana. 35 (Po, 28. 9. 2020 - 05:09)

Tak sem to skusila sama injekční stříkačkou píchnout manzeloj alkohol do kulek. Říkal že to příjemně tlačí ale pak říkal že už to moc tlačilo. Teď má citlivé koule omak ale jinak bez bolesti bylo to velmi jednoduché a rychlé ale velmi vzrušující až sem se udělala kik dávek musím ještě dát díky za info Jana

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Jasně Luci a nějakou další pohádku k dobru bys neměla? :DDD

Peter (Po, 28. 9. 2020 - 07:09)

Naozaj ste mu to spravila?Podviazala ste mu guľky pred tým?On to chcel dobrovoľne? Škoda, že ste nespravila fotky zo zákroku.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Snad té pohádce nevěříš? To je jen výplod místního moderátora(rky) , který(á), čeká kolik kavek se zas chytne a začne diskutovat a snít o nesmyslech :DDD

Peter (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Ako hlboko treba vpichnúť?Treba to viac krát opakovať? Ak by pri vpichovaní boli podviazané semenníky dlhšiu dobu silonkami, má na ne vplyv podviazanie?

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Hluboko do varlete , nejlépe do poloviny . .Podvázání je nutné proto , aby vstříknutá látka působila ve varlatech a neodešla hned s krví do těla .

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Připadá ti normální nabádat někoho k sebepoškozování?

Peter (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

Je vhodné podviazať silonkou?Ak by sa nechalo hodinu podviazané, môže aj podviazanie poškodiť semenníky?

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

Silonky jsou vhodné a pokud vydržíš déle jak čtyři hodiny s těsně podvázanými varlaty , můžeš počítat s neplodností .

Peter (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Ak by ma osoba, ktorá ma bude kastrovať podviazala, vydržal by som samozrejme aj dlhšie, ak by mi zviazala ruky nohy a aj ústa, aby som nemohol prosiť, plakať, kričať.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Tak toho bych se opravdu bál , myslím zánět , infekce atd. Manželka někde četla , že stačí denně uhodit do varlat , a má to vliv na plodnost . Takže mě před spaním několikrát do nich uhodí . Nevím jak dlouho to budu ochoten snášet , říkám ji - jenom jemně - ty nevíš jak to bolí , a stejně ji dostanu pěknou. Ví někdo jestli má časté uhození do koulí vliv na plodnost ?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Musí ti přes ně plácnout pořádně , aby to mělo požadovaný efekt . Pokud ti je bude hladit , tak tě plodnosti nezbaví . Pokud chceš tímto způsobe dosáhnout neplodnosti , musíš něco vydržet !

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Mĕ by spíš zajímalo jestli se ta plodnost opravdu sníží , jestli to není jen kec . Chápu že ženská neví jak jak to bolí chlapa když dostane mezi nohy . Ta moje si myslí že se s tím snižuje plodnost (podle nějaké asijské literatury by měl chlap dostat přes obě varlata několikrát každý den aby se mu snížila plodnost) tak že mi to dělá dost často
Zajímá mě co je na tom pravdy

Jarda (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Ahoj moc rád bych tiho poslal ale zarizovalato moje žena a ta ji našla na natu na nějakým odkazů. Už je to 2 roky. Řekni jí že to upodstoupis a rád ale ať to zařídí že je šikovná.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Hlavně že jste oba spokojeni . Varlata nejsou životně důležitý orgán a všichni kastrovaní se bez nich obešli .

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 12:09)

Teď ne, ale až mi bude těch 40, 50 let taky nad tím přemýšlím, buď vasektomie a nebo je nechám uříznout úplně

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 04:09)

Asi máš pravdu , prožívám muka když si proti mě sedne krásná ženská v sukni , punčošky , krásně voní a prsa... , Bylo mi 60 let .a v mém vĕku už to nemohu mít jako za mlada. Jedinou možností jsou prostitutky , ale to je finančně ? Dospěl jsem k názoru že by pro mě bylo nejlepší se nechat vykastrovat
Zatím nevím kdo by mi kastraci provedl a
slyšel jsem že i po odborném vyříznutí , když to příjde k sobě , je to obrovská bolest , daleko větší než při uderu do varlat a toho se opravdu bojím
Odpoví mi někdo co si o tom myslí ?

Reklama

Přidat komentář