Reklama

výprask

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 23:09)

No já nevím s tímhle zkušenosti nemám

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

A líbilo se ti to?

Katka (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Ahoj všichni vzpomněla jsem si na jeden zážitek z dětství a chtěla bych ho tu napsat.Když mi bylo 13 let tak jsem byla u babičky a ona byla hrozně hodná ale už v těch letech se snadno rozčílila.Sem tam jsem ji trochu naštvala
ale jednou jsem ji naštvala tak moc že se rozhodla že mě potrestá.Bylo to poprvé a naposledy kdy něco takového udělala.
Bylo to v létě a já na sobě měla plavky že bylo hrozný horko a měli bazén.
babi se rozhodla že vezme kopřivy a že s nimi dostanu :D
řekla at jdu s ní na lavičku co měli na zahradě a v ruce už držela kopřivy.
přikázala mi at si lehnu na lavičku břichem dolu. Samozřejmě jsem nechtěla a věděla jsem že
nemá takovou sílu takže ji můžu zdrhnout.
Ale nevím proč ale nakonec jsem ji poslechla.
ona mi stáhla plavky tak do půlky zadku a kopřivou mi sešvihala zadek tak 10 krát a věřte mi nebo ne tak po kopřívě mě ten zadek fakt hodne pálil a měla jsem tam hrbolky jak něco :D
A myslím že mi to i prospělo protože jsem ji už nikdy nerozčílila.
Fakt nechápu že jsem se nechala. :D

Ale asi po půl roce jsme se tomu zasmáli a náš vztach to nějak nerohodilo.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 07:09)

Vzrušuje tě to ty úchyle?

Tomáš (Po, 14. 9. 2020 - 17:09)

Ano jen ji dávejte pravidelně řemenem na holou!

Z (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Z

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 20:09)

Nenávidět

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 20:09)

Jestli je toto pravda tak vás dcera bude nanávidět

martina (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Po celou základku jsem byla bita pravidelně.Nejvíce jsem byla bita na prvním stupni ,to jsem byla bita skoro každý týden alespn jednou.Na druhém stupni to bylo tak jednou do měsíce ale o ten výprask byl horší.Už jsem nedostávala vařečkou ale prutem nebo řemenem.To jsem měla pořádný jelita.Dcera dostávala jenom plesknutí rukou.Výprask řemenem dostala poprvé.Co ještě bude chodit do škloy tak asi budeme muset někdy k němu přistoupit a dát jí na zadek.Výprask zatím zabral.

Z (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Z

Rudy (Ne, 13. 9. 2020 - 15:09)

Tenkrát se bilo skutečně hodně, ale i dnes by to některý slečny potřebovaly jako sůl..
Dobře jste zakrocili, no jsem zvědav, jak dlouho ji to vydrží ..

Tomáš (Ne, 13. 9. 2020 - 08:09)

Jo chápu.Já myslel,že je bita pravidelně a ty říkáš naposledy ve 4 třídě..A tys dostávalas doma výprasky jako holka?

martina (Ne, 13. 9. 2020 - 07:09)

Nejdříve se vztekala ,protože už dlouho nebyla bita,naposledy ve čtvrté třídě myslím,takže měla i strach.Zkoušela to na mně jestli jí pomůžu ale byli jsme s manželem dohodnutý ,že dostane výprask.Když viděla,že jí nic nepomůže,tak asi na třetí pokyn si klekla na postel a vyšpulila zadek.Při výprasku bulela a nařikala ale nijak moc neuhýbala a nedávala si ruce před zadek.

Z (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Z

Tomáš (Pá, 11. 9. 2020 - 15:09)

Brečela hodně.Byl to hodně emotivní nářez a drží při výprasku neuhýbá zadkem?

Tomáš (Čt, 10. 9. 2020 - 21:09)

Ano to je správný Martino dostala zaslouženě!

Z (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Z

martina (St, 9. 9. 2020 - 17:09)

Manžel včera seřezal dceru páskem,chodí do osmé třidy a zapomněla se někde venku.Domluvili jsme se ,že přijde nepozději do osmi aby se mohla ještě připravit do školy.Nakonec přišla v deset.Byl pořádný mazec.Nejdříve dostala pár šlehů přes kalhhoty aby věděla co jí bude čekat až se převlékne a umyje.Pak jsme jí vzali do ložnice.Musela si lehnout přes postel stahnout si kalhoty od pyžema a dostala řemenem na holou.Zadek má ještě dnes pěkně pruhovaný

martina (St, 9. 9. 2020 - 17:09)

Manžel včera seřezal dceru páskem,chodí do osmé třidy a zapomněla se někde venku.Domluvili jsme se ,že přijde nepozději do osmi aby se mohla ještě připravit do školy.Nakonec přišla v deset.Byl pořádný mazec.Nejdříve dostala pár šlehů přes kalhhoty aby věděla co jí bude čekat až se převlékne a umyje.Pak jsme jí vzali do ložnice.Musela si lehnout přes postel stahnout si kalhoty od pyžema a dostala řemenem na holou.Zadek má ještě dnes pěkně pruhovaný

Z (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Z

Reklama

Přidat komentář