Reklama

Honění

Ha!!!!!! (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Koukám, že jsi pomalu zralej, abych tě pozval k nám do Berouna.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 04:09)

Tohle je záležitost čtyřicet let stará. Nechme jí spát. dnes je vše jinak.

Tina (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Svému muži ráda honím ve sprše je to paráda když stříká a nemusíme dávat pozor ať nic nezašpiníme a ještě měříme podle obkladaček délku střiku , prozatím metr šedesát pět centimetrů nejdál.

Filip (Po, 27. 7. 2020 - 23:07)

A nebo se vystříkat do ručníku a nechat zaschnout pak to je jak smírkový papír.

Vítěslav (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Honím si ptáka už od 12 s výstřikem semene teď mi je 14 a včera mě viděla sestřenice jak si ho mastím v kůlně. Byla velice milá ani mě nevyplašila je ji 16 a už má i sexuální zkušenosti . Já jsem ho schoval do trenek a ona říká jen ho dodělej ať vidím jestli ti to už slimpe. Tak jsem se udělal a výstřik byl tak metr v několika rázech hmm tak to byla krásná stříkačka a zase odešla.Doufám že to nebylo naposled co jsme se viděli je tady u tety na prázdninách.

Petr (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Honění je fajn , ale musí to mít smysl. Dodré je mít pauzy , aby dotyčný-ná měla měla pocit dráždivého, nebo mučivého efektu- vzrušení.

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Honění je fajn , zvlášť když ti někdo vyhoní .

David (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Je nám s bratrancem patnact a v loni o prázdninách u babičky na vysočině jsme si v kůlně honili péra a soutěžili komu dál dostříkne. Až nás jednou načapala sousedova dcera přímo když jsme si jich honili, schovat se už nešlo tak jsme stáli proti mí s nahoněnými péry.Mlčky přišla k nám a do ruky nám vzala oba šuliny a vyhonila nám jich až do výstřiku. Pak ty prázdnimy byly hodně veselé. doufám že letos se to taky povede už jsme si psali a domluvili se zase u babičky

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

Mám dvě nadržený kámošky které se přede mnou udělají.Je nám 17 let.

Petr (Čt, 11. 6. 2020 - 15:06)

Honím si péro od desíti let ve třinácti mi začalo stříkat semeno a teď když mi je už šestnáct tak ho nechávám honit děvčatům které chtějí vidět pořádný penis 22 x 5.5 stopořený v klidu 17 cm. Výstřik mám tak ve třech rázech jeden metr pak už jen tak půl metru až úplně dokape.

Ty (Út, 9. 6. 2020 - 17:06)

budeš asi pořádný dement,co?

Jája (So, 6. 6. 2020 - 00:06)

Je mi třináct let a dneska jsem se poprvé honil před mámou. Pořád jsem to tajil, nacházela moje sperma a dělala jako že nic. Styděl jsem se že mi pták stojí, schovával ho, onanoval jsem skrytě a nenápadně. Dnes mne přistihla. Byl jsem úplně nahý, protože měla být v práci, ale vrátila se moc brzy. Místo aby mi vynadala, tak se usmála a řekla klidně pokračuj, nemusíš se skrývat, ráda se podívám. Sedla si proti mně a já jí nastříkal semeno do obličeje. Olízala si jej a vůbec se nezlobila.

Jája (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

Je mi třináct let a dneska jsem se poprvé honil před mámou. Pořád jsem to tajil, nacházela moje sperma a dělala jako že nic. Styděl jsem se že mi pták stojí, schovával ho, onanoval jsem skrytě a nenápadně. Dnes mne přistihla. Byl jsem úplně nahý, protože měla být v práci, ale vrátila se moc brzy. Místo aby mi vynadala, tak se usmála a řekla klidně pokračuj, nemusíš se skrývat, ráda se podívám. Sedla si proti mně a já jí nastříkal semeno do obličeje. Olízala si jej a vůbec se nezlobila.

Jája (Út, 22. 9. 2020 - 17:09)

Je mi třináct let a dneska jsem se poprvé honil před mámou. Pořád jsem to tajil, nacházela moje sperma a dělala jako že nic. Styděl jsem se že mi pták stojí, schovával ho, onanoval jsem skrytě a nenápadně. Dnes mne přistihla. Byl jsem úplně nahý, protože měla být v práci, ale vrátila se moc brzy. Místo aby mi vynadala, tak se usmála a řekla klidně pokračuj, nemusíš se skrývat, ráda se podívám. Sedla si proti mně a já jí nastříkal semeno do obličeje. Olízala si jej a vůbec se nezlobila.

Oliver (Pá, 25. 9. 2020 - 07:09)

Nechtěl bys honit před klukem?

Z (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

Z

Tonda (Čt, 4. 6. 2020 - 07:06)

Ptáka jsem si honil každý den od 11 let .Ted když mi je 24 už je to o něčem jiném krásně mí stříká a i dost daleko v několika rázech. Jednou mě viděla nechtíc moje sestřenice když jsem si honil ptáka nevěděl jsem že je u nás . Přišel jsem ze školy a v pokojíku jsem se svékl do naha a na posteli v leže začal honit , ona potichu přišla a za hlavou stála dívala se na mě jak si honím, Když jsem začal stříkat tak i ze zvukovým projevem .Střiky jsem měl až na krk ten první až za hlavu a to už sestřenice nevydržela a říká to byla paráda Toníku já na sebe hodil deku ale ona si ku mě sedla na postel a rukou mi zajela pod ní a ještě mi ho pohonila sice už nic nevyteklo ale bylo to fajn. Pak jsme se dělali občas dobře oba ji tenkrát bylo 16 ,já jsem ji prstil a ona mi ho honila a kouřila ale k sexu nedošlo i když jsem ji pár krát přejel po pipině žaludem až se udělala do vnitř mě nepustila.

Milan (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Mám při honění takový rituál.Mám na konferáku nakreslenou míru po deseti cm, jak daleko dostřiknu semenem a nejvíce mám dva metry dvacet pak to ze skla setřu a je čisto.

Abe (Pá, 22. 5. 2020 - 00:05)

Jenže vážení, zde nejde o mrdání, o stříkání, ale o honění, což je úplně jiná, spíše individuální záležitost. Abych to dokázal, právě se honím, jsem sám a je mi fajn.

Saša (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

Mám to doma taky tak, když tři i více dnů nesouložíme tak potom mému muži přímo vystřeluje semeno i ve čtyřech rázech když ho vytáhne ze mě dost daleko pak už jen tak doslimpe mi na pipinu.

Reklama

Přidat komentář