Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Mirek (Čt, 10. 9. 2020 - 16:09)

no myslím,že první ostych spadl,byly jenom diskuse a dál se uvídi,ale myslim žeto pujde,byl by rád.

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 12:08)

A co ty z toho máš když koukáš, jak ti paničku šuká cizí pes...to tě jako vzrušuje??

Rita (St, 2. 9. 2020 - 19:09)

Některé lidi to vzrušuje . Šéf mého přítele má opravdu velkého psa , jednou už jsem ho poznala . Před hodinou mi přítel řekl že jsme opět pozváni na víkend .

Pavel1 (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

A podelis se jak si ho poznala a jake to bylo pak znovu?

Rita (Út, 8. 9. 2020 - 22:09)

Pardon , zapomněla jsem .

Pavel1 (Út, 8. 9. 2020 - 23:09)

A?

Rita (Út, 8. 9. 2020 - 23:09)

Nevím co dělat , on chce aby mně přítel přivážel i v týdnu .

Pavel1 (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Jde o to,jestli se ti to libilo?

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 08:09)

Když to na mně přítel poprvé vybalil abych podržela šéfovu Astorovi ,tak jsem ztuhla , ten závěr byl překvapením , ale vcelku líbilo .

Pavel1 (St, 9. 9. 2020 - 12:09)

A libilo se ti to vic od chlapu nebo psa? Asi v tom byl rozdil,ne?

Rita (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Orgasmy dosahuji od chlapů i od psa . Rozdíl je ve způsobu dráždění . Chlapi osahávají , strkají mi tam prsty a vedou někdy velice obscénní řeči . Pes pracuje čenichem , jazykem a když už naskočí , tak silně dráždí jeho chlupy . Na zádech , hýždích , stehnech a chlupaté tlapy mi tisknou boky . Když najede hluboko a naběhne mu boule , tak mi ji roztáhne až si někdy zakřičím ale střiky na děložní čípek si vychutnám .

Jirka (St, 9. 9. 2020 - 08:09)

největši sranda,že tady nemužeě poslat nějakou zpravu aby se člověk domluvil třeba na pokec,protože nato se nabalí tolík uchylu!Jínak tito vyhovuje.Manželka-stojí vedle mě-říka,že kromě psa by na sebe nepustíla nějakého dědu,ale já mužu

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 08:09)

Nikdo se mně neptal , Já byla přivázaná a když Astor skončil , on jednoduše najel .

Jirka (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

manželka říkala,že by takového partnera rozhodně nechtěla.Mame takovou menší známost,psi si někdy výměníme,ale muže ne.toje podmínka!Víš,žádny pes není stejný atak toje příjemné porovnáni.Takové ty řečí,žese nákazíš adt,tojsou keci.Byla tady pání moc ndbala o hygienu no a podle zvělolekáře nakazilaho a on pošel:závěry je těžko dělat!

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

Jo to se určitě nějaká svěřila zvěrolékaři, že šukala se svým psem... tak blbá snad žádná není, snad jedině, že by to byla narkomanka, která ani neví, co dělá...

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 11:09)

Není důvod proč by se žena svěřovala veterináři že je fenou svého psa . Naopak ženy které to provozují při debatě na toto téma se zaříkají , že psu by nepodržely za nic na světě . Prostě řeč se mluví a víno se pije .

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Vždyť je to pravda, se psem můžou šukat jenom zakomplexované ubožačky jako tady ta čubka Rita. Ten její chlap ji má jak kus masa, který zadarmo půjčuje úchylnému šéfovi na ošukání od něj, jeho čokla a kdovíjakých dalších úchylů. To už je lepší normální pasák, ten za to aspoň kasíruje peníze, a tak má pro něj ta jeho kurva nějakou hodnotu. Rita je normální rohožka, kus hadru. Normální holka by se k šukání se psem nikdy nesnížila a nenechala se takhle ponižovat od úchylů.

Mirek (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

nechte už těch nechutnych uražek-ubožak asi budete opravdu nevylečitelny!

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Je otázkou co je normální ? Viděl jsem v akci akademicky vzdělanou čubku a byl to nářez , Ten pes i ona nakonec byly v transu .

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Ha ha pes v transu....pro cokla je to jenom potreba jako kdyz se vychcije nebo vysere.

Reklama

Přidat komentář