Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Kejs (Út, 4. 8. 2020 - 09:08)

Ahoj rád bych se také nechal od tebe vykastrovat manželka mě ktomu také premluvila a chci ji udělat radost napiš mě na [email protected]

Tomas (Po, 29. 6. 2020 - 14:06)

Ahojky Luci když si podvazu každou kouli kastrovaci gumičkou za jak dlouho chcipnou dík za odpověď.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Pokud to vydržíš nejméně deset hodin , tak budou varlata zcela nefunkční .

Odpovědi (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

se nedočkáš. Luci se nechal(a) dobrovolně hospitalizovat na psychiatrii.

Pavel (Út, 23. 6. 2020 - 12:06)

A právě proto ji hledám. Chci se jí na něco zeptat ohledně této věci

Pavel (So, 20. 6. 2020 - 23:06)

Je tu ještě Luci, rád bych si s ní v soukromí o něčem promluvil. Je to možná zvláštní, ale nechci o tom tady mluvit anonymně, i když mě nikdo nezná

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 00:06)

Kdyby tu byla , určitě by ti kastraci rozmlouvala , ale podle jejího příspěvku jí samotnou sledování kastrace vzrušilo tak až silně zvlhla .

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 15:06)

Raději se běž poradit s odborníkem. Žádná luci neexistuje, je to nějaký zoufalec s ženským nikem a ten už taky zmizel, něco jako gin124. Asi to byl všechno jeden týpek s více niky na více fórech, ale naštěstí už dal pokoj, zmizel.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 23:06)

Je to tady vlastně veřejně soukromé a proto se tu lidé se svými problémy svěřují . Sdílený problém , poloviční problém .

Myslim, ze (Po, 15. 6. 2020 - 10:06)

Je uz na case zrusit tuto diskzsi uchylu.

Návštěvník (Po, 15. 6. 2020 - 11:06)

Jen je nechte , ať diskutují a ulevují si od svých sexuálních mindráků . Pohrávají si s myšlenkou být vykastrován , ale v reálu by do toho nešli . Jsou to jen představy .

Uchylacci, (Ne, 31. 5. 2020 - 10:05)

radeji zajdete na psychiatrii. Hlavne ty Luci. U tebe to vypada na rozpolcenou osobnost.

Honza (Čt, 28. 5. 2020 - 00:05)

Ještě dotaz... postaví se kastrátům nebo ne? Osobně se mi mužský kulky líbí na chlapech více, než kastrovaný pytel...

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 23:08)

Postaví , mohou i souložit , ale ženskou neoplodní .

Ahoj (Po, 24. 8. 2020 - 10:08)

Luci, jak se máš? Psychofarmaka už zabrala?

Honza (Čt, 28. 5. 2020 - 00:05)

Musím se přiznat, že mne vize kastrace mých kulek neskutečně vzrušuje... Ale je to pouze sexuální fantazie. Reálně nechápu, jak se jich někdo může dobrovolně vzdát. Nedokážu si představit tu situaci, kdy se ráno probudím, vstanu a necitím nic mezi nohami. Nic při sexu, kdy normálně naklepávám svými kulkami kundičky... Nic při tom nepopsatelném momentu, kdy začnete stříkat, kdy normálně citím v těch kulkách brnění. Prostě toho pocitu mužství a schopnosti oplodnit bych se nedokázal dobrovolně vzdát. Ale pokud je tu někdo, koho kastrace jako sexuální fantazie vzrušuje, dejte vědět, vyměníme si kontakty.

Standa (Ne, 13. 9. 2020 - 21:09)

Jsem na tom stejně jako Ty , představa kastrace mě velmi vzrušuje . To jak si stáhnu kalhoty , sednu si do kastrovacího křesla , roztahnu nohy , upevními je a budu čekat na vyříznutí varlat , Přinesou nástroje a bude mi řečeno že mi budou vyříznuty pohlavní žlázy , obě varlata . Až sem bych to chtěl prožít , ale pak dál aby mě rozřízly pytlík to už bych opravdu ve skutečnosti nechtěl, asi jenom v představě . Aby vzrušující představa o kastraci pominula je docela dobré se uhodit do varlat , čím víc tím lépe aby to opravdu bolelo . Ta chuť aby mĕ někdo chytl za varle , natahl šourek rozřízl ho a vytahnul a vyříznul z těla velice citlivý rozmnožování orgán přejde .
Máš to taky tak ? , nebo jiný kdo tento článek čte?

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 07:09)

Někdo se vzrušuje představou tohoto pro muže velice ponižujícího výkonu . Ale být přivázán jak zvíře a skutečně vyřezán je určitě o něčem jiném . Ale byly a jsou ještě sekty ve kterých jsou muži kastrováni z rituálních důvodů . V každém případě je to znehodnocení člověka , potom už není mužem .

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 20:05)

Jsem pár měsíců po oboustranné orchiektomii, dokázal by někdo kdo je taky bez varlat poradit o kolik a za jak dlouho dojde ke zmenšení prázdného šourku, před operací byl středně velký, teď se trochu zmenšil.

Jan (Pá, 19. 6. 2020 - 17:06)

Pytlík se Ti zmenší tak do dvou let. A počítej s tím, že když nebudeš brát hormony, tak penis se Ti taky výrazně zmenší. Tak do roka a něco se Ti už nepostaví.

Reklama

Přidat komentář