Reklama

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

Pavla (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

Dominik: A vy děláte skupinový sex v pěti nebo i více lidech? Já to miluju, je to větší zábava než ve dvou. A na žárlivost se ve víru vášně hned zapomene. Hlavní je, aby všichni všechno věděli a nejlépe u toho i byli. Pak jsou ty sexuální akce uplně nejlepší.

Dominik (Po, 14. 9. 2020 - 16:09)

Teď už v 5, jen takhle v té naší partě. Jsme jen dva kluci na tři holky, což je docela záhul, naštěstí si hrají i spolu, takže je nějaký čas na oddech. Takhle na kupě je to fakt boží a na žárlivost kašleme normálně. To by jsme nehráli tu hru, támhle tu ulov a ošukej a holka zase ulov támhle toho a nech se ošukat.

Dominik (Ne, 13. 9. 2020 - 11:09)

Hodně lidí má podivné názory na vlastnictví a ovládání druhých. Chodím s holkou, která je naštěstí normální a sex nebere jako nevěru a nevyčítá mi, když šukám její kamarádku, jako i já ji nevyčítám sex s mým kamarádem. Hrajeme i hry, kdy jeden druhému někoho vybere a ten má za úkol toho dotyčného sbalit a zašukat si s ním. Tímto se bavíme a balení se sexem vyjde hodně holkám, ale nám klukům trochu míň. Takhle jsme k naší 4 přibrali jednu holku. Podařilo se mi ji sbalit a ošukat. Když jsem ji přivedl k té naší partě a dozvěděla se o co jde tak se jí naše parta zalíbila s tou naší hrou a vůbec s našimi vzájemnými vztahy. Byla jediná, které se vše řeklo, protože mi naznačila, že asi ví o co jde. Je moc skvělá, jak v sexu, tak i ve všem ostatním, holka na pohodu, která se hned nerozbrečí a dost si v mnoha věcech poradí. Teď mám dvě, obě jsou skvělé a rozumí si spolu. Zaostalý trouba by hned vykřikoval ty zastaralé bludy, ale já jsem v klidu, jsem šťastný a ono se vše vyřeší samo. Je nám kolem 19, takže na řešení času dost.

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 16:09)

19? :))) tak to si ještě dítě. Tak už je mi to jasný. V tomhle věku jsme na koleji šukali všichni se všema. A taky jsem byl "zamilovanej". Si užívej.

Dominik (Út, 15. 9. 2020 - 17:09)

Dítě? Však jasně, že si chci užívat, jen magor co žije podle desatera a příruček tohle odsuzuje.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 18:09)

Jo, děcko. Šukej dokud můžeš. Za 30 let to prej bude k prdu.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

No jasně a v tom jsi probudil a měl jsi ruku v nočníku.

Jirka. (Ne, 13. 9. 2020 - 14:09)

Hlavně, jestli jsi pohonil i s výstřikem.

xx (So, 30. 11. 2019 - 11:11)

Je dobré si občas odskočit vedle. Zatím jsem s přítelkyní 3 roky. Dohodli jsme se hned na začátku co a jak a funguje nám to bez problémů. Hned na druhé rande si přivedla kamaráda a kamarádku a rozjeli to. Chtěla vidět moji reakci, jestli to budu před ní dělat s její kamarádkou a jak budu reagovat, když ji to bude dělat ten její kamarád přede mnou. Od té doby beru sex jako relax a potěšení bez ohledu na to s kým to dělám. A protože se oba nijak nezanedbáváme, tak v tom nevidíme žádný problém. Nevěra je nesmysl.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Když svou přítelkyni nemiluješ, dává tvůj příspěvek smysl. Až se jednou zamiluješ, uvidíš vše jinak.

xx (So, 12. 9. 2020 - 17:09)

A proč bych ji jako neměl milovat? Láska snad neznamená být jako ve vězení. Vidím, že mnoho zde psaného asi moc nechápete. Ve dvou přítelkyni pěkně uspokojíme a když je ještě i na holky, tak proč by ne, ať si spolu pohrají. Při trojce nebo čtyřce jsou mnohem lepší prožitky a vůbec je vše lepší než jen ve dvou. Nevím, proč se sex neustále spojuje s láskou, nevěrou a vlastnictvím toho druhého. Sex dvou je něco jiného, než sexuální hrátky ve větším počtu. Jasně, že přítelkyni dokážu uspokojit, ale proč si nedopřát i něco víc. Nežijeme snad v klášteře.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

Je to o lidech a někteří vytvářejí problémy i tam , kde žádné nejsou .

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 12:11)

Jo, do doby než se narodí děti. Pak začne ženská hnízdit a nevěru ti zatrhne.

xx (Pá, 11. 9. 2020 - 15:09)

Tak dítě je na cestě, tak uvidím. Kamarádka je u nás už tak nějak doma, přestěhovala se k nám. Ke konci října by se měl narodit kluk. Tak kamarádku teď fest protahuji a chtěla by taky dítě. Ta moje ji v tom podporuje a chce, abych ji ho udělal. Kdo to asi tak bude platit?

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Kdo to asi tak bude platit? No ty přece. Tohle funguje v našem státě dobře, takže co si namrdáš, na to budeš platit. Spolehlivě.

xx (Ne, 13. 9. 2020 - 14:09)

To vím taky. Teď je několik možností. Prostě ji udělat dítě, nebo být opatrný a nasazovat si pláštěnku a nebo s ní už nic nemít. Pokud by byla tak skvělá jako dosud, tak bych se nerozmýšlel a klidně jí ho udělal. Mám rád obě baby. Nic s ní nemít je kravina, to by nikdo nevydržel. Sex s ochranou je na nic a je to s tím otravné a není nad ten krásný pocit výstřiku do ní. To si člověk krásně zvykne bez ochrany a teď zase s ní.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

Je tu ještě jedna možnost. Běž na sterilizaci a nech si nechat zmrazit semeno do zásoby, kdyby jsi chtěl ještě další dítě. Pak můžeš šukat do alelujá a bez následků.

xx (Út, 15. 9. 2020 - 17:09)

Hm, tak to ji radši sbouchnu. Večer jdu na to.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 21:09)

Tak fajn. A můžeš jí rovnou odevzdat plnou šrajtofli.

xx (St, 16. 9. 2020 - 07:09)

Tak zase nechci, aby se odstěhovala, asi nechápeš, že dvě na děti je lepší, než když se kolem honí jen jedna, utahaná a nevyspalá. Já jsem v práci a nemůžu si odejít když chci. A za tu dobu jsem zjistil, že vše není jen o penězích.

Reklama

Přidat komentář