Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

Miluji tě Martino!

Kikina (Ne, 13. 9. 2020 - 10:09)

Já mám rekord 18 hodin :0)

Martina (Ne, 13. 9. 2020 - 12:09)

Já 29hodin

Prdný (Ne, 13. 9. 2020 - 07:09)

Mám chuť se zase pokálet, už se mně začíná chtít. Půjdu ven a až se mně bude chtít hodně tak to pustím do kalhot a budu v tom ještě chvíli chodit venku. Myslím že tak dvě až tři hodiny se budu procházet s plnými kalhotami. Jak dlouho v tom zůstáváte vy když se pokakáte?

pavel (Ne, 13. 9. 2020 - 09:09)

Já se v tom většinou vyspím , a ráno se umeju , odpoledne po práci zase opět do plenek .

Posralson (Pá, 11. 9. 2020 - 23:09)

Taky nejradši kadim do slipu nebo do dámských body kalhotek, tam se hodně vejde.

honza s (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

kakal do kalhot co nosís boxerky terenky nebo slipy?

Kakal Dokalhot (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Nosím slipy nebo boxerky.

Barbora (Pá, 11. 9. 2020 - 18:09)

Tu moji ,,nehodu" nevzala mamka zrovna s nadšením a samozřejmě si neodpustila připomínku, že v mém věku je to ostuda. Je fakt, že když se to dozvěděla zrovna mamka, tak u ní jsem se opravdu jen styděla, tam mi nebylo moc příjemné, že to ví a dlouho mi trochu připadalo, že se za mě stydí. Ale je pravda, že těžko by byl nějaký rodič hrdý na to, že se jeho 15ti letá dcera pokadila do kalhot. Ale zase si alespoň na chvíli uvědomila, že taky nejsem dokonalá.

Kakal Dokalhot (Čt, 10. 9. 2020 - 22:09)

Ahoj, jmenuji se Kakal Dokalhot a také se pokakávám, líbí se mně to, je to zajímavější než jít na záchod.

Scatter (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Škoda, že jsem včera doma nebyl a nevím o tom Lucko :), stejně tak ani ten předchozí příspěvek jsem nepsal.

Lucka (Út, 8. 9. 2020 - 17:09)

Chybička...pokadila...

Lucka (Út, 8. 9. 2020 - 17:09)

Naposledy jsem se pohladila a ráda včera u Scattera doma.

Prdný (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

Nechcete se někdo někdy sejít? Můžeme se společně pokálet do kalhot a potom se s plnými kalhotami jít projít.

olda (Ne, 6. 9. 2020 - 16:09)

Je to pravda.Jedině tento orgán v těle se dá regenerovat.Dobrá jsou semena ostropeřce mariánského, jaterní čaje, potr.doplňky a jaterní dieta.Jaterní dieta má být bohatá na bílkoviny a vlákniny a chudá na tuky.Doporučují se i potraviny s obsahem vit. B a C. Zelenina mladá a nenadýmavá. Ryby netučné.Mléko.Pečivo bílé a starší. Ta dieta je obsáhlá a dávají ji na inf.oddělení. Jsou tam i potraviny zakázané.Samozřejmě i alkohol je zakázaný. Každý to musí zvážit podle sebe. Na játra jsou i léky Simepar a Essential forte a asi i jiné. Je třeba se poradit s lékařem.

Waco (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

To seš na špatným vlákně Oldo. Tady se řeší plný gatě a ne potravinový a vitamínový doplňky. Leda bys nám poradil něco, po čem se zaručeně posereme :-)

Marča (Ne, 6. 9. 2020 - 13:09)

A jak to tvoje nadělení přijali doma rodiče aj.? Já měla z ostudy kabát a navíc mi bylo 18 let. Co jsi měla na sobě? Já sukni bez punčoch, ale pokud jsi měla aspoň tepláky, tak to bylo možná lepší. Dodnes mi to rádi se škodolibostí připomínají. Tak se drž a nedej se

Vája (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

Hele pořád lepší rodiče, kteří to berou s humorem než ti, kteří za to člověka ještě seřvou. I když je pravda, že někdy není zrovna vhodné, když dají podobnou historku k lepšímu.

Zdeňka (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Tak s tím nemůžu souhlasit, někdy je rozhodně lepší dostat sekec a zapomenout na to, než se nechat zostudit. Já třeba své mamce nikdy neodpustím, že se o mém trapasu rozvykládala na mé svatbě. Svůj velký den jsem si představovala jinak než že se všichni okolo budou bavit na můj účet.

Vája (So, 12. 9. 2020 - 14:09)

Ou tak to je zrovna hodně nevhodná příležitost, když se snažíš vypadat co nejlépe a všichni si tě představují v takové nelichotivé situaci.

Reklama

Přidat komentář