Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Tom 32 (So, 19. 9. 2020 - 17:09)

Hledám holku co ji taky vzrušuje když se počůrá do abdl plenky piš na [email protected]

Kuba (St, 16. 9. 2020 - 19:09)

Najde se tu nějaká holka, která by chtěla kluka co nosí plenky?

Michal (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Ahojky, také nosím plenky a rád poznám stejně zaměřené :) Není lehké s touto zálibou žít a proto hledám někoho normálního a rozumného co to má podobně. Jsem z Brna a je mi 29, štíhlá postava.
Můžeš mi napsat tady: [email protected]
S pozdravem Miška

xxx (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Tož to máš pravdu že by to ten problém s kradením nicku vyřešilo ale zase si vezmi kolik lidí by se chtělo registrovat. No a hlavně tady se o to asi už nikdo ani nestará jen to nechává běžet no každopádně je dost jiných stránek tzv s touhle tématikou a na každé se najde takový blb který tam je jen aby prudil a kompenzoval si malé přirození nebo jiné problémy

JiříS (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Právě přesně tak všude se někdo najde kdo hold nás odsuzuje . Je to škoda že to tu vypadá tak dost neudržovaně. Snad se někdo najde kdo tomu dá nový život této stránce.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 14:09)

Evidentně tady mé příspěvky nejsou vítány a nechci být zdrojem posměšků někoho, kdo mé pocity nikdy nepochopí. Díky všem za podporu, když jsem se k realizaci odhodlala poprvé, myslím, že příště už to půjde lépe, ale to už si raději nechám pro sebe a vrátím se zde zase do role pouhého čtenáře.

Vája (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

Škoda že končíš, trochu jsem se ve tvých příspěvcích poznávala. Ve vyšším věku už to není jednoduché žít s touhle zálibou a případná ostuda už je o něčem jiném než u dětí a puberťáků.

Kuba (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Ahoj, mě je 20 a také nosím plenky už od 18 a zatím to nikdo neví, nezjistil ani nepoznal.
Takže za mě je to jen o tom se toho nebát a zkusit to žiju jen jednou, tak ať stojí za to

Zorka (So, 12. 9. 2020 - 14:09)

V dospělosti je ta ostuda horší v tom, že to není klasický výsměch, ale pomluvy za zády jsou mnohem horší a vydrží poměrně dlouho. Na druhou stranu, člověk už má relativně více soukromí a umí lépe plánovat.

Vája (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Hlavně je neštěstí, že má dneska každý mobil a tak případná ostuda nemusí zůstat jen v hlavách těch, kdo jí viděli, ale může si žít na internetu jakkoliv dlouho a vidět to může kdokoliv.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 14:09)

Zase někdo píše za mne

JiříS (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

To by se chtělo zaregistrovat.
Chtěl jsem ale nevím proč nejde ani na jeden email nic nepřijde. A na email co jsem jim napsal také neodpovídají tak nevím s kým kde jak s nimi to vyřešit.

Zmatená (Ne, 6. 9. 2020 - 09:09)

Začíná v tom být poněkud bordel.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 08:09)

Nevím ,kdo se za mne vydává, opět jsem napsala až v tento okamžik. Dobrá. Jsem Kluk, jsmenuji se Mirek a jsem z Mladé Vožice příspěvky si kompenzuji své představy. Tak a je to venku.

Zasněná (So, 5. 9. 2020 - 14:09)

Díky za podporu, máte pravdu, budu to ignorovat. Jinak už jsem se opravdu přemluvila k malému pokusu a snad poprvé od puberty jsem dorazila domů s poněkud mokrýma kalhotama. Teda dalo to docela práci přesvědčit tělo, že to opravdu může pustit do oblečení. Ze začátku to skoro vůbec nešlo a pak jsem musela několikrát ucvrnknout, abych měla skutečně mokro v kalhotách. Samozřejmě si pramínky našly cestu hlavně nohavicemi, takže jsem si nakonec sedla na lavičku, aby to trochu odnesly kalhoty i na zadku. Ještě že už začíná byt brzy tma. Asi bych to ve svém věku neměla tak brát, ale doufám, že k tomu zase najdu odvahu a zkusím to. Jen je opravdu škoda, že jsem s tím nezačala dřív.

Zasněná (So, 5. 9. 2020 - 21:09)

Zase někdo píše za mně takový hlouposti. Zmeěnim si nick. Tohle je debilní.

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 07:09)

Ten zážitek jsem skutečně psala já, ale ten poslední příspěvek ne, opravdu nechápu, co z toho někdo má, se za mě vydávat.

wettron (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Rád pokecám so slečnou, či dámou, ktorá nosí plienky. [email protected]

xxx (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Nic si z toho nedělej tohle je anonymní místnost kde prostě narazíš na takové blby co si musí honit ego nebo je to vzrušuje nebo kdo ví co ještě.
Prostě si z toho nic nedělej je to tvůj život a ostatní ti můžou ... ať si říkají co chtějí prostě je ber jedním uchem tam druhým ven nebo ještě lépe neposlouchej je jim nejde o nic jiného než ti zkazit náladu něco si kompenzují třeba malé přirození nebo kdo ví co prostě si jich nevšímej a bav se tím jak jsou ubozí jestli chceš vyzkoušet plenky tak bych ti doporučil určitě huggies dry nites sice toho moc nevydrží ale postačí. Každopádně ti držím palce ať si jdeš za svým snem nebo spíš ať to není jen sen ale aby jsi si splnila své touhy a jen nesnila ale tohle je jen na tobě kdy a jestli vůbec do toho půjdeš každopádně ti normální z téhle stránky ti určitě budou fandit a držet palce protože oni ví že tohle je věc každého a když se to člověku líbí tak ať si dělá co chce je to jeho život.

Zasněná (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Když si tak čtu, že má někdo potřebu se za mě vydávat a ještě tady psát takové hlouposti, tak lituju, že jsem se svěřila.

Reklama

Přidat komentář