Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Vždyť je to pravda, se psem můžou šukat jenom zakomplexované ubožačky jako tady ta čubka Rita. Ten její chlap ji má jak kus masa, který zadarmo půjčuje úchylnému šéfovi na ošukání od něj, jeho čokla a kdovíjakých dalších úchylů. To už je lepší normální pasák, ten za to aspoň kasíruje peníze, a tak má pro něj ta jeho kurva nějakou hodnotu. Rita je normální rohožka, kus hadru. Normální holka by se k šukání se psem nikdy nesnížila a nenechala se takhle ponižovat od úchylů.

Mirek (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

nechte už těch nechutnych uražek-ubožak asi budete opravdu nevylečitelny!

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Je otázkou co je normální ? Viděl jsem v akci akademicky vzdělanou čubku a byl to nářez , Ten pes i ona nakonec byly v transu .

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Ha ha pes v transu....pro cokla je to jenom potreba jako kdyz se vychcije nebo vysere.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Ha ha pes v transu....pro cokla je to jenom potreba jako kdyz se vychcije nebo vysere.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

A nakonec proč ne ? Deviace se vzděláním nijak nesouvisí . Může jí trpět paní doktorka , jako holka od krav .

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Pochybuji, že Rita je deviantní, to by ten šuk s čoklama vyhledávala sama. Ona je jen onuce, které přijde normální, že ji partner, který by ji měl být oporou a chránit ji, dává k dispozici na obcování s čokly a úchyly. Takové chování lze pochopit snad jedině u narkomanky nebo ženy v totální hmotné nouzi, které nemají na výběr. Proto by si normální žena v normální situaci tohle určitě nenechala líbit. Deviantky jsou samostatná kapitola, psala sem ta Luci, která deviatní je, ale i ta si nechává od majitelů psů za to platit.

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 07:09)

No , normální určitě není aby někdo svojí holku vozil zoofilnímu šéfovi a jeho kumpánům na pobavení a ještě se díval co s ní provádějí . Něco za tím zřejmě je ?

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Přesně tak, viz můj předchozí příspěvek. Podle mě je to vymyšlené, někdo si tu dělá srandu, nebo se sám nad tím ukájí.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Může být v tísni a zoufalé lidi je možné použít a využít na leccos . Potřebuje se alespoň svěřit , vypovídat . Pokud ji někdo něčím drží v šachu , tak je riskantní volat o pomoc . Mohlo by se to obrátit proti ní . A v ohrožení života zřejmě není . Že ji používají k sexuální perverzi je samozřejmě zavrženíhodné , pokud ovšem je to proti její vůli . Lze jen spekulovat .

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

Spousta lidí je nucena dělat věci které nechce . Já si mám také večer na privátě kleknout a je mi to proti srsti .

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

A klekla jsi , byl pásek v přezce ?

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Jen klid, žádná Rita neexistuje, píše to úchyl, který si u toho mastí péro :-)))))))

Iva (So, 12. 9. 2020 - 17:09)

jak toje Rito?

Rita (Ne, 13. 9. 2020 - 22:09)

Na to , že neexistuji jsem během víkendu zvládla pět aktivit se sedmi muži a psem jednoho z nich . Nestěžuji si , ale dostala jsem pěkně do těla .

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Jasně. a ještě zvládáš sem psát...ha ha...moc fantazíruješ honibrku.

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 07:09)

A ty víš pendrek o tom co je možné provádět s ženskou a nemusí ani chtít . Okolnosti lidi doženou do situací kdy dělají zoufalé věci .

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Zajisté. Pokud je ale Rita zoufalka,jak tu někdo píše, tak proč se s tím vytahuje tady na diskuzi? A ani neprosí o pomoc, jen tu poskytuje prostor dalším úchylům, aby se tu ukájeli. Nějak to nedává smysl.

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Aby ji ojelo během víkendu několik chlapů a pes není nereálné .

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 15:09)

Také možná varianta , ale víc bych souhlasil s předchozím příspěvkem . Připouštění žen psy velkých plemen pro něčí zábavu existuje .

Reklama

Přidat komentář