Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

opravu správný .

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Správný názor zabedněného puritána přece nemůže rozumný člověk považovat za

Zdeněk (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

Sám jsi úchylák, tady si hraješ na slušňáka a přitom lezeš na různé rubriky, jen abys napsal ty svoje bláboly.

Steve (Čt, 17. 9. 2020 - 01:09)

Že by se sama potrefená husa ozvala? :-)

Iva K (Pá, 11. 9. 2020 - 18:09)

To teda není, záleží na ní a když z ní bude dělat jeptišku, tak buď bude její život na nic a nebo zjistí, jak vše je a tak také může začít pracovat na parkovištích tiráků a bude se jí to líbit. Je potřeba všeho s rozumem, zakazování a omezování nic neřeší. Ještě děti nemám, ale dost věcí neřeším, od rodičů jsem měla volnost do jistých mezí. Před klukama jsem se nestyděla a zkusila si jaké je to mít jich víc najednou, abych zjistila, že dva stačí, zkusila to i s holkou a skvělé. Tak si tuhle trojici udržuji a vše je v pohodě, normálně chodím do práce. Takže po těch divokých letech, kdy by zakazování stejně nemělo účinek už vše beru na pohodu s přítelem, milencem a milenkou. Taková šťastná 4. A rozhodně neberu, že bychom byli nějací úchyláci.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 00:09)

Možná se jednou zamiluješ. Máš před sebou ale dlouhou cestu.

Iva K (Út, 15. 9. 2020 - 08:09)

Co to blábolíš? Proč bych nemohla být zamilovaná? Když jich mám víc, tak je to špatně a nezapadá to do vydaných příruček? Nejlepší je mít jednoho v pipině, dalšího v análu a při tom lízat holce pipinu. Každý naštěstí není jako mnich a jeptiška.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 23:09)

To je špatný přístup, to se bude stydět i u doktora při prohlídkách. A co až si bude chtít najít kluka ? Nakonec zůstane pannou.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 23:09)

Pokud bude chtít dělat to vytečkované , tak jí v tom oblečení nezabrání .

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 23:09)

Je to tak, záleží stejně na ní, jak se rozhodne. Jestli se bude koupat v bazénu doma nahá a nebo v dvoudílných plavkách přece neznamená, že bude všude nahá a bude se všude svlékat. Jestli je svlékací, tak se tomu nezabrání. A pokud bude dělat to vytečkované, tak ji k tomu třeba těmi zákazy i doženete.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

ohoj jem otec 12ti leté dcery, a když vidím co se na internetu děje tak jsem jí nedovolil ani na bazénu doma aby měla na sobě nic míň než plavky vcelku.

Iva 17 (Čt, 10. 9. 2020 - 14:09)

Mám bráchu 15 a sestru taky 17, všichni se koupeme nazí i s kamarády už několik let. Teda pokud nás do bazénu kluci nehodí oblečené. Potom se jim už na truc nesvlíkneme a jsme ve vodě v riflích a tričku. A že se vidíme nazí? Už nám nahota druhého tak zevšedněla, že ji bereme normálně bez nějakého zírání a otravování. Když se někomu z kluků postaví, tak ho některá vyhoní a nebo vykouří a je zase v pohodě. Jinak se dost vyblbnem, osaháváme se líbáme, kluky kouříme, oni nás lížou, osahávají a i na sex dojde. V našem věku je tohle už normální. Flaškou si vytočíme kdo s kým. Kluky při sexu si normálně půjčujeme a měníme. Ve 12 jsem měla na koupálko dvojdílné plavky, doma vždy nahá. Rodiče nám myslím v deseti řekli co a jak a dál už nic neřešili. Když holka bude chtít, tak ji stejně v ničem nikdo nezabrání. My jsme měli volnost a tak nějak jsme neměli nutnost a touhu něco někde vyvádět.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Jaký vliv má internet na koupání dcery v domácím bazénu ?

Jana (Čt, 10. 9. 2020 - 08:09)

A to jako proč? Já s bráchou a s kamarádama a kamarádkama se koupeme nazí od mala a nic na tom není a nikdy jsme kolem toho nedělali nějaké problémy. Teď jsme ve věku 15-18 let a zpestřujeme si koupání i sexem a hrami. Ta holka bude chudák jak jeptiška.

Královna (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Je mi 20 s přítelem bydlíme asi 2 měsíce a nazí jsme skoro pořad

Petr (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Můj kamarád má dvě dospělé neteře které se mu jednou v opilosti sverily ze by rády chodily nahé ale doma ze nemůžou. Řekl jim ze u něj by to šlo ale ze u toho bude i kamarad. Obe souhlasily. Jezdí k němu každý druhy víkend. Hned jak dorazí jdou holky do naha. Pokaždé vymyslime nějakou hru aby se nenudily. Naposledy jsme hrály na pejsky. Dostaly obojky a zacal vycvik. Vodily jsme cubicky na voditku dávaly povely. Večer jsme je vzaly na zahradu. Nechtělo se jim ale musely. Obě se před náma pěkně vyčůraly a sly domů.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

Kdy je necháte vhodnými pejsky připustit ?

Lukáš (St, 26. 8. 2020 - 10:08)

ADMINE BĚŽ SE VYCPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukáš (St, 26. 8. 2020 - 10:08)

Zase to smazalo.Ale ty vaše předešlé ÚCHYLNÉ KOMENTÁŘE NIKDO NESMAŽE.ADMINE BĚŽ SE VYCPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Steve (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Co tu vymazal?

Reklama

Přidat komentář