Reklama

Cervikální dystonie

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Další vyhazování peněz.

Alžběta (Út, 15. 9. 2020 - 19:09)

Tak si to myslete, že je to vyhazování peněz, ja už jsem po 4 návštěvách na tom mnohem lip a jsem 9 měsíce bez botoxu. Stačí se podívat na youtube, jak se léčí cervikalni dystonie ve světě. To, že tady v ČR jiná léčba od doktorů neni neznamená, že to na nový klinice, kde je lékař z Ameriky a studoval po celym světě, že to nedokáže vyléčit. Chtěla jsem jen pomoci. Komu není rady, tomu není pomoci, jak se říká... Ja vyzkousela vše a věřím, ze se úplně uzdravim.

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2020 - 20:08)

Tak jsem pro nás dystoniky našla léčbu!!!!!!!! Je to chiropraktik z Anglie, vystudoval v Americe, nedělám si srandu.Ma tu ordinaci krátce. Mluvi anglicky, ale i česky se s nim da domluvit. Holka prede mnou měla dystonii, ze ani nemohla narovnat hlavu, mela ji uplne nakrivo k levy straně . Odmitla botox. Za 7 týdnu ji uzdravil! Měla něco se zubem a zbusobilo ji to dystonii. Ja mám zase něco s dýcháním a rovnal mi obratle. Už po první návštěvě mam hlavu víc rovnou a cítím se úžasně. Sla jsem poprvé za pritelem do práce a napila se drinku v baru, aniz by se mi klepala hlava, nebo si ji musela držet a měla jsem ji rovně. Takovyhle pocit štěstí jsem necitila uz dlouho. Uz jsem chtěla jsem spachat sebevraždu.

Naty (Pá, 28. 8. 2020 - 14:08)

A kde pracuje tento chiropraktik?

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 20:08)

https://www.rootshealthclinic.cz/
Dnes jsem snizila neurol na polovinu, citim se skvěle.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 15:08)

Kouknete na stránky zivot s dystoniou, nevím jestli paní program ještě dela. Byl ve slovenštině, popripade vám třeba poradi.

Návštěvník (St, 26. 8. 2020 - 09:08)

Život s dystonií je tak akorát ne sebevraždu, položit tu blbou kroutící hlavu na koleje a mít na věky svatý klid, už se moc těším....

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2020 - 07:08)

To máte pravdu, taky nad tím přemýšlím každý den.

Iveta (Pá, 14. 8. 2020 - 23:08)

Děkuji skusim

Ivata (Pá, 14. 8. 2020 - 12:08)

Díky paní Azbetko, ja to také chci zkusit cvičením. Jeste9 bych chtěla pracovat a žít. A na toho pana kontakt by ste mi dala?? Do tě Prahy.Dekuji moc

Alžběta (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

603 777 933 řekněte, že máte cervikalni dystonii a že byste chtěla chodit k panu Horáčkovi. Jinak webové stránky a veškeré informace jsou zde: www.masaze-slechta.webnode.cz. Můžu Vám zaručit, ze Vas z toho dostane, pokud jeste nemate svaly zasažené botoxem,tak to půjde rychleji.

Iveta (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Paní Alžběta, to je dobře že slyšíme něco pozitivního. A když ste chodila na ten botox jak ste byla spokojená?? Já se toho nějak bojím zatím jen baclofen. S teď půjdu na fizioterapii. A doufám že dostanu řadu jak cvičit.

Alžběta (Čt, 13. 8. 2020 - 21:08)

Ahoj Iveto, chodila jsem na botox 10 let, svaly mam mrtvy a tezko se z toho budu cvicenim dostavat. Rozhodne na nej nechodte. www.masaze-slechta.webnode.cz objednejte se k panu Horáčkovi na fyzioterapii, léčí cervikalni dystonii, snad jediny v Praze, co to umi pomoci fyzioterapie. Skoro me z toho dostal. Ale chce to pevne nervy. Rok vydrzet a chodit tam. Mozna u Vas kratsi doba, kdyz neni sval poskozen botoxem. Preji hodně štěstí. Muzu se za nej zarucit. Mam hlavu uplne rovne a pracuji na HPP i 12 hodinové sichty. A to jsem lezela a krmili me jako mimino. Protoze jsem mela hlavu, tak zkroucenou, ze jsem jist nemohla a vytejkalo mi to pusou.

Hanka (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Pomoc existuje, ale dá to mnoho práce, nic není v životě zadarmo. Podívejte se na strc.com. Je to v angličtině. Ti, kteří anglicky neumí, si to mohou nechat přeložit googlem. Sama jsem tento program dělala a po 2,5 letech intenzivního každodenního cvičení a masáží jsem již přes 4 roky bez jakýchkoliv problémů. Před tím jsem bez botoxu nemohla ani sedět. Už jsem o tom tady psala několikrát, projděte si starší příspěvky.

Alžběta (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Koukala jsem na tu stránku stclinic, cviky a ten kurz stojí 19 tisíc. Vy jste za to platila nebo jste tam našla rady zadarmo?

Hanka (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Ještě k předchozímu příspěvku: správné webové stránky jsou www.stclinic.com, omlouvám se za omyl.

Iveta (Čt, 6. 8. 2020 - 14:08)

Mám ji už asi 2 roky ale u lékaře sem půl roku. Před tím sem viděla že mám hlavu ke straně, a koukala sem na internet a zjistila sem o co se jedná. Zatím nemám třes.A šla sem k paní doktorce obvodní a ta řekla že to nemám tak hrozit a že hlava je celkem volna. A tak sem sama nevěděla co dělat. A kamarádky mi poradila tu Prahu.Tak je to hrozny nemoc peru se s tím každý den.

Iveta (Čt, 6. 8. 2020 - 08:08)

Jezdím do Tomairova nemocnice.Ja se botoxu bojím tak ho zatím 2 odmítla. Jen 2 krát denně baclofen. Ale ten sem brala 14 dnů a zatím neberu. Teď v létě si dám pivo občas. A pak ho nasadit.

Viki (Čt, 6. 8. 2020 - 11:08)

Jak mate dystonii dlouho? Mne osobně baclofen nepomohl, ale je dobre ze zabírá vám.

Iveta (St, 5. 8. 2020 - 19:08)

Ja dnes byla na kontrole v Praze pan doktor právě řekl, že už by mi to mohl píchnout minule nevěděl přímo kam. A ja opět odmítla. Dál mi baclofen který neberu.Zatim prožívám. Chodím do práce a modlik se aby to byli jen v této fázi. A fandím ať soudíte i jiné metody něco musí být aby to trochu pomohlo.

Reklama

Přidat komentář