Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (Čt, 1. 10. 2020 - 18:10)

Děkuji vám za odpověď Katko. Tak ať vám to ve škole pěkně klape. Mějte se fajn. M.

Katka (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Dnes ve škole si kámoška, chtěla znovu vyzkoušet moje korkáče. Vypadá to, že ukázka pomohla a ve třídě budeme dvě v korkáčích.

Anonym (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

Miluji masturbovat v korkacich.Jedny mam na nohou, zdvizene do vzduchu, druhe pouzivam jako.. Zasunu prnis pod pasek a delam si to a dalsi korkac mam na obliceji, lizu stelku.

jana (Po, 7. 9. 2020 - 06:09)

už ne

Mi (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Pěkné, ženské nohy v korkáčích v realitě i na fotkách. Dá se to obdivovat pořád a stále se je na co dívat. Oproti tomu mužské nohy v korkáčích, většinou čísla 43 a vyšší. Popravdě na pohled ani fotkách nic obdivovat nelze. Ale stejně, jak ženy miluji korkáče, tak stejně je milují a skoro z nohou nesundají i někteří muži. Nelze proti tomu nic argumentovat, nic neuspěje. Všichni ženy i muži, bez rozdílu, kteří je nosí určitě ví proč je nosí. Prostě se v nich neskutečně dobře chodí o pohodlí ani nemluvím a navozují na nohou nádherné pocity. Někteří oponenti zde píší, že se stále opakují věty a píše se to stejné pořád dokola. Dá se, ale o dvou tvarovaných kusech korku a páskem na nonou napsat ještě něco jiného, nebo něco co již bylo stokrát řečeno. Určitě nedá, můžeme se vyjádřit všichni a budeme v malé obměně psát pořád to stejné. Podívejte se na fotky žen v korkáčích, také stále stejné, jen jiné barvy a různé situace. Stejně i já korkáče nosím rád, mám jich několik a když je mám nazuté jsem neskutečně spokojený. Hledal jsem korkáče, našel také tuto diskuzi a rád se do ní zapojím.

Mi (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Pěkné, ženské nohy v korkáčích v realitě i na fotkách. Dá se to obdivovat pořád a stále se je na co dívat. Oproti tomu mužské nohy v korkáčích, většinou čísla 43 a vyšší. Popravdě na pohled ani fotkách nic obdivovat nelze. Ale stejně, jak ženy miluji korkáče, tak stejně je milují a skoro z nohou nesundají i někteří muži. Nelze proti tomu nic argumentovat, nic neuspěje. Všichni ženy i muži, bez rozdílu, kteří je nosí určitě ví proč je nosí. Prostě se v nich neskutečně dobře chodí o pohodlí ani nemluvím a navozují na nohou nádherné pocity. Někteří oponenti zde píší, že se stále opakují věty a píše se to stejné pořád dokola. Dá se, ale o dvou tvarovaných kusech korku a páskem na nonou napsat ještě něco jiného, nebo něco co již bylo stokrát řečeno. Určitě nedá, můžeme se vyjádřit všichni a budeme v malé obměně psát pořád to stejné. Podívejte se na fotky žen v korkáčích, také stále stejné, jen jiné barvy a různé situace. Stejně i já korkáče nosím rád, mám jich několik a když je mám nazuté jsem neskutečně spokojený. Hledal jsem korkáče, našel také tuto diskuzi a rád se do ní zapojím.

Iva (St, 2. 9. 2020 - 18:09)

V práci nosím stále korkáče a nedávno se přidaly ještě dvě mladší kolegyně. Když jdeme někam společně je to pořádný klapot a stáváme se středem pozornosti. Pohledy kolemjdoucích směřují k našim nohám a teď v létě to bylo skoro pořád naboso. Kolegyně doposud klasické korkáče nikdy nenosily a říkají zatím pouze pozitiva na tuto klasiku. Mnoho typů korkáčů vyjmenovaných od Rapida pamatuji a také jsem je měla.

Zdeněk (Čt, 3. 9. 2020 - 18:09)

V jakých klapeš v práci. A doma?

Iva (Pá, 4. 9. 2020 - 15:09)

V práci celkem zánovní modré Vanimary na klínku a doma taky, ale už značně sešmajdaný bílé jsou jen na tenké podrážce, ale parádně padnoucí a přizpůsobené nožkám po několikaletém chození. Už uvažuji o nových!!!!!

Palino (St, 2. 9. 2020 - 13:09)

Haluxáčky vyrába aj iný výrobca okrem Vanimaru?

Pavel (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

Pokud vím, tak s úpravou na halux vyrábí jen Vanimar a jsou naprosto skvělé.

Pete (St, 2. 9. 2020 - 12:09)

Mrknete na instagram surg.eonfetish

Vlado (Út, 1. 9. 2020 - 23:09)

Korkáče už nosím dva a půl měsíce. Chůze v nich už je naprosto dokonalá, jistá a zvládám všechny nástrahy, které začátečníkovi vysoké Vanimary připraví. Zvyknul jsem si na ně a připadám si v nich naprosto báječně a uvolněně. Z mého úsudku, že přítelkyně do nich půjde taky se stala skutečnost a nosíme oba stejné korkáče, jen s rozdílem, že má ty haluxáčky teprve měsíc, také poprvé v životě a z preventivních důvodů. Říká, že palce jí začínají ujíždět, ale já nic nepozoruji. Po mých krátkých zkušenostech s korkáči Wardova nabídka na odkup nepřipadá v úvahu. Už je máš taky?

Pete (Út, 1. 9. 2020 - 13:09)

Zkouseli jste s korkaci na nohou usinat a spat?

Méďa (Pá, 4. 9. 2020 - 15:09)

Já spim radši ve Svitkách, je to velice příjemné, tedy když si je vemu. Třeba někdy vloni vlétě jsem je nesundal z noho téměř celý týden. Vůči korkáčům mají tu výhodu, že se vnich mohu i sprchovat a koupat.

Jana (Út, 1. 9. 2020 - 23:09)

Pravdou je, že s korkáči jsem dělala už mnoho věcí. Na pohovce s nimi občas i usnu, ale záměrně ještě určitě ne. Ty ano? Korkáče budou u tebe hodně oblíbená záležitost.

Rapid (Út, 1. 9. 2020 - 23:09)

Prozradíš, či naznačíš? Ať jen neloudím odpovědi. Ano, já se s novými nerozloučil a spal v nich.

Jana (Ne, 6. 9. 2020 - 18:09)

Již v předchozích příspěvcích jsem se otevřeně přiznala k mému vztahu a vášni ke korkáčům. Když jsem četla tvoje řádky a také tvůj věk na který nechci vůbec poukazovat, protože jsem jen o pár roků mladší a korkáče jsou prostě také moje silná úchylka. Tak asi nemusím psát co všechno s korkáčkama můžeme dělat, jak je používat, jak se uspokojit, jak si s nima hrát a kolika způsoby v nich chodit. Prostě mám je skoro pořád obuté , v práci střídám troje, doma jich mám a střídám mnohem víc a doposud se neomrzely. Také v nich u telky třeba usnu, ale ještě jsem s nima nespala. To, že jsi v nich spal, říká o tobě mnoho vypovídá.

Rapid (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

Děkuji. Vskutku dá se dělat mnohé, sólo či v páru, pokud jsou partneři stejně naladěni, nebo pokud to druhý partner je ochoten akceptovat. Nemálo jsem vyzkoušel, vůně a krása nových je prostě neodolatelná. Otočím se za každou nositelkou, čím jsou její korkáče novější, tím je pohled delší... Bohužel, nositelek je k vidění tuze málo. Smím se zeptat, jakou nosíš velikost?

Jana (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

Využití také tedy znáš. Mám to štěstí, že přítele se mi podařilo naladit vskutku dokonale, v práci nás korkáče nosí několik vč. tří mužů a uživám si svých nových Haluxáčků a to je opravdu neodolatelné. Nositelek v mém okolí je oproti tvému tvrzení docela dost. Velikost mám 39, takže??????

Reklama

Přidat komentář