Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Lubomir (Út, 8. 9. 2020 - 14:09)

Ja zbožňujem najmä také, ktoré nosila iná žena. Na internete sa len veľmi ťažko zháňajú. Je málo žien, ktoré by chceli predať, prípadne pravidelne predávať. Je to pre mňa slasť obliecť si niečo silonkové, ktoré pred tým mala na sebe iná žena

asexuál (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

Lubošku,poradna pro fetišisty je v jiném oddělení, tady jsi u nevinných cross-dressařů.

karkulka (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

Ty se Kájínku na Karkulku zlobíš,že se neozýváš? Ale já jenom plním přání naší bordelmamá Růženky. Ona je z těch tvých vejšplechtů vždycky úplně mokrá, tudle dokonce spadla smíchy ze
záchodové mísy na které si tě vždycky čte. Nakonec mi povídala " Karkulko,ten je boží. Ten by se našim chlapům líbil,sežeň mi ho pro naší službu v bedně". Abych ti to vysvětlila. My jsme takový
vesnický bordel. Malý ale útulný. A naše chlapy už nebaví ten klasický sex s náma starejma bábama, ony tady beztak jiné nejsou. A tak nás pořád otravují s nějakou inovací, že chtěj něco
originálního,rajcovního. A tak Růženka vymyslela ten sex po telefonu,říká tomu " služba v bedně".
A ty jsi pro to přímo ideální uchazeč. Bujná obrazotvornost, lhát umíš naprosto přesvědčivě . . .
a tady čtu,že se teď vydáváš za mladou 38-letou ženskou. No to je super! Co super,to je přímo pecka! To je ještě lepší než jsme doufali! No považ,zavoláš zákazníkovi a na jeho otázku,kdo volá,odpovíš něžným hebkým hláskem " návštěvník,pejsáčku". To budou chlapi přímo slintat!
Vlasta Burian ve své roli ve filmu To neznáte hadimršku bude proti tobě úplnej břídil. Tak už neváhej. U nás budeš mít zaručený byt a stravu. A jako bonus za každého zákazníka 2 slané housky. Ale domácí,pěkně propečené. Vykašli se tam na ně. Pořád ti posílají nějaké nudné jedny a ty samé alkoholické bláboly,navíc ještě někde opsané. Oni nemají úroveň a pochopení pro tvou
jemnou citlivou duši. Ale pozor! Jestli se na mě vykašleš a spustíš se zase s nějakou pruženkou,budu žárlit! A když Karkulka žárlí,tak je zlá a mstivá.To bych tě také mohla prásknout chlupatejm,že ohrožuješ mojí mravní výchovu. A ty víš,že policajti nemají Kájínka rádi. Honí si ho všude kde můžou. Tak nezapomeň a ozvi se. Když by to nešlo přes internet,klidně zavolej linku
158 a řekni heslo "Kájínek". My už si tě najdeme.

Petr (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

Jsem muž a silonky nosím, silonove ponožky, podkolenky také. Ženy, které s tím mají problém případně muži jsou pouze projevem tzv. Toxické maskulinity. Normální ženy nebo muži s tím problém nemají, to mám ověřeno lety praxe nošení silonek.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7828563/Cross-dressing-man-hits-trolls-posted-video-wearing-pantyhose-heels.html

kenipap (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Dá se říct jednoduše, moda se vrací. Ženy se nacpaly do kalhot a panských věcí a žádný chlap se neptá co se ze ženami děje? Tak se chlapy pomalu stěhují do dámských věcí za velkého křiku žen..

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 17:09)

Ty jsi taky moula. Když se kdysi ženy nacpaly do kalhot, to bylo keců a otázek. Historie ti nic neříká? A buď v klidu, žádný křik neslyším. Snad jen smích :))

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 12:09)

Všimněte si, že většina diskusí se zabývá narušenými muži. Silonky, dámské spodní prádlo, vložky, ponožky, bosá chodidla, pedofilní témata, kde opět píší muži, noste plíny, sukně,...Co se to s muži stalo???

chlap (Ne, 6. 9. 2020 - 15:09)

Já si spíš myslím,že jste starý anonymní dědek nebo baba co se doma nudí a tady si hrají na nikým nezvané mravokárce.

chlap 2 (Po, 7. 9. 2020 - 09:09)

A všimni si příteli,jak se snaží nenasírat důchodce ( viz jeho dialog s Martinou na str.31). Bodejť by ne,když jsou jejich hlavní voličskou skupinou. Teď se pro změnu převtělil do role mladé ukřivděné
emancipované ženy,která začne štvát proti těm hnusným "úchylným chlapům". No tady by se
státní zástupce při podávání žaloby skutečně vyřádil . . .

Návštěvník (Po, 7. 9. 2020 - 17:09)

Uf. Co to meleš? S emancipací jdi někam. A s ukřivděností taky. Přečti si témata na diskusi Doktorka a snad pochopíš, co jsem tím chtěla říct. I když ty asi ne. A politiku do toho netahej.

chlap 2 (Po, 7. 9. 2020 - 06:09)

Houby s octem,příteli. Tohle je profesionální xenofob jehož úkolem je rozeštvávat
lidi. Ve skutečnosti mu je nějaké spodní prádlo u chlapů šuma fuk. Tak jako drtivé
většině normálních pracujících lidí,kteří dneska řeší jiné problémy než aby se starali
o to,co nosí chlap pod kalhotama. Takže namísto toho aby tento xenofob veřejně
podporoval tu svou xenofobní stranu v předvolební soutěži tak jí nahání ovečky tady. Tady je to lepší,protože je to anonymní, na veřejnosti je ta strana už dost profláknutá. A tak popichuje,provokuje,uráží,zkrátka opruzuje, a neustále sem leze
ačkoliv si už svůj názor na diskutovanou záležitost dávno řekl. A doufá,že tímto své
straně nažene nějaké další naivní ovečky. To je informační válka v praxi,příteli.
Z jeho strany je to pěkný hnus. Ale už je tady taky pěkně profláknutý.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Jsem žena, 38 let. Bolelo mne ze sportu rameno a dostala jsem se až sem na Doktorku. Co se to s muži děje?

karkulka (Ne, 6. 9. 2020 - 14:09)

Vzkaz pro Kájínka. Kontakt: www.bordelnavstevnik.cz.

Šuny (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

Martino,ty jsi skutečně ošatka plná humoru,jak o tobě tvrdí zdejší provokatér, ale bohužel toho
černého urážlivého. Když ti dojdou argumenty,tak přejdeš na osobní útoky. Myslím,že si každý
zájemce o tuto diskusi může přečíst v originále na str.30 můj příspěvek v níž jsem vyjádřil údiv
nad pokrytectvím některých žen,které bez uzardění vyměnily dříve mužské vrchní ošacení za ženské a žádný muž je zato nešikanoval. Což je axiom,který nemůžeš nijak zpochybnit. A i mojí
poznámku,že když manželce dojdou její kalhotky tak klidně použije jako spodní pánské slipy či boxerky. Z nedostatku místa jsem tuto větu nijak blíže nespecifikoval,resp.okolnosti za jakých toto provedla. Chtěl jsem tím pouze říci,že z konstrukčního hlediska není žádný velký rozdíl mezi
dámskými kalhotkami a pánskými slipy a že se koneckonců jedná o pouhé spodní prádlo a že to
u tolerantních partnerů žádné pohoršení nevyvolává. Protože ty si na to hlavní sdělení o pokrytectví žen neměla žádný protiargument,protože je to čirá pravda, tak si se ze zoufalství chytla
té věty o kalhotkách. Každý si může přečíst tvoje následné výlevy o mé ženě špindíře, pak,že nemáme na pračku (čili že jsme nějaké socky), pak,že moje žena vrší použité kalhotky, což má zřejmý erotický podtext s poukazem na možný fetišismus apod. A teď ze mě chceš udělat i alkoholika i když s těmi předchozími alkoholickými bláboly nemám vůbec nic společného a zcela
jsem je ignoroval? To už je skutečně vrchol tvé ubohosti. Mohl bych pokračovat,listovat minulými
stránkami a na tvých jednotlivých výrocích ti dokazovat,jak tady lžeš. Neudělám to proto,že mi to
zato nestojí. Upřímně řečeno,je mi to úplně jedno,co si o mojí zálibě v nošení spodního prádla
myslíš a věřím,že tvoje bláboly nijak neovlivní ani ostatní podobné příznivce. Také jsem již dříve uvedl,že je to soukromá věc každého muže,jak si tuto zálibu prosadí ve svém soukromém životě.
Také se ani nesnažím přesvědčovat zaryté odpůrce této záliby v následování, pouze si mohu z jejich netolerance utahovat. Neboť je to skutečně v 21.století v demokratické zemi k smíchu jak
křečovitě bez smysluplné argumentace ( mimochodem nikdy jsem zde na moje otázky nedostal
od nich pravdivou odpověď,vždy jen urážky a nadávky do úchylů) zde brání "tradiční hodnoty".
No naštěstí už nežijeme ve středověku,takže žádné procesy popsané ve filmu "Kladivo na čarodějnice" nás snad nečekají. Ostatně i v tom zmíněném filmu bylo jasně ukázáno,že skutečným motivem "mravopočestnosti" bylo něco jiného a to majetková chtivost. Čili opět falešná motivace. V současné době,jak již jsem také uvedl, jde o falešný feminismus. Takže myslím,že bychom se mohli přestat navzájem urážet a každý si podržet své názory. Kdo měl pravdu stejně ukáže až budoucnost.

Martina (So, 5. 9. 2020 - 19:09)

Přestan plácat a psát ty sáhodlouhé elaboráty. Si tady píšeš sám se sebou. A žádnou ženu nemáš, to ti nevěřím. O ženském myšlení nevíš nic. Čau, už psát nebudu. Tys byl nadšený, že jsem se chytla, tak ses rozjel, ale kašlu na tebe. Tak jsi tu zase sám, ty pružinko.

Návštěvník (So, 5. 9. 2020 - 20:09)

Ale Martino, on nepsal že jí došly čisté kalhotky. "a mám-li soudit podle vlastní manželky tak i slipy či boxerky,když jim dojdou použité kalhotky". Jeho stará nosí použité kalhotky.

karkulka (So, 5. 9. 2020 - 22:09)

Ty jsi prostě božský. Kája. Můžu ti říkat Kájínku? Kájínku jsem tvoje bezmezná obdivovatelka. Ty umíš tak přesvědčivě lhát že je tvého talentu tady škoda. Kájínku, nechceš raději v našem bordelu
provozovat linku sex po telefonu? Myslím,že by pánové byli vrcholně spokojeni.

Martina (So, 5. 9. 2020 - 12:09)

Ti mi připomnělo. Kolik má tvá žena kusů kalhotek?

Šuny (So, 5. 9. 2020 - 14:09)

Ona pokakané dlouhé bombarďáky ani červené trenýrky po kolena nenosí a duševní špindíra jako ty také není. Holt termín tolerance ti nic neříká tak jenom tupě urážíš, na víc nemáš.

Martina (So, 5. 9. 2020 - 14:09)

Šuny, jsi opět hysterický. O tom, že jí někdy dojde prádlo, jsi psal ty, tak mně zajímá, kolik kusů má toho prádla. Je pravda, že ji považuji za špínu. A proč nosí nějaké bombarďáky a červené trenky? Máte to doma v pořádku? A jinak, celou dobu tady urážíš ty, ale jen nevím, proč i ty tvé dětinské urážky u mne vyvolávají záchvaty smíchu. Jsi komická figurka.

Reklama

Přidat komentář