Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Kája (Čt, 3. 9. 2020 - 17:09)

Když je chce někdo nosit ať je nosí. Od známé manžel nosí punčocháče v zimě a nemá s tím nikdo problém. Mého manžela to ještě nenapadlo, ale až mu ukážu tuto diskuzi, tak nevím?

muž 2 (Pá, 4. 9. 2020 - 04:09)

Jen mu ty punčocháče klidně kupte a brzo zjistíte,že pro různé zimní aktivity,sportovní či pracovní, je to dárek z hlediska jeho zdraví k nezaplacení. A oba si na jejich nošení velice rychle zvyknete, koneckonců jedná se o pouhé spodní prádlo. A pokud jako žena nosíte častěji punčocháče, přejděte na podvazkové či samodržící punčochy. Ne kvůli erotice,jak to s oblibou vykládají zejména starší ženy-klevetnice,které samy na kvalitní sex s mužem již nemají,ale opět kvůli svému zdraví.
Brzo zjistite,že problémy s kvasinkovou infekcí u vás úplně zmizí.
A hloupé názory,které tady presentuje například Martina? Na ty se klidně vykašlete.
On pohled na některé ženy ve spodním prádle,zejména těch starších kypřejších tvarů ,které nemají (decentně řečeno) parametry modelek spodního prádla, je pro jejich muže také často k popukání. Ale nikdy jsem neslyšel,že by se jim muži veřejně
vysmívali. Ještě otřesnější pro muže je pak pohled na některé ženy vyznávající módu
nošení kalhot tzv. bokovek, které nosí "na půl žerdi". A to už je vrchní oblečení. Nemusím snad rozvádět to,co již bylo řečeno v předcházející větě. Nevěřila byste,co leckdy musíme my muži snášet kvůli módním avantýrám žen.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 06:09)

Ale strašně mně baví, jak tě Martina štve. Na jiných diskusích ji právě pro toleranci a vtip respektují.

Návštěvník č.2 (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

Jak je patrné z vašich poznámek tak jste asi pěkný provokatér a roztleskávač diskuse. Pokud umím
ještě dobře číst ,tak tam 3 pánové diskutovali jakési technické detaily,kterým vy ale vůbec,jak sám
přiznáváte, nerozumíte. Tak proč tedy na to provokujete větou "to se našim feministkám určitě
nebude líbit" a hned se k tomu přidá jakási Martina poznámkou o "děsivé diskusi" z jejíž dalších
reakcí je patrné,že tomu o čem ty pánové diskutovali,také nerozumí. O její netoleranci k jakémukoliv jinému názoru svědčí i další věty ve kterých jiné účastníky diskuse opět peskuje
"aby sem nelezli" apod. Vidím,že se v tom popichování přímo vyžíváte.

Martina (So, 5. 9. 2020 - 12:09)

Zdravím. Co to opět blábolíš? Kde komu píšu, aby sem nelezl? Naopak, ať sem lidi přijdou, je tu sranda. Manžel slzel smíchy nad odbornou "diskusí" o podvazcích.

Návštěvník č.2 (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

A příště až zase polezete do diskuse, tak se hned přihlašujte pod názvem provokatér, aby vás už
ostatní účastníci diskuse mohli hned identifikovat a ignorovat.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 06:09)

Tys ale vůbec nepobral, že Martina se smála té diskusi o pruženkách...vůbec netuším co to je a že ji připadají směšní muži, co nosí silonky jako fetiš. Ale na rozdíl od tebe ukázala toleranci i k takovým lidem.

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

Sodoma,Gomora Kelyško. Před chvílí jsem šmírovala v našem kostele po mši a viděla jak si náš
pan farář převléká sutanu. No já nevěděla jestli se mám začít řehtat nebo hrůzou zakrýt oči! Představ si,že měl na nohou, no fujtabl jak to nazvat. Vypadalo to jako podvazky. Co s tím budeme
dělat? Práskneme ho panu biskupovi?

Kelyška (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

No to né, je to přeci jenom strážce mravočistoty. Ale kdyby jsi měla nějaký pádný důkaz, například
fotku, dalo by se to zvážit.

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

Konsultovala jsem to ještě se starou Škopkovou a prý jsou to,podle toho jak jsem jí to popisovala,
pánské podvazky. Existuje vůbec něco takového?

Kelyška (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

No jasně ty krávo,že existuje. Honem na tento hřích zapomeň, jestli ho máš v počítači,tak to hned
vymaž!

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 11:09)

Tak už je vše vymazáno a zapomenuto. Koho si vezmeme na paškál dále? Co takhle Šunyho,ten si tady dost vyskakoval? Máš o něm ve svých záznamech něco?

Kelyška (Čt, 3. 9. 2020 - 11:09)

Celkem nic, bývalý horolezec, pracoval jako návrhář módního spodního prádla. Nyní v důchodu,
přivydělává si na živnostenský list jako poradce v oboru ve kterém pracoval. Jo,tady - rád nosí na sobě dámské spodní prádlo. No,to je ale prasák, to bys měla prověřit! Pošlu ti holuba se vzkazem
jak se na něj dostaneš.

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Tak jsem ho prověřovala a nevím co si mám o tom myslet. Nejdříve to vypadalo nadějně,načapala jsem ho v bytě,jak se producíruje v pěkných dámských spoďárech. Docela mu to seklo a jak jsem tak blbě civěla,tak mě načapal. Tak jsem na něj zaútočila jestli se nestydí se takto oblékat. Drze mi
odpověděl, že ne a že je to jeho práce. Něco také mlel o tom,že když nějaký francouzský návrhář (jméno už jsem zapomněla) navrhoval v 60-tých letech pro svou ženu punčocháče,tak je také
nejdříve zkoušel na sobě. A pak mě dostal otázkou jestli když přijdu na prohlídku k panu gynekologovi tak mu také nadávám do prasáků místo toho aby konal svou práci? Tak nevím.
A jo, má moc hodnou paní. Příjemná,usměvavá, vypadá to,že se oba mají moc rádi.

Kelyška (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Hele na toho se raději vykašleme,Cecilko, ten je nějakej moc chytrej. Raději si najdeme nějakého
podpantoflového blbečka. Toho utočíme razdva.

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 13:09)

Tak jo. Hele,začíná se dělat nějak hezky, co kdyby jsme se spolu někam proletěly? Třeba do Českého ráje. Je tam hezky,cestou bychom si mohly zazpívat " Na Prachovské skály, co bychom se bály", prosvištěly bychom na Troskách kolem Baby u udělaly "túristům hrozné divadlo".

Kelyška (Čt, 3. 9. 2020 - 13:09)

Tak jo. Třeba tam ulovíme nějakého toho podpantoflováka. Ona nás Martinka ráda tady zastoupí.
Tak pá.

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

Tak já letím ho prověřit.

Kelyška (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

Tak jak to s ním vypadá Cecilko?

Cecilka (Čt, 3. 9. 2020 - 10:09)

Bingo! Právě jsem přiletěla,když ho jeho Žofka pěkně masírovala. Představ si,že si místo svých
dlouhých červených trenýrek navlékl Žofčiny bombarďáky. Prý omylem,když se v noci vracel ožralej
z hospody. Tak Žofka ho za to nejdříve zmlátila,pak mu zákázala hospodu na měsíc a zadala mu dlouhý seznam domácích prací. Montálně klečí na podlaze,brečí jak malé štěně a vytírá podlahu.
Ta Žofka,to je třída, nepřijmeme ji do našeho spolku?

Reklama

Přidat komentář