Reklama

prodlužování vlasů

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 20:02)

mě nejvíc vyhovuje metoda clip in, nemám úplně řídké vlasy, ale taky ne úplně husté a tohle je právě super, že si to člověk připne kam chce, kolik chce, někdy mám náladu tak a někdy zase jinak, teď jsem si pořídila i ofinu a pecka

Renata (Ne, 24. 1. 2021 - 20:01)

Mají jen vlasové pásy, které jsou jedny z nejšetrnějších, proto jsem se odvážila do nich jít a jsem ráda, že jsem tak udělala, protože jsem se přesvědčila o tom, co píší, že mi to moje vlasy nijak nepoškodí a ani mi kvůli tomu nebudou padat.

Síma (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Jaké mají vlasy a tipy spojů ?

Renata (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

No co se týče prodloužení, tak je potřeba si najít kvalitní vlasy a hlavně zvolit metodu, která je pro vás vhodná. Taky jsem měla řídké vlasy, tak jsem si dala tu práci a seděla u internetu a hledala jestli je to prodloužení pro mě vůbec vhodné a nakonec jsem našla vlasy od značky hairtalk se kterými jsem moc spokojená a konečně mám husté a dlouhé vlasy.

Anicka M (Út, 19. 1. 2021 - 11:01)

Dobrý den, pisi ohledne hairtalk vlasum, neni zde nekdo ochotny udelat posun doma v teto dobe? dekuji moc!

Klára (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Já měla problémy s řídnutím vlasů a chtěla jsem to řešit prodlužováním a zahušťováním a kamarádka mě od toho zrazovala a doporučila mi zajít si na trichologické vyšetření na clinicalhair cz a jsem za to ráda. Zjistili proč mi vlasy řídnou a předepsali mi léčbu a teď mám vlasy o 100 procent lepší

Renata (Ne, 27. 9. 2020 - 22:09)

Ano, dělají jenom vlasové pásky, které se přidělávají "za studena" žádná žehlička ani nahřívání, prostě nic, co by ti vlasy nějak poškodilo.

Linda (So, 19. 9. 2020 - 22:09)

Počkej, takže oni mají jen ty vlasové pásky ? Jak se vůbec aplikují ? Není potřeba je nažehlovat, aby na vlasech držely ?

Renata (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

Google ti toho Anďo vyhledá poměrně dost bez ohledu na to, zda jde o kvalitní vlasy nebo ne … nejznámější je s kvalitou vlasůje hairtalk jestli znáš, mají ty vlasové pásky oproti ostatním opravdu lehčí, o což jde, když si člověk nechce poškodit ty svoje ;)

Anďa (St, 2. 9. 2020 - 22:09)

Mohla bych vědět, na kolik takové prodloužení vychází ?

co (St, 2. 9. 2020 - 23:09)

takhle vyzkoušet strejdu Gůgla, dýlerko

Debora (Čt, 13. 8. 2020 - 11:08)

No podle mě je nejlepší prodloužení pomocí keratinu, kdy jsou ty spoje opravdu drobné a nejdou skoro vůbec vidět ;) a jestli chceš typ na kvalitní vlasy, tak se podívaj na clip vlasy levně, mají tam i evropské vlasy, které jsou nejkvalitnější

Dominika (So, 1. 8. 2020 - 13:08)

je nějaký více přirozený způsob jak ít hustější a delší vlasy? Jaké jsou způsoby napojování? Je něco, co bych zvládla i sama?

Andula (Út, 1. 9. 2020 - 22:09)

Taky jsem za keratin , sama tyto spoje mám jsou opravdu miniaturní a hlavně to vlasy nijak neponičí. Jinak rozhodně co se týče odstínu, délky a všeho, co je potřeba, tak si nech poradit na eshopu clip vlasy levně, jak se tu už píše, protože paní majitelka poskytuje neuvěřitelný servis :)

Elen (Čt, 11. 6. 2020 - 11:06)

Na tohle jsou lepší eshopy, mají úplně jiné ceny a vlasy stejěn kvalitní jako v salonech. Měla jsem se možnost o tom přesvědčit, když jsem si objednala vlasy z clip vlasy levně, kde mají opravdu kvalitní vlasy za dostupné ceny.

Gába (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

Holky .. jaký tak počet pramenů je potřeba pro hodně husté prodlužko ?

Evit (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

Zalezi na tom, jak mas sama huste vlasy. Pokud jsou ridci a mela bys 160 pramenu, tak by nebyly kam pripevnit. Taky jaka je gramaz praminku. Ja jsem si od kadernice koupila 140 pramenu ca za 19 000 a musim to nechat predelat, vic jak polovina jsou fakt chcipaci. Kdybys potrebovala jeste nejake informace, dej vedet.

Diana (Po, 6. 4. 2020 - 14:04)

Jestli si s něčím nevíš rady, tak jim napiš na mail, co mají v kontaktech ;) www.clip-vlasy-levne.cz/content/2-kontakt-clip-vlasy-levne-cz. Taky jsem to tak řešila, protože jsem si nebyla jistá výběrem odstínu.

Anička (Pá, 6. 3. 2020 - 09:03)

Dekuji

Anička (Po, 3. 2. 2020 - 18:02)

Jé tak pokud je to možné tak budu ráda, když sem dáš odkaz ať se můžu podívat a popřípadě taky poprosit o radu.

Reklama

Přidat komentář