Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Martina (Ne, 30. 8. 2020 - 10:08)

Zuřivá feministka se projevuje jak? Že je jí blivno, když si představí ženu, co si skladuje použité kalhotky? Že má rozum a ví, že to co se předvádí na módních přehlídkách je fanzazie a z 80% se nenosí? Jsem zuřivá feministka, když zastávám tradiční rodinu? Ráda vařím, uklízím, muž se rád šmrdolí v dílně a na zahradě. Představa, že by nosil punčochy a podvazky je pro mě nepředstavitelná. Chodí sportovně oblečený, nosí boxerky, džíny, kraťasy, trika, mikiny, atd. Až bude mít problémy s křečáky, ok, bude nosit kompresní punčochy. Ale vím, že do punčoch dobrovolně nevleze, protože mu to nic neříká. Také vím, že své krásné, sportem vymakané nohy, si nikdy holit nebude. Nic mu to neříká. Já nejsem zuřivá feministka, jen jsem vyslovila svůj názor na tu odbornou diskusi tady. Kdybych nechodila oblečená tak jak chodím, napsala bych, že jsem konzervativní. Ale to by se moji přátelé uřechtali smíchy. Mně je jedno kdo co nosí, lidi si neprohlížím. Ale diskuse se nějak jmenuje, tak jsem zareagovala. Ne, chlapi, co nosí dobrovolně punčochy kvůli vzrušení neberu.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 12:08)

Vždyť vás nikdo neobviňuje,jak to funguje ve vaší rodině,tak proč se navážíte do rodiny pro vás zcela cizí o které nevíte vůbec nic? Pokud byste si přečetla pozorně moje příspěvky,tak byste zjistila,že si nohy neholím,jsem sportovního zaměření a jaké spodní prádlo si na sebe navléknu
včetně motivace ( erotické vzrušení v mém věku,to snad nemyslíte vážně, zcela jasně jsem uváděl
zejména zdravotní důvody), tak to je snad moje intimní věc včetně mé manželky. A jak už jsem
předešle uvedl - to zvolené téma diskuse je zcela pitomé.

Martina (Ne, 30. 8. 2020 - 17:08)

Neobviňuje? Jste směšný. "Takže mě těší,že jsem se ve svém odhadu o zuřivé feministce nemýlil."

Martina (Ne, 30. 8. 2020 - 09:08)

Pán má velkou fantazii. A v případě, že má manželku, tak pořádnou špindíru. Prý "a mám-li soudit podle vlastní manželky tak i slipy či boxerky,když jim dojdou použité kalhotky". Ta "manželka" si použité prádlo asi skladuje. Fuj tajbl.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Já bych spíše usoudil,že vy máte velmi vyvinutou sexuální fantasii hraničící s fantasmagorií. Než zase něco hloupého plácnete,tak si zjistěte co znamenají termíny cross-dressing a fetišismus. Pokud usuzujete,že použité kalhotky skladuje manželka pro moje sexuální hrátky,jelikož je zrovna v návalu práce nestačila vyprat,tak vás mohu tak jedině politovat,protože fetišista skutečně nejsem.

Martina (Ne, 30. 8. 2020 - 17:08)

Asi jste zapomněl, že použité spoďáry jste tady vybalil vy. Proto jsem na to reagovala. Kupte ženě pračku, ta vypere prádlo za ní i v návalu práce. Aspoň vím, proč staří lidé často zapáchají. Nemají pračku.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 17:08)

tak tohle se ti nepovedlo

Martina (Ne, 30. 8. 2020 - 17:08)

Co se mi nepovedlo?

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 18:08)

Jak už mně taktně naznačili 2 nezávislí účastníci této diskuse, platí to,co už platilo za minulého
režimu. Největší bludy šíří ti,kteří vlastním bludům věří,takže,když dojdou obráncům "tradičních
hodnot" argumenty,sníží se k osobním urážkám. A o takovou diskusi tedy zájem nemám v duchu
hesla " moudřejší ustoupí". To neznamená,že bych měl na svých názorech či hodnotách cokoliv měnit.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 18:08)

Proto si paní nadával, že je zuřivá feministka? Začal sis, tak se netvař, že ne.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 18:08)

Milý pane. Tímto jste pouze potvrdil,že celou "diskusi" jste vyhecoval vy svým poukazem na
"feministky,kterým se nebudou moje názory líbit" včetně vašeho propojení na tyto osoby.
Jinak,jak už jsem dříve uvedl, vaše postřehy typu "všechno je na hovno,jen včely jsou na med,ale
i ten med je na hovno" mě skutečně nenadchly, takže nevím o čem bych s vámi více diskutoval.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 19:08)

Zase blábolíš, úchyle. Nasaď si punčošky, ať ulevíš tlaku.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 20:08)

Jak výmluvná ubohost sama . . . .

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 20:08)

Hysterko, sklapni.

Šuny (Po, 31. 8. 2020 - 06:08)

Inu ba,ba. Přátelé,je to skutečně odhalený Putinův zmetek, řádí jak antikrist před svěcenou křídou . . .

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 13:08)

Ty jsi muž???

karkulka (Po, 31. 8. 2020 - 16:08)

Ne,stará vypelichaná karkulka,která tvé božské aktivity bezvýhradně podporuje.

Šuny (Po, 31. 8. 2020 - 08:08)

A co takhle Serjožo si místo vypouštění klamných cílů v podobě opilých blábolů přiznat ,že na tématu sexuálních úchylů si prostě neuspěl. Což se určitě vaší věrchušce líbit nebude. Tak co kdybychom změnili téma diskuse na nějaké tobě bližší? Co třeba novičoky, jaké typy používáš?

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 13:08)

Nebylo by lepší, abys odešel na diskusi o podvazcích? Tady jsi poněkud mimo.

Šuny (Po, 31. 8. 2020 - 14:08)

Máš pravdu Vovko. Moje přítomnost zde již není třeba, BISka si takového pitomce jako si ty již dohledá sama. Tak pápá.

Reklama

Přidat komentář