Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 10:08)

Místo opisovaných přísloví bych uvítal kdyste alespoň občas vytlačil nějakou vlastní originální myšlenku. Zatím to byla jen samá bída a hecování vašich příznivkyň.

niki (Pá, 28. 8. 2020 - 18:08)

jsem muž a nosím silonky - nejraději klasické 40 den, které působí esteticky i na nedokonalé pokožce. Na spaní, na milování, na sport, v zimě pod kalhoty. Poslední dobou i tělové silonky pod kraťasy, to má taky svoje kouzlo. Oceňuji pohodlnost punčochových kalhot, praktičnost, úsporu místa při cestování, punčocháče by se měly stát (opět) běžnou součástí pánského šatníku. Kupuji dámské pochopitelně, protože pánské běžně v obchodě nejsou v dostatečném výběru. Ale je to ten stejný materiál, proto silonky by měly být nabízeny jako unisexové zboží.

diskuze (Pá, 28. 8. 2020 - 11:08)

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Šuny (Pá, 28. 8. 2020 - 14:08)

Správně,to je téma diskuse. Já jsem pouze Axelovi odpovídal na jeho dotazy a zkušenosti s nošením
podvazkových pásů. Takže nevím,proč se do toho míchají dvě netolerantní dominy tak urážlivým
způsobem. Já je také nenapadám za to,že nosí minimálně občas kalhoty,které byly ještě donedávna
typicky mužským oblečením.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 19:08)

Já to pochopil, že to právě nejsou žádné dominy nebo feministky ale naopak ženy, které by chtěly, aby muži byli muži a ne kňourali kolem podvazků.

Šuny (So, 29. 8. 2020 - 02:08)

Tak tedy pak nevím proč je nejdříve hecujete a pak odpovídáte za ně. Diskuse je obecně o věcném vyjádření svého názoru podpořeném věcnými argumenty. A nikoliv o pouhé jedné větě a to ještě urážlivého charakteru. Když už tedy "kňourám kolem podvazků" máte dojem v 21.století,že pouze ženy mají jakési zvykové právo je nosit a jak k takovému právu vlastně historicky přišly ?

Šuny (So, 29. 8. 2020 - 02:08)

A ještě bych k tomu doplnil. Mojí vlastní manželce jako ženě nikterak moje záliba v nošení "dámského" spodního prádla nevadí a vůbec to nesnižuje u ní mou mužskou
roli v našem vztahu. Takže podle mého názoru to je o toleranci a nikoliv o nějakém
zvykovém právu. Kdybych se měl držet vaší teze,že muži se mají oblékat jako muži
pak byste ovšem měl doplnit,že ženy by se měly také oblékat jako ženy a ne jako mužatky. Já to u žen toleruji a tudíž očekávám stejnou toleranci od nich. Nehledě na to,že já nosím "ženské" prádlo jako spodní a nikoho tím na veřejnosti nepohoršuji, zatímco ženy nosí " mužské" oblečení jako vrchní. Takže závěrem,nejste v těch svých
soudech o mužích nějaký pomýlený?

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 11:08)

I to, že diskutující, které s podivem a nijak zle komentují tvé komenty, nazveš kravky, o tobě cosi vypovídá.

Šuny (Pá, 28. 8. 2020 - 14:08)

Zato tvé komenty typu "vše se v prdel obrací" apod. svědčí o tom,že podle sebe soudím tebe.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 19:08)

další kdo si myslí, že návštěvník je nick :))

haha (Čt, 27. 8. 2020 - 17:08)

úzká pruženka je fakt top:))))

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2020 - 17:08)

Tak tahle diskuze se feministkám líbí. Chlapi přestali být chlapi už dávno .

Martina (Čt, 27. 8. 2020 - 17:08)

Ta diskuse je děsivá. To se ženám nemůže líbit.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 07:08)

Ano,máte pravdu, tato diskuse nutně musí být pro feministky děsivá,neboť v plné nahotě ukazuje skutečnou tvář tohoto hnutí. Jeho netolerantnost,pokrytectví a mnohdy i agresivitu,která nemá vůbec nic společného s propagovanou rovností obou pohlaví. Na vině je zcela nevhodně formulované a zavádějící téma této diskuse "co si myslí ženy o mužích v punčochách",které se tak nutně dotýká osobnostních práv mužů a faktu,že feministky se nikdy ve svých oblékacích manýrech na názor mužů neptaly. Zároveň se tak ukazuje,že vzrůstající netolerantnost v naší
společnosti se tak netýká jenom politických názorů či vztahů k menšinám, ale už i intimních stránek našeho oblékání. Putin a jeho trollové se tak mohou jenom radovat a mně nezbývá nic jiného než doufat,že ho nenapadne na mě poslat za mé názory nějakého toho svého blbečka s novičokem.
Jinak jsem se chtěl ještě zmínit o tématu podvazky. Abych na toto téma příliš dlouho "nekňoural", jak se vtipně vyjádřil řídící cenzor této diskuse "Návštěvník", přečtěte si názory
samotných žen nosících podvazkové punčochy v denním užívání v diskusním fóru Doktorky.cz
"Podvazky a punčochy" ve kterých uvádí,jak se stydí před svými kolegyněmi za to,že nosí podvazky,ačkoliv je to bezpochyby v souladu se současnými moderními trendy zdravého životního stylu ( viz kvasinkové infekce u punčocháčů). Také pomluvy o podvazcích jako o "opovrženíhodném erotickém symbolu", ačkoliv historicky vždy patřily k běžně nošenému spodnímu prádlu, rozhodně nespadají na vrub nás mužů. Takže závěrem. Zameťte si feministky
nejdříve přes svým prahem než začnete někoho jiného kritizovat. Ostatně v diskusních příspěvcích na dané téma jsem u vás žádné plodné a smysluplné myšlenky nezaznamenal,jen samé odsudky.

Lara (Čt, 27. 8. 2020 - 17:08)

No, doufejme, že to píše jen jeden nešťastný člověk.

Martina (Ne, 30. 8. 2020 - 09:08)

Také si to myslím. Není možné, aby se sešli tři lidi (s penisem) se stejnou typografií a takovými znalostmi o podvazkových pásech a punčochách. Ten nešťastník je nemocný. A že do toho tahá módu je směšné.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 12:08)

Vaše "konzervativní" názory na diskutovanou záležitost mi silně připomněl nedávno v televizi uveřejněný příběh postarší vesnické dámy,která se nakvartovala do bytu své snachy v Praze,
provedla důkladnou revizi jejího šatníku při které zjistila,že její spodní prádlo,je podle jejího názoru"poněkud frivolní". A tak nelenila a když byli oba manželé v práci,tak její spodní prádlo spálila v koupelně. Skončilo to požárem při kterém museli být přivoláni hasiči, u soudu pak
pak vyfasovala podmínku za trestný čin obecného ohrožení a povinnost zaplatit celkovou vzniklou škodu ve výši čtvrt milionu Kč.
Proč to uvádím? Říká vám něco termín tolerance? Ta zmíněná dáma si také myslela,že "brání
konzervativní hodnoty rodiny".

L. (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Šuny, věřte, že světu je úplně jedno co nosíte za prádlo. Nikdo nechce urážet vaši rodinu. Jenže vy ta přeháníte a jakoby se bráníte proti sám sobě. Jako byste věděl, že tak to hloubky řešit typy punčoch, podvazkových pásů a souvisejících detailů není úplně košer a jste naštvaný sám na sebe. A ano ty modní styly, to už je stírání rozdílů mezi pohlavími, vy tomu fandíte, jen si neuvědomujete, že je to právě důsledek feministického uvažování. Ještě před pár lety se dalo říci, pánové noste sukně a podvazky, třeba se vyskytne nějaká vaše Gabriele Coco Chanel a vytvoří z toho trend....no dnes už to třeba není, postaralo se o to vše kolem politické korektnosti, která nám vlezla nejen do mody.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Tak tomu říkám názor,kterého si mohu i vážit.

Šuny (Ne, 30. 8. 2020 - 10:08)

Takže mě těší,že jsem se ve svém odhadu o zuřivé feministce nemýlil.

Reklama

Přidat komentář