Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jirka (So, 29. 8. 2020 - 07:08)

Věř mi, že by chtěl sex stebou, mám to úplně to samé, přítelkyni mám 3 roky a po sexu s maminkou toužím víc jak 20 let, zdají se mi pořád sny jak to s ní dělám, jen není ta odvaha ji říci že ji chci, mohla by si myslet, že jsem úchyl, možná že i jo, protože se to nedělá

To (Pá, 28. 8. 2020 - 13:08)

Některé maminy bývají nadržené na sex více než se zdá, pak se není čemu divit že třeba v opilosti svedou i vlastního syna, zvláště když jim je ješte jasné že synek po sexu s maminkou touží také.

Snaha (So, 29. 8. 2020 - 11:08)

Už mě párkrát odmítla... nějaký typ na úspěšný zážitek? Má 48 let.

Steve (Čt, 27. 8. 2020 - 18:08)

Je to nějaký pičus když se tím musí ukájet.

Milada (Čt, 27. 8. 2020 - 17:08)

Já se ráda podívám na mladé kluky +18 a několik takových jsem i v sexu zaučovala a pořád občas když se naskytne příležitost a padneme si do oka zaučuji a nemohu si stěžovat. Je to úplně jiný sex než se čtyřicetiletým chlapem. Hodně mě na to rajcuje i vědomí toho že bych mohla být vlastně i jeho matkou a nic špatného na tom nevidím.

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 07:12)

tak to je škoda že už jsem taky čtyřicátník jinak bych se taky nechal zaučit

Poradna Bala (St, 26. 8. 2020 - 16:08)

Dejte si pozor, tento muž schválně píše s chybami, jinak to je úchyl a využívá všeho. Několikrát psal i do naší poradny pod různými mailovými adresami.

Anonim (St, 26. 8. 2020 - 12:08)

Je tu nějaká máma co poradi

Milada. (St, 23. 3. 2022 - 07:03)

Já se ráda podívám na mladé kluky +18 a několik takových jsem i v sexu zaučovala a pořád občas když se naskytne příležitost a padneme si do oka zaučuji a nemohu si stěžovat. Je to úplně jiný sex než se čtyřicetiletým chlapem. Hodně mě na to rajcuje i vědomí toho že bych mohla být vlastně i jeho matkou a nic špatného na tom nevidím.

Milada. (So, 11. 12. 2021 - 05:12)

Já se ráda podívám na mladé kluky +18 a několik takových jsem i v sexu zaučovala a pořád občas když se naskytne příležitost a padneme si do oka zaučuji a nemohu si stěžovat. Je to úplně jiný sex než se čtyřicetiletým chlapem. Hodně mě na to rajcuje i vědomí toho že bych mohla být vlastně i jeho matkou a nic špatného na tom nevidím.

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 11:12)

Vzpomínám si, když jsem byl jako kluk s dospělou ženou poprvé, vyhnala ze mě první semeno, abych déle vydržel a pak jsem chtěl stejně pořád, bez hledu na to,kolik jsem měl výronů během soulože. Trvalo to několik hodin a ona byla velice spokojená jak jsem učenlivý.

Anka (St, 26. 8. 2020 - 13:08)

V čem, jakou radu

Anonim (St, 26. 8. 2020 - 13:08)

Si máma? Máš syna?

Ondra (St, 26. 8. 2020 - 12:08)

Hele nahota s mámou je naprosto normální. I to že se klukům před ní postaví a máj chutě zasunout. Jako já už v 16 toužil po sexu s mámou. Mohl za ní do koupelny, nejlepší bylo když se holila a měla roztahli nohy. Poprvé sem se ji zeptal jestli mi ukáže prsa a nechá me je masirovat. Ona souhlasila. Mě hned stál tak sem ho vyndal. Máma je silnější a mám macatou kundicku....A sice už nic moc prsa ale ty růžový dvorce sou moc. Děláme to spolu tak že si sedne na bok křesla a roztahne nohy a já si sednu naproti a jen tam zapichnu zalud nic víc a ona si tam jezdí mezi pysky. než se udělám zasunul ho trochu víc ať to teče do ní. Je to super cítit to spojení

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2020 - 19:08)

Ty do ní pouštíš semeno ?

Wtf (Út, 25. 8. 2020 - 15:08)

Ty vole, tolik úchylů pohromadě se jen tak nevidí.. doktorka.cz
Kde je nějaký psycholog? tady by se pěkně vyřádil.

Věra (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Mě je 38 před par měsíci jsem se rozvedla s manželem se kterým sem byla od ale dítě nemám takže mě vzrušuje muj synovec kterému je 14 a všimla jsem si že když u mě spí tak zaprve mě šmíruje v koupelně ale to mi vůbec nevadí alespoň vím ze má zájem za druhé mi pořad kouká do výstřihu a mezi nohy často nosím sukně a když jsem doma jen sním tak si neberu spodní prádlo a schválně nosím hodně volné trička takže když se predkloním jdou mi vidět a krátké sukně

Z (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Z

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

A podržela bys kdyby po tobě vyjel ?

Věra (Pá, 21. 8. 2020 - 18:08)

Nedávno si kluci hráli na zahradě na idiány. Náš Pepča byl přivázanej ke stromu. A že ho budou mučit. Docela mě samotnou zajímalo co budou dělat. Stáhli mu trenky a začali mu kroutit bradavkama. Myslela jsem že bude prosit aby ho pustili ale statečně držel. Najednou se začali smát . Podívala jsem se co se děje . Pepík měl erekci jako hrom. Přiznám se že mě to vzrušilo. Kluci utekli a nechali ho tam. Došla jsem ke stromu a zeptala se indiána jestli chce odvázat nebo mučit. Řekl že mučit. Trochu mě to překvapilo ale podle té erekce mi bylo jasné že se mu to líbí a je vzrušený a nadržený. Vzala jsem jeho bradavky a zakroutila. Zavřel oči a z hluboka se nadechl . "Prosím víc." Zakroutila jsem tedy pořádně. Zachvěl se v pindouru mu zacukalo a na žaludu se mu objevila kapička. Cítila jsem že jsem úplně mokrá. Kroutila jsem mu bradavkama a tekli jsme oba.

Reklama

Přidat komentář