Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 07:12)

tak to je škoda že už jsem taky čtyřicátník jinak bych se taky nechal zaučit

Poradna Bala (St, 26. 8. 2020 - 16:08)

Dejte si pozor, tento muž schválně píše s chybami, jinak to je úchyl a využívá všeho. Několikrát psal i do naší poradny pod různými mailovými adresami.

Anonim (St, 26. 8. 2020 - 12:08)

Je tu nějaká máma co poradi

Milada. (St, 23. 3. 2022 - 07:03)

Já se ráda podívám na mladé kluky +18 a několik takových jsem i v sexu zaučovala a pořád občas když se naskytne příležitost a padneme si do oka zaučuji a nemohu si stěžovat. Je to úplně jiný sex než se čtyřicetiletým chlapem. Hodně mě na to rajcuje i vědomí toho že bych mohla být vlastně i jeho matkou a nic špatného na tom nevidím.

Milada. (So, 11. 12. 2021 - 05:12)

Já se ráda podívám na mladé kluky +18 a několik takových jsem i v sexu zaučovala a pořád občas když se naskytne příležitost a padneme si do oka zaučuji a nemohu si stěžovat. Je to úplně jiný sex než se čtyřicetiletým chlapem. Hodně mě na to rajcuje i vědomí toho že bych mohla být vlastně i jeho matkou a nic špatného na tom nevidím.

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 11:12)

Vzpomínám si, když jsem byl jako kluk s dospělou ženou poprvé, vyhnala ze mě první semeno, abych déle vydržel a pak jsem chtěl stejně pořád, bez hledu na to,kolik jsem měl výronů během soulože. Trvalo to několik hodin a ona byla velice spokojená jak jsem učenlivý.

Anka (St, 26. 8. 2020 - 13:08)

V čem, jakou radu

Anonim (St, 26. 8. 2020 - 13:08)

Si máma? Máš syna?

Ondra (St, 26. 8. 2020 - 12:08)

Hele nahota s mámou je naprosto normální. I to že se klukům před ní postaví a máj chutě zasunout. Jako já už v 16 toužil po sexu s mámou. Mohl za ní do koupelny, nejlepší bylo když se holila a měla roztahli nohy. Poprvé sem se ji zeptal jestli mi ukáže prsa a nechá me je masirovat. Ona souhlasila. Mě hned stál tak sem ho vyndal. Máma je silnější a mám macatou kundicku....A sice už nic moc prsa ale ty růžový dvorce sou moc. Děláme to spolu tak že si sedne na bok křesla a roztahne nohy a já si sednu naproti a jen tam zapichnu zalud nic víc a ona si tam jezdí mezi pysky. než se udělám zasunul ho trochu víc ať to teče do ní. Je to super cítit to spojení

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2020 - 19:08)

Ty do ní pouštíš semeno ?

Wtf (Út, 25. 8. 2020 - 15:08)

Ty vole, tolik úchylů pohromadě se jen tak nevidí.. doktorka.cz
Kde je nějaký psycholog? tady by se pěkně vyřádil.

Věra (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Mě je 38 před par měsíci jsem se rozvedla s manželem se kterým sem byla od ale dítě nemám takže mě vzrušuje muj synovec kterému je 14 a všimla jsem si že když u mě spí tak zaprve mě šmíruje v koupelně ale to mi vůbec nevadí alespoň vím ze má zájem za druhé mi pořad kouká do výstřihu a mezi nohy často nosím sukně a když jsem doma jen sním tak si neberu spodní prádlo a schválně nosím hodně volné trička takže když se predkloním jdou mi vidět a krátké sukně

Z (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Z

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

A podržela bys kdyby po tobě vyjel ?

Věra (Pá, 21. 8. 2020 - 18:08)

Nedávno si kluci hráli na zahradě na idiány. Náš Pepča byl přivázanej ke stromu. A že ho budou mučit. Docela mě samotnou zajímalo co budou dělat. Stáhli mu trenky a začali mu kroutit bradavkama. Myslela jsem že bude prosit aby ho pustili ale statečně držel. Najednou se začali smát . Podívala jsem se co se děje . Pepík měl erekci jako hrom. Přiznám se že mě to vzrušilo. Kluci utekli a nechali ho tam. Došla jsem ke stromu a zeptala se indiána jestli chce odvázat nebo mučit. Řekl že mučit. Trochu mě to překvapilo ale podle té erekce mi bylo jasné že se mu to líbí a je vzrušený a nadržený. Vzala jsem jeho bradavky a zakroutila. Zavřel oči a z hluboka se nadechl . "Prosím víc." Zakroutila jsem tedy pořádně. Zachvěl se v pindouru mu zacukalo a na žaludu se mu objevila kapička. Cítila jsem že jsem úplně mokrá. Kroutila jsem mu bradavkama a tekli jsme oba.

TK (So, 22. 8. 2020 - 14:08)

Měla jsi mu mučit i penis!

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 16:08)

Z znamená závadné!!! Takto označené příspěvky budou prošetřovány orgány státní správy zda se nejedná o trestné činy nebo přestupky proti trestnímu řádu ČR.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 11:08)

Závadný může být tak akorát ten Zetkař. Nebo jeho mozek, jestli nějaký má. Co by měl kdo vyšetřovat. Ty incestní představy, co tady většinou probíhají. A jak by kdo zjistil, jestli má někdo jen představu, nebo je to skutečnost. Ke není žalobce, není soudce. Jestli má takovou přestavu, že musí někoho ochránit, měl by se vzpamatovat, že tudy cesta nevede.

Monika (Pá, 21. 8. 2020 - 15:08)

Plně s vámi souhladím

To (Čt, 20. 8. 2020 - 18:08)

si nemyslím.Dement který zde zetkuje,tak to dělá ve všech možných i nemožných diskuzích.I v těch,kde se lidé normálně baví.Navíc když má někdo problém se zde psaným,tak to ale určitě nevyřeší nějaké debilní tapetování pořád dokola.Navíc bych řekl,že asi máte závadu někde spíše u sebe,když nepoznáte,že se v drtivé většině případů jedná o masturbační fantazie a příspěvky úchylů a honičů.

Reklama

Přidat komentář