Reklama

Orální sex

Petra (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Jistě to má asi každý úplně jinak, rouška na orální sex je prosím pěkně co přesně? Není to potom stejné jako prezervativ?

Ingrid (St, 7. 4. 2021 - 10:04)

Je mi 39 let. Myslím si, že vše tak nějak záleží na tom, jakou měl kdo pubertální vývojovou fáz. Já měla sexuální první zkušenost ve 23 letech a to té doby, jsem svůj svět sexuálních představ tak nějak propojila s tím, že tak jak jsem se já ochutnávala sebe samotnou při masturbaci, tak tak nějak bych, až se to stane s mužem měla chtít poznávat jeho chutě a vůně stejně tak jako i on ty moje. Proto mi nikdy nepřišlo nijak divné , že bych měla orální sex vynechávat nebo ho podmiňovat. Fakt je, že nemám hromadu zkušeností a tak jsem se nikdy nepotkala při felaci s ničím co se různě možně píše, jako hnusná chuť averze vůči spermatu a tak podobně, takže každý z mých dosavadních partnerů v počtu sedm byl v tomto v pohodě a vstřícný stejně jako i já a bez negativních zkušeností.

Markéta (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Jestli vám to přijde nechutné, tak můžete použít kondom. Pokud by on nechtěl kondom, tak si můžete vy vzít roušku pro orální sex. Možnosti se najdou vždy, ale musíte chtít oba, určitě nemá smysl do toho druhého nutit.

Z (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Z

Katka (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Tak to u nás frčí orálek denně.Moc se nám to líbí oběma.

Petra (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Nedivím se manželce, že se jí do toho nechce. Já s tím mám osobně také hodně velký problém. Několikrát jsem do toho už chtěla jít, ale nakonec mi to vždy přišlo prostě nechutné. Chtěla bych to pro přítele udělat, vím že by mu to udělalo radost, ale nejde mi to se k tomu přemluvit...

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Ale jdi ty chudinko, nechutná jsi ty.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Promiň, snad se tolik nestalo. Ročník 34.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 01:01)

Dobrý de. Dal by mi někdo radu, jak manželku dostat k tomu, aby si oblíbyla orální sex? Díky moc.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Začni s Češtinou

Michal (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Jsem stále nadržený a moc rád orál! Najde se také,někdo takový ? [email protected]

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 02:01)

Chci poradit všm. Odmitejtw te zásady kuřáky a alkoholily. Jsou to lidi, u kterých se vždy zklamete.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 23:01)

Hledám partnerku na orál. Je mi 85. [email protected]

Zuzka (Pá, 27. 11. 2020 - 08:11)

Od patnácti když jsem se seznámila s mým přítelem tak mu ho kouřím.Po zhlédnutí několika videii s touto tématikou jsem se zdokonalila tak že přítel už to upřednostňuje před klasikou. Když ho mám v puse tak při každém stažení předkožky rukou cítím jak mi ty střiky bičují podnebí a mandle a hned to polykám protože je toho někdy tolik že bych se v tom utopila. Přítel mi pak zase vylíže pičku do sucha a jak se mu postaví tak si ještě dáme klasiku. A to se ještě udělám znovu jako u orálku

abc (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Já to mám rád taky ale je mi 80 let, ale jsem ochoten s Tebou jít. Napiš nějaký záchytný bod.

Darina (St, 2. 9. 2020 - 07:09)

Mám ráda orální sex a ješrě k tomu mi dělá nesmírně dobře když mi muž špičkou jazyka líže močící dírku to se můžu doslova udělat i několik krát za sebou a někdy i vypustím gejzírek moči. Když to spojí s lízáním a sáním poštěváčku tak to nemá chybu.

A (Út, 27. 10. 2020 - 18:10)

Stává se mi to samé, hrozně jsem se za to učůrnutí styděla. Současnému příteli se to ale moc líbí a tak čůrám už normálně bez zábran, když mě dobře udělá a já se uvolním a plně se mu oddám, prostě to pustím. Fakt to nemá chybu.

Tomáš (Pá, 2. 10. 2020 - 11:10)

To ti věřím. Není to tak neobvyklé jak by se mohlo zdát, že se žena slastí počůrá. Sex a močení k sobě mají blízko nejenom anatomicky.

Ivana (Út, 25. 8. 2020 - 06:08)

Mám ráda 69 ale akční jsem já. Nemusím ani souložit a u lízání pičky se i několik krát udělám manžela vykouřím až do výstřiku pak chvilku spočneme a rozdáme si to klasickou souloží. Zavedla jsem řeč na toto téma s naší dcerou a byla jsem mile překvapena že to taky tak praktikuje s přítelem. Je asi po mě.

Milan (Út, 25. 8. 2020 - 07:08)

Máme to podobně. 69, poté zásun a nakonec opět 69.

Reklama

Přidat komentář