Reklama

Cuckold

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 19:09)

U cuckold to tak bývá , někdy mu milenec manželky i pustí semeno do úst a on polyká .

Honimir Mrdan (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

Já manželovi své milenky dam i po kouřit ocas.

Jana (Po, 24. 8. 2020 - 12:08)

Můj syn kouří milence své přítelkyně běžně.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 00:09)

Ona to vyžaduje , nebo to on dělá z vlastní iniciativy ?

Jana (Ne, 6. 9. 2020 - 09:09)

Ona to vyžaduje.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 18:09)

Jde jí o to aby ho ponížila , pěkná potvora .

Jana (Po, 7. 9. 2020 - 02:09)

Ano. Potvora to je , ale jemu to vyhovuje. Čím víc ho ponižuje tím víc je vzrušený. Ponižuje ho i přede mnou. Občas je mi ho líto , ale když pak vidím tu erekci a uslintanej žalud tak vím ze je spokojenej.

Michal (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

Kráávo.

Petra (Po, 7. 9. 2020 - 10:09)

Moje kamarádka také ponižuje svého manžela. Akorát že ne před matkou ale přede mnou . Je pořád nadržený a vzrušený protože mu nedovolí po dlouhou dobu se udělat. Říká ze je tak mnohem poslusnejsi.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 16:09)

Ona ho zamyká , nebo jak mu nedovolí aby si vyhonil ?

Michal (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

Kráávo.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

A jenom do navození erekce , nebo mu i pustíš sperma do úst .

luci (Ne, 24. 5. 2020 - 23:05)

Jsi vědomý paroháč , ale všichni to vědět nemusí .

Michal (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Submisivní jsem byl vždycky. Už jako malý kluk jsem rád přijímal hrát bělocha kterého indiáni privazou ke stromu a stáhnou mu trenky. Nebo zloděje který je chycen a potrestán výpraskem. Nejraději jsem ale dělal pejska .

Michal (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Dnes mám pritelkyni (PANÍ) která si mou submisivitu doslova užívá. Milenců si domu moc nevidí ale když tak to stojí za to. Dokud si vodila jen cizí chlapy tak to bylo dobré ale teď mě začala ponižovat před lidmi které známe. A dokonce před rodinnými příslušníky.

Karel (So, 23. 5. 2020 - 17:05)

Velmi rád bych manželku k tomuto přesvědčil. Už jsem se přiznal že bych jí rád viděl s někým jiným...
Celkem to zavrhla. Nevím jak na ní. Jsme spolu 20let. Za tu dobu jsem jí přišel na 2 milence a vše odpustil. Možná má zase někoho, ale jak ji přesvědčit ať mě nechá dívat nebo mi alespoň o tom vyprávět??

luci (So, 23. 5. 2020 - 23:05)

Jiné je tajně si nechat vymastit jiným chlapem a jiné nechat se při tom sledovat manželem . Je to hlavně o psychice , není to pro každého .

Alena (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Z manželem jsme oba dost náruživí a v sexu si rozumíme už od seznámení asi v našich 22 letech. Užívali jsme si už před svatbou skupinového sexu a manžel se přiznal, že ho velmi vzrušuje když se před ním miluji třeba s několika muži najednou a nebo s nějakou dívkou máme lesbický sex. Já jsem také ráda, že ho to vzrušuje a pokaždé když jsme potom sami, tak nám to spolu ještě dlouho chutná. Mám také zkušenost že sexem v těhotenství s více muži najednou. Bylo to na dovolené v Chorvatsku a já byla v 5 měsíci. Seznámili jsme se na nuda pláži s dvěma mladíky a potom v penzionu jsme si to užívali ve čtyřech. Já, manžel a ty dva mladíci. Byl to nádherný zážitek na který oba rádi vzpomínáme. To už je ale deset let zpátky.

Alena (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Z manželem jsme oba dost náruživí a v sexu si rozumíme už od seznámení asi v našich 22 letech. Užívali jsme si už před svatbou skupinového sexu a manžel se přiznal, že ho velmi vzrušuje když se před ním miluji třeba s několika muži najednou a nebo s nějakou dívkou máme lesbický sex. Já jsem také ráda, že ho to vzrušuje a pokaždé když jsme potom sami, tak nám to spolu ještě dlouho chutná. Mám také zkušenost že sexem v těhotenství s více muži najednou. Bylo to na dovolené v Chorvatsku a já byla v 5 měsíci. Seznámili jsme se na nuda pláži s dvěma mladíky a potom v penzionu jsme si to užívali ve čtyřech. Já, manžel a ty dva mladíci. Byl to nádherný zážitek na který oba rádi vzpomínáme. To už je ale deset let zpátky.

Abe (So, 28. 3. 2020 - 00:03)

Jsem v podstatě normální chlap, ale vzrušovalo mne, když se matka pářila s jinými, když se manželka milovala s kamarádkou a honím se při představách, že mrdá s jiným mužem. Otrokem ale nikdy nebudu.

Reklama

Přidat komentář