Reklama

mám velký penis

Teď (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

jsem si ho změřil a 84, 5cm.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Asi neumíš měřit , nebo jak už bylo zmiňováno pleteš si centimetry s milimetry .

Břetík (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Mám penis v erekci 22,5cm ale nikdy jsem ho neměl tvrdý jako kámen a stál by mi nahoru.Díky té délce si ho chytím a nasměruji do pochvičky ,Žalud dám k dírce a zatlačím a pak už ty kopulační pohyby zvládnu až do výstřiku a když se udělám tak mám hned půl šesté. Tak že kluci velký penis není výhoda když pořádně nestojí.

Olina (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Pro Ondru.Ondřeji dělám v lázních už dvacet let viděla jsem už moooc penisů ale co tady uvádíš je úplná blbost to má snad slon tak se vzpamatuj. V lázních jsem viděla nejvíce penis 25 cm. a to byl macek v erekci v klidu 22cm.

ondra (Po, 28. 9. 2020 - 23:09)

olino tak never muj penis vazne meri kolik jsem psal

gabina (St, 16. 9. 2020 - 23:09)

ja delam take v laznich ,a uz jsem videla penisy o hodne vetsi nez tu pises , osetrovala jsem i chlapa co ho mel az pod kolena , i mlady kluky co jim neni ani 15 a maj o hodne vetsi nez 25 cm , osobne nejvetsi co jsem merila byl 74cm ,ale to je uz macek ,kdybych mela merit nekomu v laznich urcite bych namerila vic

Jakub (Po, 14. 9. 2020 - 14:09)

To by mě zajímalo, jestli je všem na procedurách měříte?

ondra (Ne, 13. 9. 2020 - 16:09)

cau ,uz od detstvi mam pry moc velky penis , nikdy jsem to jako dite nevedel ,ani jsem o tom nepremyslel az kdyz jsem videl kluky ve skole po plavani , mamka mi vezla i k doktoru s pindourem a tam mi ho merili ja nevedel proc , bylo mi 8 let a potom kazdy pul rok az do 12 roku to uz jsem ho mel 28cm v klidu v 8 letech mi namerili 17 cm ,na prohlidce v 15 letech jsem mel 41cm ,pani doktorka rikala ze uz mi nevyroste ,tet je mi 23 let mam ho 53 cm v klidu je to stesti i nestesti kdyz se mi postavi meri 69 cm ,chtel bych taky pres 80 cm jako maji ty kluci co tu pisou , miluju kdyz jsem nahaty a vsichni na me koukaj

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 14:09)

:))))))))))))))))) , dělá si z vás prdel

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 22:09)

Možná si pleteš milimetry s centimetry .

Adéla (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Mám hodně ráda sex a taky i můj přítel je tak založený. Jednou jsem mu říkala jestli by se do mě vešel tak penis 26x6cmže bych to jednou chtěla zkusit. Né že bych si stěžovala on ho má 22x5cm a je mi to akurát. Včera večer mi přítel říká miláčku zitra máš svátek tak tady náš dárek ,otevřu krabici a tam černý vibrátor krásně vypracovaný obří žalud a po obvvodu žilnatý s volbou vibrací. Po prohlídce jsem ho šla do umyvadla vydrhnout a už jsem cítila že to moje se na něj těší. Ijá jsem se osprchovala přítel taky a hajdy do postele.Tam jsme to rozjeli klasicky 69kou a pak už začala hra s mým dárkem přítel si sednul naproti mě a pomaličku mi ho zasouval do moji už mokré pipiny. Cítila jsem trošku tlak okolo poševníko vchodu ale pořád to bylo příjemné až najednou ho cítím jak mi jezdí tam izpět sáhla jsem si tam a už byl tam tak třičtvrtě daleko,to jsem už byla hodně v transu chytla jsem i jeho tvrdý penis a honila ho jak divá i on mi přidal na pohybech v pipině až jsem kríčela blahem .Najednou mě polilo horko a orgasmus jaký jsem ještě nezařila skoro jsem mu utrhla ptáka jak jsem byla v tom transu ani jsem nevnímala že se taky vystříkal mi na ruku .Dost dlouho jsem pak ležela a oddychovala byla to paráda. Když jsme šli do sprchy tak přítel mi říkal,né že mě teď odmítneš jinako ho jdu vrátit, Po koupeli a umytí kamáráda jsme ho ši změřit kolik do mě vešel .Tak průměr 6cm. a byl ve mě 22cm. Ale děkuji bylo to OK. Zitra si to ale dáme s tím přítelovým. Jsem ráda že jsem si dokázala to co jsem si myslela.

Radka (Út, 1. 9. 2020 - 08:09)

Mám už 44 let ale ráda si zasexuji sex mě prostě baví .Můj přítel jsem s nim již dvanáct let má penis 18 x 5 a to je mi akurát ale viděla jsem už i snad nejvíce penis ve stopořeném stavu 24.5 x 6 to kdysi na jedné party holky vyprovokovaly toho kluka že prý má obří penis ať jim ho ukáže ,on ho vytáhl s kalhot a stál mu tak ma půl kamarádka nelenila a pohonila mu ho. Pak jsme vzaly pravitko a po vrchni straně mu na měřily těch 24,5x 6cm. a když mu už stál tak mu ho holky vyhonily výstřik žádná sláva jen tak se vyslimpal. Ještě když stál před výstřikem jsme si každá holka sáhly ne něj, byl to fakt macek . Ale ty fantasmagoriě co píšete výše to s tím přestaňte jsou to kraviny.

Jája (So, 29. 8. 2020 - 16:08)

Stranka A4 je siroka 20cm, ne dlouha, ale to je vcelku jedno. Je to hodne, to je bez debat. Ja s tim zkusenosti nemam. Muj pritel ma z jeho pohledu prave toho kasparka (15;3,5), ale ja jsem maximalne spokojena. Ale mozna je to i tim, ze jsem s vetsim jeste nebyla (a jestli tak ne o moc vetsim). Vibrator ale mam vetsi (18;4,5) a problemy mi nedela. Ale dalsich sedm cisel k tomu? To si nedovedu predstavit. Nicmene zastavam nazor, ze to prece nemuze byt duvod k neklapani vztahu, ze to nejak jit proste musi. A casem k oboustranne spokojenosti. Ale mozna je to jenom naivni nazor.....

karolina (Po, 24. 8. 2020 - 15:08)

ahoj delam uz 20 let v laznich a videla jsem pindiky od 10 cm az snad po 60 cm v klidovem stavu ,takze verim vsemu co tu pisete jinak ja mam manzela co ho ma 57cm v klidu a 81cm kdyz mu stoji ,ja opravdu radsi obry odpanil mi kluk co mel okolo 45cm takze bych asi nechtela treba 30cm i to je malo

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 09:08)

Zřejmě děláš v lázních pro zoo .

Eva (Pá, 28. 8. 2020 - 08:08)

Děkám už dvacetpět let na rehabilitaci a už jsem viděla hodně penisů ale ty míry ale ty míry co tady Karolíno uvádíš jsou asi z lázní pro exotická zvířate.Největší penis jsem viděla tak 24 x 6cm byl to krasavec ale to jsou hotové kraviny co tady píšeš vzpamatuj se. Eva

Vendula (So, 22. 8. 2020 - 08:08)

Je to dobré při poloze když on je na zádech a já na něm taky na zádech tak tam je penis v pipině tak na třičtvrtě to ta délka vyhovuje tšch 24cm.

Nechápu (Čt, 20. 8. 2020 - 18:08)

ty pohádkáře a fantasty,kteří si zde vymýšlejí takové nesmysly o mírách penisů svých a nebo nějakých známých.To vás opravdu jako baví?Je to bohužel hloupé,i kdyby jste to mysleli jako vtip.To vám nebude věřit nikdo nad IQ 70.

Vendula (St, 19. 8. 2020 - 12:08)

Mám přítele a myslím že má dost velký penis v erekci 24x5.5cm. krásně rovný s fialovým žaludem a dočista oholeným což opticky ho zvětšuje. I z výstřikem je to v pohodě.Trvalo mi dost dlouho než jsem si na tu délku zvykla ale časem jsme to společně dokázali zasouvá ho do mé pipky tak na třičtvrtě pak už je poševní dno což úplně stačí k sexuální radosti jemu i mi.

Jakub (Pá, 21. 8. 2020 - 15:08)

Zde je vidět, že zbylých cca 6cm je k ničemu, protože se do tebe nevejdou.

Reklama

Přidat komentář