Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Věrča (Po, 7. 9. 2020 - 05:09)

Úplně zblízka jsem brášku neviděla, ale i na ten metr co jsem od něj, bylo znát, že má jenom takové jemňoučké chloupky jen tak na vršku. Je blond, takže moc jich mít nebude, stejně jako já.

Toník (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Dělá si bráška dobře aj před tebou nebo i ty před ním? Nebo se jenom tak předvádí?

Věrča (Po, 7. 9. 2020 - 22:09)

Ne, přede mnou ne, honí si ho spíš tak potajmu. Ale stejně to poznám, hlavně jak to na něho začne přicházet. Já si to před ním taky nedělám.

Kája přibil (So, 19. 9. 2020 - 00:09)

A honili ste maminky svém synům někdy nebo vás tak vzrusil že ste mu dali

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 13:09)

Z

Jana (St, 2. 9. 2020 - 12:09)

Tak pět je opravdu málo. Můj syn má v erekci osm centimetrů . Ještě že je hodně chlupatý a ma velká varlata jinak by vypadal jako děcko.

Terka (Ne, 16. 8. 2020 - 15:08)

Já to jenom tak odhaduju :D určitě není malej! Zkusíme ho změřit

Terka (Ne, 16. 8. 2020 - 17:08)

Jsem s bráchou domluvená na večer, že mu ho můžu změřit a tak :D

Rita (Ne, 16. 8. 2020 - 23:08)

To si ho nahoní sám , nebo to uděláš ty ?

Terka (Út, 18. 8. 2020 - 15:08)

Máme změřeno a má ho necelých 12 cm :)

Default User Image
Milan (Út, 21. 11. 2023 - 18:11)

Tak to muselo být vzrušující vidět jeho pindíka. Navíc mu ho změřit. Tys mu ho osobně změřila? A sáhla sis na pindíka?

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 00:08)

Při erekci ?

Terka (St, 19. 8. 2020 - 19:08)

Jasně ;)

Hana (Čt, 20. 8. 2020 - 10:08)

Takový kluci mají erekci snad pořád. Máme syna, 14 a jeho jediným zájmem je to, co má mezi nohama. S manželem je sexuální život minimální a čím dál více mě vzrušuje ten synův. Prostě má ho hlavně jenom na tu onanii.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 22:08)

Tak s tím něco dělej !

Hana (Pá, 21. 8. 2020 - 04:08)

To si piš že s tím něco dělám. Synův sexuální život znám tak poslední rok dokonale a užívám si, aniž by o tom věděl.

Vanes (So, 8. 8. 2020 - 04:08)

Syn má necelých 13 a má ho asi tak stejně cm nebo o něco míň. Naposledy jsem ho zahlédla v dubnu, když neměli školu. To vstával až tak k deváté a předtím samozřejmě si to vždycky musel udělat. Načapala jsem ho v jeho pokoji, to už vstal a pololežel v křesle a mastil si ho. Neviděl, že jej vidím, hned jsem se obrátila a jako znovu po chvíli přišla. Hned jsem ucítila vůni semene.

Z (So, 8. 8. 2020 - 06:08)

Z

Valérie (Čt, 6. 8. 2020 - 04:08)

Jsem teda ještě mladá babička se dvěma vnuky, které často mívám už od mala u sebe. Tento rok mají 13 a 10 a toho staršího jsem vloni spatřila ve vaně jak si s ním hrál. Sice jsem ho viděla jen pár vteřin, ale stálo to za to. Na svůj věk ho měl akorát, asi něco přes 10 cm. Bylo to pěkný.

Eva (So, 8. 8. 2020 - 04:08)

Já sleduji syna od malička jak mu čůrák roste. Často si ho honí a stříká čím dál víc. Mám radost z jeho vývoje. Někdy mu to nářadí prohmatám. Má velká tvrdá varlata a velmi pevný penis nedávno jsem mu ho změřila průměr pět cm a délka 17 cm a to mu ještě poroste. Moje matka když ho viděla v akci, tak se vyděsila,že bude moc velký a že se ho holky budou bát. Fakt je, že jeho táta tak velkýho nemá, ale mě stačí. Zatím je v pubertě a pořád se honí. Šmíruje mne v koupelně i na babi vyjel aby mu ukázala kundu a chtěl aby mu vyhonila ptáka. Po mě to chce taky. Trošku si sním pohraju, ale vyhonit se musí sám. Umí to dobře, tak proč to chce po nás. Řekla sem to manželovi a ten blbec se honil taky. Že prej je to normální, jako u chlapů. Děda jako můj táta se honí taky, viděla jsem ho mockrát od malička, ale ten ho má malýho. Máma se těch honičů zastává, prej kdo si hraje nezlobí a sama si to dělá vibrátorem, kterej mi nepůjčí. Ach jo. Ruka utěšitelka.

Reklama

Přidat komentář