Reklama

Náušnice u kluků?

Jan (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

Je to mega u kluka moc bych chtel i si picham usi kdyz nikdo neni doma ale.pak vydam stydim se a nevim jak to rict doma poradte nekdo jak na to ryby

Pavla (Pá, 2. 10. 2020 - 07:10)

proto bych píchala klukum uši už od malička a všem. kdo by je pak nechtěl by je sundal. a takoví jako jan by se nemuseli stydět.

Roman (Čt, 1. 10. 2020 - 22:10)

řekní a nevyndávej. překonáš sám sebe.po čase ti to ani nepříjde. a je to super pocit. fakt to stojí za to.

Roman (Ne, 13. 9. 2020 - 22:09)

jste nepoznali že magdalena kecá ???někdo tu stále dokola píše o tom jak má kluk náušničky a jak mu sluší a že jsou samozřejmě zamčené. stále dokola , jen v jiné pohádce.

Huhlifd (Ne, 13. 9. 2020 - 15:09)

Je

magdalena (Ne, 13. 9. 2020 - 12:09)

Jakmile zemřela babička zbyly po ní krásné náušnice, máme akorát samé kluky tak je dostal náš nejmladší 4 letý. Sluší mu i když propichování uší asi pro něj moc příjemné nebylo, ale zato má krásné náušnice po babičce. Má je samozřejmě zamčené aby je neztratil.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

To je úchylné.

Lenka (Čt, 10. 9. 2020 - 12:09)

Když jsem dělala v kosmeťáku, tak jsme dost často nastřelovali náušnice klukům. Vždycky jsem z toho měla takový vzrušující pocit. Moc se mi to líbilo. Jsem pro dávat všem.

Roman (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

včera jsem se potkal s jednou zákaznicí kterou jsem dlouho neviděl. kdysi řešila v kolika letech píchnout uši. jestli to nechat na dospělost a nebo u miminka. ona vychovává děti tak aby mezi nimi nebyl rozdíl co jeden to druhý. jelikož nechtěla holce odepřít náušnice rozhodla se tedy dát je i klukovi. dvojčata tedy mají náušnice oba od 2 let. ted jim je 7 a půl a kluk vypadal a prý je v pohodě.

betyna (Po, 7. 9. 2020 - 23:09)

manžel mne nedávno překvapil tím že by se mu líbilo kdyby náš syn měl náušnice. řekla jsem že když si je dá i on že klidně. netušila jsem že to uděla. jdeme tedy v blízké době se synem na píchnutí oušek. a to já dirky v uších nemám.

fany (St, 9. 9. 2020 - 23:09)

hezky! tak to běž do toho s klukama taky, betyno, budete mít pěknou rodinnou vzpomínku. jinak je super, že Ti takový nápady nevadí...

budha (Čt, 27. 8. 2020 - 06:08)

moje máma byla hodně proti, když jsem si dal náušnice. ale po pár letech mi dokonce k něčemu jako dárek sama vybrala a koupila. a je ráda když je nosím.

Anna (Čt, 27. 8. 2020 - 06:08)

Po smrti mé matky za mnou přišel syn jestli by si mohl po babičce nechat ty náušnice co jsme ji spolu vybírali. Dala jsem mu je. Po čase přišel se zvláštní prosbou, jestli bych s ním nezašla na propíchnuti uší. Chce mít vzpomínku na babičku stále při sobě. Nedokázala jsem mu odmítnout. Náušnice nosí už 12 let.

moc ne (Pá, 21. 8. 2020 - 05:08)

Nikomu nebráním, nelíbí se mi náušnice u kluků, ani tetování, ani kruhy v nose a různé kroužky a ozdobičky po těle.

Steve (Čt, 20. 8. 2020 - 17:08)

NE, NESOUHLASÍM !!!

Magdicka (St, 19. 8. 2020 - 09:08)

Každé dítě by mělo mít od mala propichnute uši a nosit nausnicky sluší to jak klukům tak holkam u nás v rodině to tak funguje a mám dceru a dva syny a náušnice nosi všichni tři dcera má 7 synové 9 a 4. Každý má svoji sbírku nausnic a muže si je měnit jak chce akorát malýmu je vybírám sama ještě. Dbam jen na to aby stále v uších nějaké měli aby jim nezarostly dírky a jsou na ne pyšní a mají je rádi rádi je nosi a přesvědčili tím už i par rodičů od kamarádů a to už taky nosi náušnice je to proste pěkná ozdoba pro dítě a kluci se také chtějí líbit holkam

Patrik (Čt, 10. 9. 2020 - 10:09)

Ano souhlasím, je mi 45 let a také nosím náušnice

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 23:08)

Je to katastrofa, takové hloupé názory. Chudáci děti, je to popírání jejich práv a svobod. Jestli náušnice chtějí by se měli rozhodnout sami ze své vůle a ne po nátlaku a vymývání mozku nějakými poblouzněnými rodiči.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 13:08)

Máš pravdu, zcela z tebou souhlasím.

Ondra (Po, 10. 8. 2020 - 14:08)

Ahoj nekdo par rad o nausnicich
Jaky dat atd kdyztak pisnete a dam vam fb
Moc mi to pomuze

Reklama

Přidat komentář