Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Alena (Pá, 21. 8. 2020 - 15:08)

s manželem jsem moc orgasmu neměla,ikdyž jsem byla na čtyřech,tak vždy jsem došla k vrcholu.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 16:08)

Tak to patříš mezi výjimky. Většina žen to ani na čtyřech dělat nechce, dělají to jen kvůli chlapovi.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

Já zrovna to mám ráda zezadu " na pejska " . Kdyby mi to příležitostně udělaly pejskem , ustála bych to . Když to stříkne pes , nic se neděje .

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Vrať se do školy zopakovat si gramatiku, ty mentále.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 23:08)

Zase jeden chytrej co nemá nic do diskuze a tak opravuje pravopis diskutujících .

Alena (Pá, 21. 8. 2020 - 16:08)

nevím-ono těch poloh je více,musiš ho naučít.Já například jsem ho naučila,že ležím víše na zadech a taky jeto super.Víš jeto všechno na fantazii a pomocí třeba partnerem-manželem.Nesmíš zápomínat, že některy sito take náramně užíva.Nezapomínejte na ty náše polovíčky.

Alena (Pá, 21. 8. 2020 - 16:08)

čtu to tady,ale níkdy jsemse nechtěla učastni debaty,ale budíš-mame nášeho šmudlu naučeného tak že si vezmu žlute triko a proněj jeto znamka,že to bude.Pokud se tak nestane mílujeme se s manželem normálně a pak se někdy obleču žluto a jedem ve trojku.Asi už nebudu dále psat-------

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 20:08)

Aleno, jak vypadá taková trojka se psem a s manželem? To musí být velmi intimní zážitek...

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 10:08)

To myslí vážně že tě odveze ke svému šéfovi a umožní mu aby tě připustil jeho psem ?

JARDA (St, 19. 8. 2020 - 11:08)

Každy naco se citi-já by byl opatrnšjší,ale toje tvoje věc-neradim

Jarda (Út, 18. 8. 2020 - 10:08)

Rito-jake máš pocity když víš,že ssi to bude o sex se psem?

Jarda (Po, 17. 8. 2020 - 10:08)

to ,že psala žena-tak ta musela mít sperma jak siho honíla až na bradě.Diskutujte trochu fer.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Usmivam se jak prdlá,on ale chce porad,jak povolim kolena tak uz bezi,jsem ubazenu a jenom ceka az rozkrocim nohy ale na lehatku je mam skoro usebe tak podal lezi a ciha,takovy stroj jsem necekala,neskutecny a nakonecny,kdo vi kolikrat zasebou by byl schopny me udelat.

Milena (Čt, 13. 8. 2020 - 11:08)

Vydis,jak jsis to pekne uzila a rovnou i spokrtenim semene do kundicky.Ver ze i ja poprve byla taky uplne mimo sebe.Doufam ze v tom budes pokracovat.Casem ho muzes zkusit do zadecku.Mi zeny by jsme meli byt poradne uspokojeni,i kdyz je to se psem.Tak pekne vtric a nastavuj mu svoji dirku.A pekne si to uzivej.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 14:08)

Dekuji a budu,prisaham ze se necham ojizdet dokut nepadne sam,musim to zazit jake to je stale dokola a jestli budu mit tak sylne orgasmi stale,jestli jo tak se zblaznim,bude to uzasne.

Tamara (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Aleno,dekuji a moc ti to preju,muj vlcak vydrzi petkrat se vystrikat zasebou a hned zase poklidit posobe,jenom mam trosku obavu ze uz nebudes tolik spokojena smanzelem,budes se muset pretvarovat,jinak pozna ze nic nemas zneho kdyz spolu soulozite a to je velky problem.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 10:08)

Dekuji vam Mileno a vamTamaro,ted uz vas chapu a rozumim vam presne,je uuuuuuzesneeeee.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 06:08)

Dekuji za podporu,manzelovi nic nereknu,ted jeste spi,ja sadim vkuchyni a kolie lita venku a prite predstave jsem vzrusena a vazne mokra,ano udelam to,lehnu si nakraj postele a roztahnu nohy a necham ho delat co umi,tak hezky to pisete ze to strasne chci,dekuji.

Milena (Čt, 13. 8. 2020 - 07:08)

Uvydite,ze se vam to zaliby.A manzelovy nic nerikejte,nemusel by to treba pochopit.Drzim vam palce a moc pekne si to snim uzite.

Alena (Čt, 13. 8. 2020 - 07:08)

Dekuju,vim ze to bude asi hezke ale mam strach kdyz bude chtit zasunout,to ale asi nedan,to mam strach.

Reklama

Přidat komentář