Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Proč byl Aleš v blázinci, když je normální?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Aleš? Zhroutil se v mládí. To se tak někdy v životě stává, když tě potká neštěstí. Jsi na Doktorce.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Naopak. Psal jí, že to mají stejně, že taky mu ke štěstí stačí byt a peníze. Za to se mu tu vysmáli. Komu by to nestačilo.

.. (Ne, 16. 8. 2020 - 17:08)

A já si zase myslím že Miluna nemá co psát.Nechce se pořád dokola opakovat aby jí tu nepsali že si jen stěžuje.Rozhodla se jen čekat jak jí to doma dopadne.A novější mi tu připadá akorát sledující? Ta pani jak je teď na dovolené v okolí Mii bydliště.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Mně se líbilo, jak se tady kolikrát všichni pohádali a Lala je tak nějak uklidňovala hlazením:))))))). Ona umí moc dobře komunikovat jenže všechno má své meze.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 12:08)

To spíš Pils. Tak jaký nováčci to tady maj vytrhnout? Žádný nevidím.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 13:08)

Pils je často mimo a hádá s se svejma. Ti nováčci mají být asi ti co jsou tu pár měsíců. Aspoň tak jsem to pochopila, že si je dav žádá.

a kterej dav (Ne, 16. 8. 2020 - 15:08)

si je žádá? Nováčci žádají nováčky? Sami sebe?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 16:08)

Když jsem si přečetl co psal zloduch Čumil, myslím, že to má všechno logiku. Paradoxně, i když se "někdo" snaží jeho příspěvky překrucovat, psal obyčejnou pravdu a nepsal nic špatnýho. Ale v té době náhle Lala oznámila odchod. Aleš dál vymýšlel teorie o Kačeně. Najednou ticho. Příspěvky bez tečky, jak ráda psala Lala a povídkáři. Aleš mlčí, Lala ohlásí odchod, ha ha ha, Bianka s Miou coby údernice zůstávají. A že si dav, ha ha ha, žádá nováčky. Který? Kaču? Tu před třemi týdny vyštval Aleš. A i předtím když psala, tak napsala elaborát jak se má, odepsala na dva, tři příspěvky a konec. Sledující? Ta je spíš Kolemjdoucí. Tak která stálice nemá koule na to napsat, že už na to kašle a lže? A píše pod více nicky? Nebo je lepší své rozhodnutí hodit na jiné?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 18:08)

Kdo to je Čumil? Někdo z těch nových?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 18:08)

Známej Káti z bývalý práce. Snad měl někoho blízkýho, kdo se podobal Milče. Dvakrát sem psal, normálně i logicky, ale místní to až na Sany nepobrali. Hlavně Alešek z toho udělel hysterickou scénu. A teď se neví na koho hodit, že už je problémy Milči nezajímaj, tak hledaj viníka. A to má bejt ten pán, co psal dva x. :-) Neboli dva dny pár příspěvků. To je vše.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Jo tenhle arogantní debil, už si vzpomínám, to jsou ale sakra náhodičky kde člověk nepotká kolegu.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Nedělej mentála. Jasně o něm Káťa psala, že chodil do sázkovky a že mu o diskusi řekla. Jeho zajímala Milča, nikdo jiný a choval se na poměry tady pěkně.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Oprava. Ne Káťa, ale Kača.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 15:08)

Ale tady žádný nováček není. Proto se ptám. Myslím si totiž, že Lalla a spol už maj plný zuby toho Miluninýho skuhrání a chtěj tak nějak důstojně odejít. Jenže tady není nikdo, komu by předali žezlo. Takže je jasný, že diskuse zanikne.

čtenář (Ne, 16. 8. 2020 - 15:08)

Já si zase myslím že Miluna pochopila že jí tady diskuze už nepomáhá.Diskuze jí nevyřeší jak se zbavit psychouše,kterej při rozchodu vymlátí byt a nejspíš i jí.Neví jak to řešit a jak se ho zbavit.A starousedlíky jestli to nebaví tak si mohli psát mezi sebou a nebo to nečíst.A Miluna aspoň informovala o Covidu jaký má průběh u její sestřenice s manželem.Já jsem třeba za tu informaci rád.

a (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Proč nemůže odpovídat na jiný příspěvek?

? (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Takže povídkář je Lalla nebo někdo její známej?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

Prej dost bylo Lally. No to teda nebylo, měl jsem tě nejradši, psala jsi sice složitě ale ze srdce a bylo to vždy k zamyšlení. S Povídkářema byla zase nebetyčná prdel.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

Milu se vrátí, vidˇ Miluno.Bez nás by jí bylo také smutno.

Reklama

Přidat komentář