Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Ne, 16. 8. 2020 - 21:08)

vydíš : vy- předpona, -díš jako vyjadřuješ se ( tady pohledem ) .... a máš to. Nosočistoplena hadr

no (Ne, 16. 8. 2020 - 17:08)

ač by možná někdo nerad slyšel, tak na tomto "písečku" se sešli lidé ( napříč IQ ), kteří mají některé věci společné. Např. teatrální odchody, touha pomoci radou, aby bylo za co se poklepat po rameni ( když není kdo jiný by udělal ), touha vypsání se něčeho tíživého, ovečky i rebelanti, fylozofové i realisti apod. Miluna sice není úplně vpořádku, ale neznám nikoho, kdo by o tom věděl, a zároveň uměl svého mimoňství takhle využít. Na jedné straně se bojí nakupovat, chodit do práce, děti do školy a na druhé straně by se klidně sešla s Radkem, který spí v autě a hygiena žádná. On i ten strach bude nejspíš na povel, aby zaujala. Teď masíruje nějakou nešťastnou duši a je otázkou času, coz toho Miluna vymodeluje. Iluze stranou

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Strašnej blábol. Společné věci. Teatrální odchody, touha pomoci radou, touha vypsání se něčeho tíživého. Teatrální odchod nikdo nepředvedl, o radách to tu je a o tom napsat co mě štve taky. O čem by jinak měla být diskuse?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

To víš, Čumilové a Realisté v plné polní. Jen těch filozofů s tvrdým tu je málo.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Aspoň někdo pochopil, proč jsem ty fylozofy vypíchl. Třeba autor myslel fyziky?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 20:08)

nebo intelygenty

nojo (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

hysterických fylozofů kam se podíváš ... ty budeš asi hooodně vzdělanej, to nebude jen tak, asi opravuješ diktáty ve škole nebo sekretářce :-)

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 21:08)

Jenom idiot napíše filozof s tvrdým y. Už je to tady jak na diskusi o Arianě. Proč asi?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 18:08)

Hlavně ti fylozofové. Těch tu je.

hm (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

URČITĚ MÉNĚ NEŽ RÝPALŮ.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Proč jsem to napsal jsi asi nepochopil/a.

? (Po, 17. 8. 2020 - 20:08)

M.P. a J.S. to nevysvětlíš ! Marné namáhání.

? (Po, 17. 8. 2020 - 22:08)

M.P. a J.S. to nevysvětlíš! Marné namáhání. Jaký hopkal takoj potkal :-)))

??? (Út, 18. 8. 2020 - 07:08)

M.P. a J.S. to nevysvětlíš! Marné namáhání, těmto dvěma nevysvětlíš nic, na konečné se bouchli do duté hlavy. Jaký hopkal takoj potkal :-))) ,

Miluna (Ne, 16. 8. 2020 - 18:08)

Já nikoho nemasíruju.My píšeme tak 1-2x denně s tou kamarádkou.Takže sem ani tady nikoho nevyměnila.Jen prostě tady ty kecy od někoho že si jen stěžuju mi lezou na nervy.Tak ať si dotyčný stěžuje taky.Doma mam zákaz si stěžovat tak o tom někdy píšu ale když mi někdo píše ať si nestěžuju tak mi pak nebaví psát.Přitom bych ráda o někom tady četla.Ale jen o těch co píšou taky o sobě.U Radka a Lucky sem přemýšlela to risknout a sejít se s nima ale Ráďa je prý hospitalizovanej jak psala Alča.Do krámu teď roušku taky nenosim,nějak sem to vzdala.Blíží se škola a jestli to dotáhnou tak s tim stejně nic nezmůžu.No sedim teď pod stromem v parku a vyhánim od sebe mravence a brouky,nějak je jich tady jak namrdáno.Jeden mi zalez i za košili a nevim jestli sem ho už vyklepala.Se Sergejem to mam jako na houpačce a chvíli se hádáme a chvíli ne.Už je to takhle divočejší asi tři týdny.Jeho průsery si vylejvá na mě takže tak:-(

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Milčo, jak to má s řidičákem, už něco ví? Za 14 dní by měl nastoupit do práce?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Milčo, že si stěžuješ to je pravda. Ale proč bys nemohla? Kdo bude chtít zareaguje, kdo ne bude mlčet.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 16:08)

Ale Miluna dojde, jen teď má kamarádku, ale určitě se tady dívá. Jen my nemáme podobný osud jako její kámoška, tak nás na chvíli vyměnila.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 16:08)

Sice si tu stejně jako já anonymní, ale ona nikoho nevyměnila. Spíš mám pocit, že kdyby se chtěla vrátit, tak nebude mít ke komu. Už psala, že nejblíže jejímu srdci je Oťas a Aleš, tak proč by se ženy namáhaly. Teď, že má novou kamarádku, tak stejně nikoho tady nepotřebuje. A ženy toho využijí a vezmou kramle. Ale žádný nováček tu není.

Ne. (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Aleš Miluně jasně napsal, že spolu nemají nic podobného. Už mu asi to Milunino přirovnávání k němu vadilo. Je to normální člověk, pracuje, dluhy nedělá a další. Jen má zálibu v cikánkách, každý máme něco.

Reklama

Přidat komentář