Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 19:08)

Myslím, že značkuje jen pedofilní příspěvky, na to je teď blbá doba.

Zzz (Út, 18. 8. 2020 - 21:08)

Zzz

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 12:08)

Já bych řekl, že zetkař je uchyl, co tuto trapnou diskuzi Z-etkami jen oživuje a pak si mastí brko nad sny pubertálních oslů neznalých pravopisu, kteří se tu vydávají za tragické nadržené matky. Možná je jedním z nich i on. Nemá na to si najít pořádnou partnerku, tak touží alespoň po své matce. :-))

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 22:08)

No nevim. Už to tady jednou byl na jiném vlákně, kde se prodávali snad maturitní vysvědčení a prej to nedopadlo dobře. Ale nevim, bylo to jiný písmeno. Taky tak značený příspěvky.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 00:08)

Stejně tady po tom jde zetkař.

Zaneta (Pá, 14. 8. 2020 - 02:08)

Vcera rano jsem honila rano starymu v koupelce a prilitl mladej a pristihl nas, kdyz byl zrovna v nejlepsim... je maly, takze to jeste nevnima uplne, ale zrovna v behne v tu dobu kdyz mi stena a strika do umyvadla, ale snad v poho.

Mamina (Pá, 14. 8. 2020 - 05:08)

Nam take v behl syn do koupelni,bylo mu 7.Otevrel dvere v okamziku,kdyz manzel zrovna zacal strikat do me pusy.Lekla jsem se,pustila penis a manzel zacal strikat kolem sebe.Jak uz to jde jednou ven,tak se neda nic delat.Chvily na nas koukal.Ae jak jsem se lekla,tak jsem ten moment vykrikla,at jde okamzite do pokoje.Pak me to dost mrzelo ze jsem nanej vykrikla,ale ten moment clovek nevi co delat.Vzala jsem na sebe zupan a hned jsem za nim zasla.Omlouvala se mu a rovnou jsem mu rekla,ze mi nevadilo co vydel,ale to ze nezaklepal.A pak jsem mu vsechno vysetlila.Co jsme delali a take vse o sexu a masturbaci.Vysvetlila jsem mu jak funkuje penis a kcemu slouzi a podobne.A jak jsem snim otom mluvila tak jsem mu vysvetlila i zenske organi.A jak jsem mela ten zupan,tak jsem ho slekla a ukazala mu telo.Vse jsem mu vysvetlila a dokonce si mohl i sahnout.Prohlizel si kundicku a strkal mi tam prsty.Zahlidla jsem jak se mu postavil.Vysvetlila jsem mu,se se takhle muz vzrusi.Jak mu stal,tak jsem mu stahla trenky a ukazala mu jak si ho muze honit.Jemne jsem muho honila.Zachvilku se zacal kroutit a kricel ze musi curat.Zazil orgazmus bez vystriku.Pak se naucil klepat a zacal si ho i honit.Priblizne v 11 zacal strikat.

Syn (St, 26. 8. 2020 - 13:08)

Já mámine taky vlezl do koupelny když si holila zrovna vnitrly stehen a měla ji roztahlou. Nechala me se dívat a řekla ať se klidně podívám a nestydim se a klidně kni vlezu. Nečekal sem. Měla ji tak obrovskou a macatou jako kralovna.

Nada (St, 26. 8. 2020 - 18:08)

Ty jsi ale magor,predstavujes si a honis.

Jarka (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Mamino! Mám pro tebe skvělou zprávu! Přeposlalala jsem tvůj příspěvek na odbor sociální péče o nezletilé děti. Pak napiš až si tě policie vysleduje podle IP adresy jak jsi si to vyšetřování skutečně užila.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Nedělej potřebu z marginálie ! Máma vyhonila klukovi pinďoura , co je na tom ?

Zetkař (Po, 17. 8. 2020 - 17:08)

Z

Zz (Út, 18. 8. 2020 - 15:08)

Jdi se léčit!

StB (So, 15. 8. 2020 - 11:08)

StB stále mezi náma! Asi hodně nudný život co?

Abe (Pá, 14. 8. 2020 - 23:08)

To se ti povedlo. Gratuluji.

Z (Pá, 14. 8. 2020 - 10:08)

Z

YEE HAW (St, 27. 1. 2021 - 11:01)

Z indeed brother

Lucie (Pá, 14. 8. 2020 - 04:08)

Nevím kolik je klukovi let, ale já bych se nebála ho manželovi vyhonit i před klukem, o nic nejde a děti by se s takovými sexuálními věcmi měli seznamovat odmala.

Cože (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

Myslim si ze syn by si dal rict a byli by jste spokojeni oba.

Anka (St, 12. 8. 2020 - 09:08)

Nevím co mu na to napsat, nebo odpovědět

Reklama

Přidat komentář