Reklama

výprask

Beppo (So, 5. 9. 2020 - 17:09)

Tomáš mě dnes znovu naštval, tak nyl zase bit. Měl se něco učit a místo toho hrál na počítači a byl zase drzý. Tak jsem si donesl řemen, Tomík dostal nejdřív zase pořádných pár facek – odmítal si sundat kalhoty a lehnout si na výprask. Začal vzlykat, kalhoty šly dolů, kluk si lehl na postel, nastavil holou a už byl bit. Dost při tom kopal, tak jsem mu stáhl i ponožky a dal mu řemenem taky pár na bosý chodidla. Zadek jsem mu seřezal dočervena.

Z (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Z

Adélka (Po, 17. 8. 2020 - 14:08)

je mi 13 a já dneska dostala od táty jak se vratil z prace. Dal mi na zadek ve sklepě aby to neslysel brácha.
Já už nikdyyy nechci dostat :(

Beppo (So, 15. 8. 2020 - 18:08)

Můj synek Tomáš byl dnes po delší době bit. I když mu je dvanáct, tak dostal. Už delší dobu byl drzý a dnes to vygradovalo. Nejdřív dostal nafackováno, pak jsem vzal řemen a řekl klukovi, ať si připraví holý zadek a položí se na sedačku. Moc se mu nechtělo, ale pak si sundal kraťasy i spoďáry. Zůstal tak jen v tričku, byl bos. Lehl si na břicho. Musel si pořádně vyhrnout tričko a už dostával přes zadek. Chvíli to vydržel a pak začal křičet a brečet, pak už řval, kopal nohama. Nepřestal jsem ho bít, dokud neměl zadek pořádně rudý. Po výprasku slezl s brekem ze sedačky, chvíli si hladil zadek, pak si posbíral věci a odkulhal brečet do svého pokoje.

Z (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Z

martina (St, 2. 9. 2020 - 20:09)

To samé se dnes přihodilo mému synkovi,několikrát už jsme mu vyhrožovali výpraskem až se mu to dnes nakonec přihodilo.Byl bit řemenem.Myslím,že v devíti to není taková trar

Z (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Z

Beppo (So, 5. 9. 2020 - 08:09)

A u byl někdy před tím bit? A taky dostal na holou?

Ona (St, 12. 8. 2020 - 17:08)

Já bych se ráda vyjádřila na komentáře v roce 2015.Já masturbuji od mích 5 let a nikdo mě za to nikdy netrestal a to masturbuji skoro každý týden.

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 01:08)

Masturboval jsem povinně též od pěti let, několikrát denně, ale trestán jsem byl a často i přes genitálie, z jakéhokoli důvodu, vždy úplně nahý. Když mi matka řekla abych se svlékl, věděl jsem, že budu bit a většinou nevěděl za co.

Z (Čt, 13. 8. 2020 - 01:08)

Z

Peťan (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

Já jsem byl v dětství trestán atypickým způsobem, od nástupu do školy. Nesundával jsem si před výpraskem kalhoty, jako většina dětí. Před výpraskem jsem si musel zouvat bačkory a sundávat si ponožky. Kalhoty šly dolů akorát v zimě, když jsem měl punčocháče, abych je mohl stáhnout a být bosky. Ano, dostával jsem bos na chodidla. Proutkem, nebo rákoskou. Ležel jsem při tom na posteli na břiše a nohy jsem měl ohnuté v kolenou, bosá chodidla tak byla nahoru. Trestán jsem byl tak dvakrát do měsíce, většinou v pátek večer, někdy v sobotu, abych v pondělí ve škole nekulhal. Proutek byl použit při mírnějším provinění, rákoska na větší trest. Na zadek jsem byl bit v předškolním věku, asi od čtyřech let, až do nástupu do první třídy. To jsem dostával na holou, řemenem, nebo vařečkou, od pasu dolů jsem byl nahatý, bosý. Pak od první až do sedmé třídy už jenom na bosý nohy, pak už jsem nebyl bit vůbec.

markéta (Pá, 7. 8. 2020 - 08:08)

Já měla se synkem domluvu,nasadili jsme pravidla tak,že jsme měli bodový systém.Když nasbíral určitý počet bodů,věděl ,že dostane výprask.Střídala jsem proutek , pásek i vařečku.Zdenda věděl že bude bit,tak to vždy se snažil skuhráním mně přesvedčit aby nebyl bit,ale já si musela stát za svým.Po chvilce to vzdal lehnul si břichem mně na klín.Stáhla jsem mu trenky a dostal svůj počet na zadeček.Když pak už chodil do školy tak stá před postelí v předklonu a dostal páskem.Výprasky dostával asi tak do 12ti let.Pak se mi už na výprask zdál už velký.

zdenda (Pá, 31. 7. 2020 - 08:07)

Některé lidi se dnes o výprasku vesele baví.Ale ,když si dnes vzpomenu,když jsem slyšel větu budeš bit nebo dostaneš výprask tak jsem začal skuhrat.Jako malí jsme se koupali nahý ale být bit na holý zadek bylo něco jiného.Při výprasku jsem to moc nevnímal ,to jsem se jen kroutil a bulel po každem švihnutí řemenem nebo proutkem. Horší byla ta příprava před výpraskem ,to ponížení ,že se bude kamarádka se sestrou budou na mně dívat.A potom po výprasku,když jsem si držel bolavý zadek a všichni na mně koukali.

XXX (Čt, 30. 4. 2020 - 10:04)

Jděte se léčit vy hnusní úchyláci

Adi (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj všichni baví mě číst vaše příběhy s vypraskem a to jak dostáváte i těch kteří dávají. Hrozně ráda bych to zažila dostat na holou. Je mi ale 15nact.
Kdyby mi někdo chtěl říct své skusenosti s vypraskem tak může tady je můj email. Adi335 @seznam. cz

Krásný vztah (St, 22. 4. 2020 - 17:04)

Ženuško je Ti 35 let a máš zálibu dostávat výprask, hledám trvalé přátelství BRNO Mob: 721 499 959 Marek

Dominik (Út, 14. 4. 2020 - 19:04)

Já nikdy nedostal a to je mi 10 nemám tátu jsem s mámou a mám se dobře ale pak přišel na svět náš bratr až vyrostl a bylo mu 7 mě 10 tak mi nadával sprostě jako hodně sprostě na sedmi letýho kluka. Já to na něj řekl mámě a ta mi řekla jako jestli jsem v pořádku že to nemohl říct no a můj bratr erik došel k mamce a řekl jí řekl jsem to ty pič* vyjebaná a ona mu dala facku. Po týdnu se zjistilo že kradl v obchodě a pak že nadával učitelce p*čo k*rvo a tak máma byla nešťastná a pak po 2 dnech ho dovedla policie že ukradl mobil spolužákovy a učitelce vzal prsten. Policie mámě Erika odebrala do nějaké péče. Je nám tady s mamkou bez Erika lépe:)

Marty (So, 28. 3. 2020 - 22:03)

ÁÁ tak to si Lucka taky celkem užjej :D ..
Pravda v ruce není taková bolestivá síla, tak není potřeba počítat a stačí to jen odhadnout a samozřejmě čím větříší prut tím horší ..

Petr (Ne, 29. 3. 2020 - 10:03)

To je pravda, vybírám spíš tenčí proutky, aby to hlavně štípalo.

Reklama

Přidat komentář