Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Z (Út, 11. 8. 2020 - 20:08)

Z

Matka (Út, 11. 8. 2020 - 14:08)

To máš hochu smutný příběh že takto musíš mít pleny. Ale já tvojí mámou kdyby se sourozenci posmivali tak bych je na to upozornila ať se neposmivaji staršímu co musí mít pleny na sobě třikrát bych je upozornila a pak by je dostaly také a věř nebo ne byl bych od nich klid.

Mike (Út, 11. 8. 2020 - 19:08)

Mámě jsem to samozřejmě řekl ona o tom ví ale jen jim nadala. Řekla jim že za to nemůžu že se počuravam a pokakavam přitom na velkou bych si klidně došel ale nemůžu. Nesmím si sám sundat plínky.

Mike (Út, 11. 8. 2020 - 10:08)

Ahoj. Jsme čtyři sourozenci kluci 22.15.13.9. Let.
Mě je 15. A jsem jediný který má problémy s počurávánim. Přes noc jsem se nikdy počurávat nepřestal. Přes den to bylo v pořádku od 3. let až do 9 let od té doby se počuravam i přes den nosím jednorázové plenkové kalhotky na lepitka s prebalovanim mě pomáhá máma. Na WC už vůbec nechodím máma mě nutí do plenek i kakat prý když mám plínky tak to mám udělat do plenek že mě potom přebali. Sourozenci se mě samozřejmě posmivaji. Když někam jedem tak mě máma přebali kdekoli a je jí jedno jestli tam někdo je. V létě když chodíme k rybníku tak se sourozenci koupou v plavkách mě máma vybali z plen a nechá mě nahatyho prý aby mě větrala prdelka. Moc se stydím ale máma mě bere jako malé dítě.

Z (Út, 11. 8. 2020 - 20:08)

Z

Návštěva 2 (Po, 10. 8. 2020 - 16:08)

Je lepší dávat směrem dolů ale také podle toho kolik dáváte plenek a jestli jednorázové pleny a nebo látkové.?

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 15:08)

:-D :-D :-D

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 15:08)

Dobry den chci se zeptat když davate plinku chlapcum tak jim pindoura davaze směrem nahoru nebo dolu?

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

dokud je plena suchá a pacient je chodící penis mu díky gravitaci stejně spadne dolů.

Hm (Po, 10. 8. 2020 - 09:08)

Hm

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

spím jen v tričku pleně a těch kalhotkách.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Ono to je totiž tak že jsem si je ze začátku opravdu sundával , protože nejsem malé mimino ale párkrát to prostě nevyšlo, tak mi je mamka pořídila ale když jí teď po dvou týdnech řekl že slibuji že si plenky nesundám řekla že když až mi je musela pořídit tak je budu nosit, a že mi už nevěří. mám pleny jen na noc a to papírové.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 23:08)

zkus mamince navrhnout že ať ti nedá na noc PVC plenu a že pokud porušíš to že si ji sundáš že budeš klečet, u dcery to fungovalo , dvě noci po sobě si počůrala postel a tak ráno 30min klečela v koutě čelem ke zdi jen v plence a pak ji měla celí den na sobě společně s bodyčkem aby plena držela tam kde má při tom celedenním pohybu. Pak si večer sundat plenu nedovolila.

Z (Út, 11. 8. 2020 - 20:08)

Z

Návštěva 2 (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Tak řekni že nechceš kalhotky na zámek ale klasické svrchní kalhotky bez zámku ale nesmíš si pleny sundat sám já mám taky pleny jako přes den tak i noc a vůbec si je nesundavam sám podle toho jaký jsou já nosím i vložné pleny i teď v tom vedru ale to je pořádný vedro v té plene nevím jestli je plena mokrá a nebo mokrá od potu ono mít inkontinenci není žádný med hlavně když jsou vedra. Ale zato večer mám klasické látkové pleny asi tak 4 a do rána jsem vždy durch mokrý ale svrchní kalhotky nic nepropusti občas si musím vzít i silonove punčocháče.

Návštěva 2 (So, 8. 8. 2020 - 14:08)

Schovat zámek a kalhotky a nebo se nepomocovat do plenek.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

když ona když mi ty kalhotky ráno sundá tak si je zrovna odnese a do plenek se nepočůrávám, jen někdy.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 03:12)

Nesnáším to ranní čekání než dojde mamka do mého pokoje a odemkne mi kalhotky abych se zbavil počůrané pleny .

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 06:08)

Neví někdo jak se zbavit zamykacích kalhotek ?

Matka (Pá, 7. 8. 2020 - 14:08)

Kdybys si pleny nesundaval tak by ti na zámek nedávala. Včera jsem klukům pleny už nedávala vůbec a dnes ráno byli úplně suché jak oblečení tak i postel a to jsem se divila tak přemýšlím že asi udělám bez plenkovou metodu úplně bez plinecek ale nevím jak to dlouho bude trvat cca týden a pak znovu začnou to opravdu nevím ono dávat pleny 12 letymu a 14 letemu dítěti není žádná prdel to mimino či batole nepotřebuji tolik plen co které se naučili zpět na pleny ale co uvidíme život jde dál až jednou mi dospělí budeme mít problémy s mocenim tak jestli ty děti se o nás postarají tak to vážně nevím sama.

Reklama

Přidat komentář