Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Kristýna (Út, 11. 8. 2020 - 09:08)

Jak začne masturbovat, tak si myslím,že se mu ta předkožka vytahá a bude mu sama při ztopoření sjíždět pod žalud. Čím víc se přetahuje, tím je volnější a volnější. V dětství je to jen na umytí jednou za den mnohdy ani to ne a to je jen tak, aby se to nezúžilo, ale nijak se to neuvolní a neroztáhne.

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 02:08)

Byl jsem operován s přirostlou předkožkou. Šílené. Buďto masturbujte syna sama, nebo jej k tomu přinuťte, protože se vyhnete velkému utrpení. živé maso žaludu a předkožky totiž šíleně bolí a hojení trvá dlouho. Před přetahováním je třeba aby mu stál. V nemocnici mi poklepávaly sestřičky na uzdičku, aby se mi postavil, domácí ošetřovatelka mi ho nakouřila jazykem a sáním. To bylo mnohem příjemnější. Díky nim a matce, která mne vedla k časté onanii, mám předkožku zcela volnou a při ztopoření se stáhne daleko za žaluda.

Terka (Út, 11. 8. 2020 - 15:08)

Zatím nemasturboval, ale prý si s ním nějak už hrál, ale nevím jak :D

Kristýna (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

nevím také, nejsem chlap, možná si to jenom nějak žmoulal nebo ve vaně se hrál

Terka (Út, 11. 8. 2020 - 19:08)

Teď už ví, jak má honit :D

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 02:08)

Dámy klidně mu ukažte jak se má honit, protože jej zbavíte pozdějších potíží.. Musí se honit co nejdříve a co nejčastěji. Váš zájem o jeho penis jej jen potěší.

Kristýna (Út, 11. 8. 2020 - 19:08)

jak to?

Terka (Pá, 14. 8. 2020 - 09:08)

Psala jsem tady v v jiné diskusi, že jsem ho přinutila, aby mi ho ukázal :D a trochu si s ním prohrála..

tak (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

to je zcela normální, k samovolnému obnažení žaludu při erekci dojde jen u někoho, mnohdy jde jen o částečné obnažení. Divné je, že to víš, přijde mi divné, aby sestra viděla bratra i při erekci.

Návštěvník (Út, 25. 8. 2020 - 07:08)

Proč by to mnělo být divné?Holčina je poučená.Jde o to,jestli brácha taky viděl její pičku.Aby byl poučen i on.

Michal (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Co je na tom divnýho? Jsou přece sourozenci a viděli se určitě nazí od malička. Třeba já měl společnej pokoj s mladší ségrou a do nějaké sedmé třídy byla normálka, že jsme před sebou byli třeba ráno nebo večer při převlíkání nazí. Když se mi postavil, tak se maximálně zahihňala nebo hodila nějakou poznámku o ptákovi s růžovou bambulou, ale většinou to neřešila. Ani našim to nijak nevadilo. Když jsme pak byli starší, tak už jsme se před sebou zakrývali, ale i tak mě asi párkrát zahlídla, když jsem si ráno dával slipy a zrovna mi stál. Od mých 16 jsme už měli každej svůj pokoj a nepřijde mi, že by ju to nějak poznamenalo. Jasně, kdyby to rozkecala kamarádkám, tak by to byl asi trochu trapas, ale jinak na tom nic divnýho fakt nevidím. Každá ségra přece ví, že se jejímu bráchovi někdy postaví.

QWERTY (Čt, 6. 8. 2020 - 14:08)

A ako ju udrzat za zaludom?

Sára (Út, 4. 8. 2020 - 18:08)

Mám ráda když ho vytáhnu z trenek a nemusí ani být v pozoru . když je žalud obnažený krásně ho lapnu do pusy a nepustím dokud nestvrdne a nepostaví se pak už to další zařídí moje dychtivka půlená.

Sabina (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Já bych ptáka do pusy nevzala kdyby byl obřezaný .To musí být krásně v předkožce až pak když se postaví tak se stáhne za žaluda.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 18:07)

Vůbec se ti nedivím. Viděl jsem to na obrázku. A ty jizvy po řezání je hnus.

Elen (Út, 30. 6. 2020 - 13:06)

Mi se líbí a je to i efektivnější žalud zakrytý předkožkou. Však doufám že každý chlap si ho myje i překožku stáhne a umyje žaluda. Když ho kouřím tak si rty stahuju a natahuji překožku. A v pochvičce to je to samé předkožka se sama stahuje a natahuje a to chlapovi dělá líp i já to cítím vevnitř jak se mi v pochvičce přdkožka stahuje a natahuje na žalud.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 15:07)

Elen,to víš,že si žalud meju denně.2x,ráno a večer.Nemytej bych ženě do pusy nedal.

Steve (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Přesně tak, je to tak! :-)

VIKTOR (St, 11. 3. 2020 - 00:03)

Proč by to vypadlo blbě? Je to naprosto normální když jim to stojí. Já bych to neřešil.

VIKTOR (St, 11. 3. 2020 - 00:03)

Já mám předkožku staženou asi od deseti let. Na nuda pláži mi většinou stojí ale i když je zvadlý, tak mám žaluda venku. Musím si ho pořádně mazat, abych si ho nespálil.

Reklama

Přidat komentář