Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěva 2 (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Tak řekni že nechceš kalhotky na zámek ale klasické svrchní kalhotky bez zámku ale nesmíš si pleny sundat sám já mám taky pleny jako přes den tak i noc a vůbec si je nesundavam sám podle toho jaký jsou já nosím i vložné pleny i teď v tom vedru ale to je pořádný vedro v té plene nevím jestli je plena mokrá a nebo mokrá od potu ono mít inkontinenci není žádný med hlavně když jsou vedra. Ale zato večer mám klasické látkové pleny asi tak 4 a do rána jsem vždy durch mokrý ale svrchní kalhotky nic nepropusti občas si musím vzít i silonove punčocháče.

Návštěva 2 (So, 8. 8. 2020 - 14:08)

Schovat zámek a kalhotky a nebo se nepomocovat do plenek.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

když ona když mi ty kalhotky ráno sundá tak si je zrovna odnese a do plenek se nepočůrávám, jen někdy.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 03:12)

Nesnáším to ranní čekání než dojde mamka do mého pokoje a odemkne mi kalhotky abych se zbavil počůrané pleny .

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 06:08)

Neví někdo jak se zbavit zamykacích kalhotek ?

Matka (Pá, 7. 8. 2020 - 14:08)

Kdybys si pleny nesundaval tak by ti na zámek nedávala. Včera jsem klukům pleny už nedávala vůbec a dnes ráno byli úplně suché jak oblečení tak i postel a to jsem se divila tak přemýšlím že asi udělám bez plenkovou metodu úplně bez plinecek ale nevím jak to dlouho bude trvat cca týden a pak znovu začnou to opravdu nevím ono dávat pleny 12 letymu a 14 letemu dítěti není žádná prdel to mimino či batole nepotřebuji tolik plen co které se naučili zpět na pleny ale co uvidíme život jde dál až jednou mi dospělí budeme mít problémy s mocenim tak jestli ty děti se o nás postarají tak to vážně nevím sama.

Z (Pá, 7. 8. 2020 - 14:08)

Z

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 06:08)

Nesnáším to ranní čekání než dojde mamka do mého pokoje a odemkne mi kalhotky abych se zbavil počůrané pleny .

Matka (Čt, 6. 8. 2020 - 11:08)

Tak když jsem klukům sundala pleny ráno tak jsem je nechala jen bez plinecek já si musím prostě už opravdu hodně odpočinout teď akorát na odpočinek jsem jim dala kazdymu 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a jen bodyčka a šli si lehnout a já půjdu taky protože už toho mám opravdu hodně dost. A odpoledne s nimi půjdu ven mimo chaty aby. Furt nebyli jenom na zahradě to pak dostanou jenom vložné pleny se svrchnimi kalhotky kraťasy a krátký tričko ale aby by bylo dlouhé pod pás a kazdymu vezmu i i dvě pleny na přebalování a vlhčené ubrousky to stačí. A dvě kojenecké láhve se sunarem.

Z (Čt, 6. 8. 2020 - 12:08)

Z

Matka (Čt, 6. 8. 2020 - 05:08)

Každodenní přebalování mytí a krmení a co jim dát na sebe když každý den ale i noc je jiná nejdříve chtějí bavlněné punčocháče a nebo silonove punčocháče když jsou doma a nebo na zahradě tak mají jen látkové pleny a bodyčka snídani mi říkají vždy večer už jestli chtějí normální a nebo tekutou do kojeneckých láhví. Včera večer jsem jim četla pohádky a usnula jsem dříve než oni dva a pak mi syn řekl že mám snimi asi dost starostí jako např. Přebalování a podobné věci a má pravdu.

Z (Čt, 6. 8. 2020 - 12:08)

Z

Pravý Počuraný (St, 5. 8. 2020 - 16:08)

Já si to dovedu představit protože mm ten problém s plenami ve 24 letech.

Matka (St, 5. 8. 2020 - 12:08)

Tak kluci měli celý víkend látkové pleny a bavlněné punčocháče s bodyckami stejně bylo chladno tak jim to stačilo ale prikoupila jsem ještě dvě kojenecké láhve a dudlíky a látkové pleny jim stačí jsou 70x70 a volal mi přítel jestli nechci něco koupit tak jsem řekla že látkové pleny že mám ještě jednoho rostaka co nosí plenky a veškeré dětské oblečení tak jo zlato já něco tedy přivezu a jakto že máme dalšího rostaka na přebalování vedle sousedka potřebuje hlídat syna který se pocurava taky tak ho budeme mít do konce tohoto měsíce no tak to jo. Tak tady v zahraničí je ideální koupě protyto děti co ještě nosí plenky a veškeré dětské oblečení.

Zy (Út, 4. 8. 2020 - 11:08)

Chci kakat, ale nemám plenku, co mám dělat?

? (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Máš nasazenou plenku?

Matka (Ne, 2. 8. 2020 - 16:08)

Tak syn vstal až pomalu k obědu to jsem si říkala že plínky budou pořádně nadupané moči ale ta lekarnice my dobře poradila až koupím vložné pleny a přesně měl i 3 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a silonove punčocháče a bodyčko a byli jen pocurany jednorázové pleny a látkové zůstali úplně suché tak jsem mu sundala jenom tu pocuranou jednorázové pleny otřela jsem ho vlcenymi ubrousky namazala masti a zapudrovala a dala zpět látkové pleny a svrchnimi kalhotky a pak dostal jenom bodyčko bez punčocháču a chodí si po bytě jen v bodyčku a v plenkách a říkal že se dobře a krásné vyspal a že pleny vůbec necítil a že mi děkuje že jsem mu dala pleny teď je venku na zahradě s kamarádem a vůbec na něm není nic poznat že by měl na sobě pleny a pak přišel s kamarádem k nám že mu ukáže něco jak asi pije s kojenecké láhve Sunar či mléko ale copak nám se tady nikdo pocural nemyslím tebe ale tvého kamaráda a nebo si tak spoceny ne paní nejsem hele ty rikej mi teto jasný a on řekl ok. Budu vám tak říká já na něj vysvlect to nemůžeš mít na sobě mokré oblečení máš mamku tvoji na zahradě jó nikde tam bude tak jsem zašla k plotu a copak sousedko něco s mim synem je mne říká že je spoceny ale nevypadá to spíše si myslím že se pocural achjo už zase deno denně se pomocuje do postele já už nevím co s ním mám dělat ale já bych věděla založit pleny mezi nohy to tak na velké dítě asi pleny nebudou pro dvanácti lete no tak se podívejte na mého syna ten také nosí plenky ale on se mi dvakrát taky pomocil do postele a pak si řekl o plenky sám no všimla jsem si že má na sobě dětské bodyčko on ten můj se musí pomocovat zrovna když nemám žádné pleny kdybych je měla tak by je už dávno měl na sobě. A já jsem jí řekla máte hodně práce no nemám tak přijďte na kávu a já toho vašeho pocurany syna půjdu umýt a dát mu pleny tedy ano na kávu přijdu a zatím jestli mohu poprosit tak mu dejte pleny prosím. Tak pepiku to co jsem slyšela od tvé maminky tak se bez umýt prosím a teto kde máš náhradní moje oblečení nemám žádné pujcim ti tady jendy ale to budeš zírat co dostaneš mamko nikdo klepe jo to bude sousedka od vedle. Dobrý den paní pojďte dál ano děkuji ti. Tak si budeme tikat prostě už ale že ten tvůj syn mne vřele pozdravil a kolik má plen na sobě 3 látkové pleny svrchnimi kalhotky a bodyčko není to vůbec poznat a nikdo se oziva s koupelny tak teď mu to začne jendo udělej zatím tetě kávu prosím já jdu na vašeho syna tady mám velkou osusku je to totiž plenkova osuška tam si ho otru a ptrenesu sem na pohovku. Tak už sním jdu ahoj mami co tu děláš jsem tu na kávě tak pepiku přinesu teď dětskou mast pudr 4 látkové pleny dlouhé tričko a punčocháče bavlněné to vše si mám obléct sám ne já tě obleču do toho a Jenda se ozval ještě si zapomněla bodyčko a gumovimi kalhotky no vidíš že tě tady ještě mám a na tebe jeniku se také kouknu nechceš náhodou taky už prebalit tak jsem vše přinesla a začala dávat pleny které jsem upravila na gumové kalhotky zvedla mu zadek a dala pod něj ty pleny a prelnula mezi nohy a zapla kalhotky pak dostal i bodyčko a také mu vše bylo a jendu jsem také rovnou prebalila do čistých plenek byl málo pomoceny ale zato hodně pokadeny ani to necítil aby mi přišel říct že chce prebalit. A teď kluci směr dětský pokoj odchod. A tak šli. Hele Marto všechny věci ti zatím půjčím a dám ti i pleny na ven jsou vložné asi super extra plus jsou hodně silné ty mu dáváš i pleny když jde mimo baráku ano dávám jelikož přišel několikrát také mokrý z venku a pak říkal že spadnul do vody ale voda a moč to k sobě nejde voda ani tolik nesmrdela jako ta moč a kde máš toho svého přítele dnes ráno zase odjel ale já bych si chtěla s manželem dnes nikam jít ale víš že tady skoro na vesnici nic není musím jet až do Prahy no a vidíš v tom nijaky problém vidím kam dám toho ulicnika no klidně jed a nech ho umne jo to bys mi udělala radost stejně musím v pondělí už do práce a víš co nech ho tady do konce srpna
To by bylo fajn já jsem sice z manželem rozvedená ale občas se mi po něm stýská tak se občas sejdeme a manžel si syna nebere on říkal až se nebude pomocovat tak klidně.

Matka (Ne, 2. 8. 2020 - 08:08)

Tak včera jsem mu na noc dala více plen tři látkové pleny a chtěla jsem zkusit ty jednorázové nebo li vložné pleny nejdříve dostal tu vloženou plenu a pak 3 látkové se svrchnimi kalhotky a dala jsem mu silonove punčocháče a pak bodyčko takto jsem ho zavinula ještě spí tak jsem zvědavá jak dopadli pleny. Nechám ho spát jak on dlouho bude chtít asi mu pleny vyhovují že udělá v klidu svojí potřebu do plenek. Až se probudí tak ho buď prebalim a nebo ho nechám zase chvilku bez plen jako včera jsem ho nechala chvíli bez plenek nikdy až kolem 21 hodiny jsem mu dala pleny a pak šel stejně spát a chtěl po mne přečíst pohádku ale to mu přečetl už druh ale pak jsem koukla na oba syn spal jako špalek a druh to samé tak jsem ho probudila a on sorry přečetl jsem mu pohádku jenom tak do půlky a usnul jsem také. To je v pořádku nic se neděje ale potom se mi optal proč má na sobě pleny a punčocháče a vše dětské. A řekla jsem mu protože se pocurava do postele tak mu dávám pleny a bude je nosit jak doma tak i venku on přítel jezdí dálkovou přepravu tak skoro nevidím že by byl doma tak se pak diví že i jeho syn má pleny a jiné věci a musí číst pohádky?

Alpala (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Kupte mu dětský kočárek a vemte ho ven na procházku s plenkou, můžete zkusit třeba jít někam k přírodnímu koupališti.

Matka (So, 1. 8. 2020 - 17:08)

Tak jsem zjistila tuto stránku kam to píše teď ještě batole haja zachvili ho zbudim ani si nevšiml že jsem odešla koupit ty venkovní pleny šla jsem do lékárny zdravotní potřeby měli zavřeno tak jsem zašla do té lékárny a lekarnice jsem se optala že potřebuji poradit že potřebuji pleny pro desetileteho syna a ona mi dala vložné pleny xs že mu budou a plus ještě fixační kalhotky a slyším zvuky s pokoje dětského tak tam musím jít tak tam jdu a ptám se ho copak je jak si se vyspal no dobře mami ty si usnul tak tvrdě že sis nevšiml že jsem byla pryč co a kde si byla jsem ti koupit pleny na ven a koupila jsem ti je jsou to vložné pleny s fixačními kalhotky ale stejně ti budu dávat svrchnimi kalhotky tak co jak vypadá tvoje plenka asi budu aboji no tak já se na tebe kouknu ale ty jsi celý mokrý ty jsi byl prikrity co a mami já jsem si vzal punčocháče víš to si jse nemusel dávat už deku teď tě vysvlecu a budeš chvíli úplně nahý a co když se mi bude chtít tak hold půjdeš na WC a přemýšlím že tě nechám úplně chvíli bez plenek a mami co mi dáš k večeři asi ti udělám kaši ale více tekutou vzala jsem jednu velkou kojeneckou lahev a ortonicky dudlík to budu i dudat láhve a v noci dudat dudlík chtěl si pleny po mne a vyhověla jsem tak ty vyhovis ty mne a neříkal jsi že mne budeš poslouchat ano mamko.

Reklama

Přidat komentář